PDA

Zobacz pełną wersję : Zaplanowałem życie, moje makrocykle.



Pumbas
08-10-10, 12:08
Siemka, zastanawiałem się, czy umieścić to w czytelni, czy tutaj. Bardziej pasuje to jednak do relacji, tak więc:
Każdy wie, że planowanie jest kluczowe w każdej dziedzinie. A w kulturystyce, jest to fundament.
Jestem ambitny i mierze bardzo wysoko, a do tego potrzebny jest plan działania.
Oto on:

MAKROCYKLE:

• 21.10.2010r. do dnia 21.01.2011r.
„KONKURS - Konkurs na najlepsza metamorfozę” na e-gym.pl
12 TYGODNI. Masa z możliwie najmniejszym zalaniem.

• 25.01.2011r. do 01.04.2011r.
„PRZYGOTOWANIE” do fit for live
9 TYGODNI. Ostra masa z zalaniem.

• 01.04.2011r. do 01.08.2011r.
„KONKURS – Fit For Life”
16 TYGODNI. Życiowa redukcja oraz rzeźba.

• 01.08.2011r. do 31.08.2011r.
Wyjazdy i wypoczynek, dieta z przymrużeniem oka, jak tylko będę mieć możliwość to fbw na siłowni. Żeby forma za bardzo nie spadła, dużo ruchania, biegania oraz częste spontaniczne domatory.

• 01.09.2011r. do 19.01.2012r.
18 TYGODNI MASY, RUHL CZYŚCI MI BUTY

• 20.01.2012r. do 20.03.2012r
12 TYGODNI REDUKCJI I RZEŹBY, ZANE PODAJE MI RĘCZNIK

• 21.03.2012r. Puchar Ziemi Puckiej w Żelistrzewie, w kategorii wszechwag dla debiutantów w kulturystyce

• 27.03.2012r. Debiuty PZKFiTS w Kulturystyce w Ostrowie Mazowieckim, w kategorii kulturystyki mężczyzn powyżej 90kg oraz open.

• 28.03.2012r. do 24.04.2012r.
4 TYGODNIE MAKSYMALNEGO DOCIĘCIA + SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ

• 24.04.2012r. Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness w Kłodzku. W kategorii kulturystyki do 21 lat i open. Najprawdopodobniej nie warto jechać – mam 10h podróży w jedną stronę, a zawody dnia następnego w Bytowie są o wiele ważniejsze.

• 25.04.2012r. I Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness Seniorek i Seniorów (Bytów). W kategorii kulturystyki mężczyzn powyżej 90kg i open.

• 03.05.2012r. Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne w Słupsku. W kategorii powyżej 75kg junior i open.

• Później masa i lekka wycinka na Żelistrzewia 2013 po I miejsce ze słabą formą (bo forma 100% ma być na MP), później masówka życia, wycinka życia, oraz I miejsce na MP juniorów, oraz wyjazd na MŚ, ale jeszcze bez I miejsca, chociaż pudło możliwe.

• Później masa, wycinka i to samo w 2014 – I miejsce MP junior oraz wyjazd na MŚ – oraz I miejsce na nich :D W 2014 pewnie wpadną również mniejsze zawody zagraniczne.

• A dalej to już wiecie co :D pierwsze cykle saa (pod warunkiem 1000% formy maks osiągniętej bez, ale z pewnością tak już wtedy będzie) i nie mienie długo, a w 2015-2016 dumnie będę nosić pierścień za 1st night of the champions (w filmie ruhla – made In germany marcus się nim chwali zajebiscie mi się ten ringo podoba :D)

• No i 2017-2018 Pierwszy w historii Polak na pudle Mr. O, a Arnold o lasce z trudem stojąc na scenie powie, że nie widział lepiej zbudowanego kulturysty. I powtarzać mi to będzie co roku, aż gdy po 9 zwycięstwie uda mi się na nowo wdrożyć tradycję wizytowania z mr. O po całym świecie. I w około 2028 pierwszy raz od niepamiętnych czasów mr. O nie odbędzie się w las Vegas, tylko w Gdańsku.

Ktoś jakieś obiekcje ma? Hehe :D

PS. Zawsze jest opcja, że jebnie mnie tir i chuj strzeli wszystkie plany haha :D

mtm
08-10-10, 12:13
No fakt mierzysz za wysoko hehe :)

Coś o diecie , treningu , suplementacji + fotki twojej formy (bardzo mile widziane ) +wymiary

Pumbas
08-10-10, 12:22
Teraz dokańczam lekką redukcję, jak wejdę na masówkę wraz z rozpoczęciem konkursu to wtedy będzie wielka sesja foto + plany diety,treningu, supli na 12 tygodni (to będą 3 mikrocykle).
W tym temacie będę pisać notki, relacje, spostrzeżenia itd. chociażby z racji punktu w regulaminie konkursu, ale mój codzienny DT jest na innym forum... Chociaż nie wykluczam, że przeniosę się na stałe tutaj, bo tam dostałem bana tygodniowego za kilka bluzgów oraz za to, że żarty rasistowskie są śmieszne :D

Po takich planach pewnie myślicie że wyglądam jak heros, ale nic bardziej mylnego... Cała droga jest dopiero przede mną, obecna forma to zwykły koleś z bickiem 37. Ale zobaczycie za kilka lat.

Mieczu93
08-10-10, 13:21
wrzuć zdjęcia ;D

Voice666
08-10-10, 13:38
Plany.................
Zobaczymy czy jestes czlowiekiem czynu, czy tylko sie schlales tanim winem i piepszysz 3po3 :p

flutebox
08-10-10, 13:45
hahahaha no dobre fantazje masz :) ale lepiej mierzyć wysoko niż wcale... chociaż myślał kogut o niedzieli a w sobotę łeb mu ścięli. W każdym bądź razie życzę powodzenia, będę śledzić Twoja karierę tylko wklej fotki :)
Pozdro

mtm
08-10-10, 14:06
Przecież już dawał fotki ....
http://www.bodybuildinguniverse.com/images/coleman/coleman11.jpg

Tu jest na "masie" .

Pumbas
08-10-10, 14:29
haha dobra, to że mam marzenia które ująłem w plany nie znaczy że można mnie wyśmiać haha :D
Tu jest na masie i to nie małej:
http://img233.imageshack.us/img233/3316/obecnaforma.jpg
(ja to ten po lewej haha)

dobra macie nygi: (59/41)
http://img171.imageshack.us/img171/7605/nozki.jpg

moja droga po nogi colemana dopiero się rozpoczęła, reszte fotek wrzuce jak porobie nowe za te 2 tygodnie

flutebox
08-10-10, 15:26
wygląda jakbyś był dziewczyną czekającą na poboczu drogi i łapał "stopa" :) golisz nogi ? czy może masz takie jasne włosy ? albo jeszcze Ci nie rosną ?

Plan masz b. ambitny ! wierzę w Ciebie :)

Pumbas
08-10-10, 17:23
Nie golę, mam mało i jasne. Na przedramionach to już w ogóle szkoda gadać, zarostu nie mam żadnego. Nie wiem czy owłosienie ma naprawdę jakiś związek z testosteronem, ale lata mi to koło chuja, przynajmniej nie wyglądam jak żyd. Stopa nigdy mi się nie udało złapać, ludzie boją się glanów :p

xxmłodyxx
08-10-10, 17:38
Niewiem czy nie jestes zbyt pewny siebie...Tu trzeba sie poswiecac i nie liczyc na zbyt duzo....bo to lata pracy...no ale życzę powodzenia...

Ale jesli mi kolano wyzdrowieje to nie wiem czy wygrasz jakieś zawody w których ja będę startował:P

z tych zdjec widac ze masz jakies chude kosci;/

Rokita
08-10-10, 17:59
Życzę powodzenia w planach. Ale takie planowanie na długie lata nie wiem czy jest dobre. Zawsze cos moze wyskoczyć może CI sie kulturystyka znudzić, kontuzja albo inna przeszkoda może Ci wyskoczyć. Ale nic nie przychodzi łatwo zwłaszcza w tym sporcie. Ja wole małymi kroczkami iść dalej niż zaplanować sobie coś na lata.

Pumbas
08-10-10, 22:20
xxmłodyxx to można być zbyt pewnym siebie? Myślisz że arni nie był zbyt pewny siebie? :p Inna sprawa że on miał podstawy do tego, ale ja nie jestem realistą. Gdybym był, nie przyszło mi do głowy pisanie takich planów, widząc swoje ciało. Jak nie będę liczył na zbyt wiele, to zbyt wiele nie zbuduję.
Chude kości? D: hehe no spoko, całe życie wydawało mi się że jest przeciwnie, ale może masz rację - a kumple tylko żartują nazywając mnie grubokościstym świniakiem :D

Rokita, jak można nie ćwiczyć bez odległego celu? Jedyne co może mi przeszkodzić to: kontuzja uniemożliwiająca bb, dzieciak (wpadka), albo nie wiem, kurwa, wypadek ojca, że bym musiał do roboty iść zarabiać na rodzinę?

Dobra, już nie oceniajcie tych makrocykli, przyszłość pokaże. Myślałem że takie nastawienie nie jest aż tak dziwne, a skoro jest - to mi się robi głupio że mam na chwilę obecną żenującą sylwetkę :D

puma007
08-10-10, 22:27
Nie ma co planowac,kto planuje marnie konczy... Moze byc cos z cb ale planow nie zrealizujesz...pozdro i cwicz dalej:)

mtm
08-10-10, 22:29
sranie w banie , działaj a nie gdybaj .

jaca666
08-10-10, 22:39
Przypuszczam że zaraz ktoś zamknie Ci tą ,,relacje" jak nie będziesz opisywał diety,treningów itp bo jak na razie tylko spamujesz...

Pumbas
08-10-10, 22:44
działam, idę właśnie po makrelę :d
robiłem dziś barki kaptury i bica... Fajny motyw z filmu ruhla, po treningu bica w bramie z uchwytami pozować bicepsy przodem, z malutkim obciążeniem... dobree.

dokładne relację zacznę wraz z konkursem, bo teraz dokańczam lekką redukcję to po co mam opisywać trening i dietę którą pociągnę jeszcze tydzień?

Dobra, ja sobie mam w wordzie moje makrocykle i chuj - prosze o usunięcie tematu, ja sobie ładnie założę potem temat z lakonicznymi krótkimi opisami, bez gdybania :]

Micek185
08-10-10, 22:45
zastanawia mnie tylko jedno chcesz barc udział w mr olympia a prosisz w dziale trening o plan na siłe???

Pumbas
08-10-10, 22:55
Weźcie ogarnijcie, to są marzenia do których mam plan działania.
micek o czym Ty piszesz, jaki plan na siłę?

Micek185
08-10-10, 23:01
sorry mój błąd tam temat założył puciaty a ty jesteś pumbas jakoś skojarzyłem nicki.luz.lae sypnij konkretami zejdź z chmur,wtedy ocenimy jaki z ciebie materiał.

xxmłodyxx
09-10-10, 16:07
xxmłodyxx to można być zbyt pewnym siebie? Myślisz że arni nie był zbyt pewny siebie? :p Inna sprawa że on miał podstawy do tego, ale ja nie jestem realistą. Gdybym był, nie przyszło mi do głowy pisanie takich planów, widząc swoje ciało. Jak nie będę liczył na zbyt wiele, to zbyt wiele nie zbuduję.
Chude kości? D: hehe no spoko, całe życie wydawało mi się że jest przeciwnie, ale może masz rację - a kumple tylko żartują nazywając mnie grubokościstym świniakiem :D

Rokita, jak można nie ćwiczyć bez odległego celu? Jedyne co może mi przeszkodzić to: kontuzja uniemożliwiająca bb, dzieciak (wpadka), albo nie wiem, kurwa, wypadek ojca, że bym musiał do roboty iść zarabiać na rodzinę?

Dobra, już nie oceniajcie tych makrocykli, przyszłość pokaże. Myślałem że takie nastawienie nie jest aż tak dziwne, a skoro jest - to mi się robi głupio że mam na chwilę obecną żenującą sylwetkę :D


no tak napisałem....ze tak widac z tego zdjecia...moze tak poprostu widac....A moze masz poprostu samych cienkich kolegów , nie wnikam