PDA

Zobacz pełną wersję : Spalanie sadła. pomoc



Viking
07-10-10, 22:04
Witam
Sam nie wiedziałem gdzie ten wątek dać ale że wiąże sie ze sztukami walki to daje tutaj

Jak w temacie.... mam problem ze spalaniem tłuszczu
jestem na diecie redukcyjnej ( mało węgli tłuszczu prawie wcale)
jade na spalaczu stack force 2xdniennie piguły + BCAA
4 treningi w tygodniu ( 2 krav maga 2 Karate) + 3 razy siłownia + ewetualny trening na tarczach w plenerze....... wiec sie nie obijam....

a efekty... prawie żadne 2 kg na 2 miechy ....... to nie ściema żadna. poziom fatu nie maleje prawie wcale....... co do organizmu tu zawsze miałem z tym problemy ale...... bez przesady......

Jeśli ktoś wie jak temu zaradzić to proszę o sugstie i z góry dziękuje za ewentualne

fallenursus
08-10-10, 05:51
ch..dieta.
zamieszkaj w dziale dieta. a temat przeniesc Bolo bedzie musial bo to tyle ma do sw co ja do kulturystyki.

---------- Post added at 23:51 ---------- Previous post was at 23:49 ----------

poziom testo przy twojej diecie i przetrenowaniu niezle musial poleciec w dol. nic dziwnego ze nie spalasz sadla.

BoloYeung
08-10-10, 12:49
falen ma racje nie ten dział dlatego przenosze , tu na pewno Ci pomogą

Viking
08-10-10, 13:20
ok i sory za bałagan

slim shady
08-10-10, 19:22
mało węgli tłuszczu prawie wcale
tu może być błąd
Zrób tydzień wolnego od redukcji i zmień dietę, bo jak widać ta Tobie nie służy

hubi1910
08-10-10, 20:02
jeżeli dieta jest oparta na pizzy,coli,słodyczach to nic dziwnego że w 2mc 2kg co mnie bardzo dziwi bo uprawiasz tyle sportów i ci fat nie spada hmm dziwna sprawa .
Ja robię redukcje diety takowej nie mam jedynie staram sie jeść mało tłuszczy i węgli trening mój to ACT i po nim biegi około 5-6km biorę a raczej brałem lipo burn teraz biorę to co ty czyli stack force około 5dni do tego Anabolic Amino 5500 oraz białko redukcję robię około półtora miesiąca i spadki są niezłe ;) waga przed 94 teraz 84 pas 94 teraz 88,5 tak ze osobiście jestem zadowolony :)...
Więc mówiąc krótko to albo jak pisałem jesz byle co mam na myśli fast foody lub nie przykładasz się na treningach ...
Podaj jaki masz wzrost wage i wiek bo to mnie ciekawi ;)

Lordunio
08-10-10, 22:01
A dieta? Nie widzę, gdzie ją opisujesz?

Viking
08-10-10, 23:55
Jakbym nie przykładał sie na treningach i żar w macdonaldzie to nie truł bym wam dupy!

Śniadanie:
1 jajo 4białka
50g płatków owsianych/ kukurydzianych ( jak na owsiane już nie moge patrzec)

2 śniadanie
3 kromki razowego z szynką drobiowa albo jak mam czas na zrobienie czegoś normalnego bo nie jestem w biegu/ na zajęciach to ok 200g cycka z kurczaka + 50 gram ryżu + pomidor (albo bez zależy czy mam pod ręką, bo nie cierpie ważyw)

obiad
ok 250 g cycka / albo dorsza + 50 g ryżu/ kluchów ale to od świeta jak nie moge patrzec na kurcaka z ryzem

kolacja ( jakies 4-5h przed snem chyba że wracam z treningu to jem koło 21/22 wiec wychodzi jakies 2/3 z konieczności)
pucha tuńczyka 130g z pomidorem i białkiem jaja ( na twardo) plus musztarda dla smaku i 3 wafle ryżowe (jakieś 20 g wegli)

przed snem białko treca


Wzrost: 178
Waga 82
wiek 19
PS: a na treningach to zapie........

---------- Post added at 23:33 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

Aha
Gr krwi A co nie poprawia mi mozliwości dietetycznych bo sie naczytałem że własciwie to powiniem soye wsuwac, unikać miesa, nabiału i wszystkiego co mały koksik potrzebuje, z wyjątkiem dorsza
wogle po co te najazdy z miejsca że jem paczki i sie dziwie czemu tyje..... nie kumam

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:33 ----------


tu może być błąd
Zrób tydzień wolnego od redukcji i zmień dietę, bo jak widać ta Tobie nie służy
wiecej tłuszczy i węgli daje efekty straszne...... w lutym miałem cykl na nabieranie masy i jedząc tak średnio bym powiedział ( mniej niz przewidują te przeliczniki na diete masowa) to 10 kg przybrałem w 9 dni....... organizm fatalny

ht
09-10-10, 05:39
z tego co sie orientuje to piotrkowicz tez ma grupe krwi A. myslisz ze na samej soi zrobil taka forme??? jesli chodzi o te diety pod grupe krwi potraktuj to jako ciekawostke. aby bylo mieso trzeba jesc mieso!!!!!!!!

co do spalania tluszczu. musisz podkrecic max metabolizm. jesli sie bedziesz glodzil nic z tego. przy takiej diecie co masz tobym musial byc na dobrym towarze zeby robic definicje. daj dobre wegle. jedz posilki co 2-3 godz. bialko i wegle na poziomie 3g/kg.

Viking
09-10-10, 11:01
mhm czyli jednak wyżej kaloryczna dieta..... ok to zmienie i zobacze jakie bedą efekty
Dzięki

---------- Post added at 11:01 ---------- Previous post was at 09:15 ----------

aha i dzieki za info że te gr krwi to taki bajer tylko bo jak poptrzyłem na listy produktów to mnie ścieło