PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepszy zawodnik wszechczasów MMA



BoloYeung
09-10-10, 23:49
Wpisujcie swoje typy i uzasadnienie dlaczego
1. Josh Barnett
2. Maurico Rua
3. Fiodor Emelianenko
4. Mirko Filipovic
5. Alistair Overeem
6. Wanderlei Silva
7. Randy Couture
8. Chuck Liddell
9. Antônio Rodrigo Nogueira

BoloYeung
10-10-10, 10:36
no to ja zaczne
1. Fiodor Emelienko - rekord którym nie może pochwalic sie zaden zawodnik i najwyższy poziom od wielu wielu lat jaki trzyma

mtm
10-10-10, 20:19
70% napisze że Fiodor .

Kevin Randelman , Frank Shamrock .

fallenursus
10-10-10, 20:29
http://www.youtube.com/watch?v=4ohXBHp_cmk

KowalX
11-10-10, 11:22
70% napisze że Fiodor .


No ,ale to prawda ;) Trzeba by było sformułować pytanie kogo najbardziej lubimy oglądać albo coś w tym stylu :)

Gangsta Latino
11-10-10, 17:23
2 i 9 nie kojarze, ale moim zdaniem Fiodor;) Nie ma za bardzo słabych stron ( dobry w stójce, jak i w parterze, choć na pewno w parterze lepszy) a technikę ma opanowaną do perfekcji ( tzn. dźwignie itp)! A po drugie nie lansuje się za bardzo jak inne "gwiazdy";] Mirko też dobry ( w szczególności nogi), ale Fiodor lepszy!

da.niel
11-10-10, 18:41
Jaki Fiodor? Fedor Emelianenko jak coś.

mateohzp
11-10-10, 19:03
Mirko "CroCop" Filipovic

grochos
11-10-10, 19:59
Od rankingu kto jest najlepszy sa rzeczywiscie statystyki, ale jesli chodzi o to kto jest najlepszy, patrzac na zachowanie poza ringiem, styl walki, prezencja (nie wiem jak wy ale czesto patrze na sylwetki zawodnikow walczacych) itd. wg. swojej opini, to odbiegne nieco i powiem ze Alistair Overeem. Wielki dziad, dosc pociesznie wygladajacy z ryjka, ze smiesznym zezikiem, a przy tym naprawde niezle sie tluczacyc.

nie wiem jak wy ale czesto zwaracam uwage, na zachowanie tuz przed walka, gdy sedzia wola ich do siebie. Alister nigdy nie pajacuje, zawsze gleboko w oczy, nigdy na sedziego ani w sufit. Pozatym jak na chlopa +100kg i +190cm jest strasznie zwinny, czesto uzywa kolan.

Oczywiscie jakby nie patrzec Fiodorowi nalezy sie tez wielki szacunek - no i rowniez bardzo go lubie.

Ich walka naprade byla by ciekawa.

Z innej beczki:

k1 badr hari
boks Tyson :)


PS Da.niel, jest duzo poprawnych form. Fedor funkcjonuje z angielskiego, a w Polsce imie to tlumaczy sie jako Fiodor.
Tak wiec, Pan ktory napisal Zbrodnie i Kare, byl Fedor Dostojewski ;)?

Fiodor Władimirowicz Jemieljanienko (ros. Фёдор Владимирович Емельяненко, ang. Fedor Emelianenko
źródło wikipedia :P

KowalX
11-10-10, 22:33
Ja najbardziej cenię odkąd zobaczyłem w akcji Shoguna, świetna stójka, dobry parter, świetny timing ,a do tego walczy efektownie.
Cenię też graplerów i tutaj jednym z moich faworytów jest Rumina Sato za sposób w jaki walczy :)
A z młodszych talentów stawiam na np. Gegarda Mousasi'ego.