PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna pomoc (Ustalenie Treningu)



Macro16
07-10-10, 22:04
Witam,
Ćwiczę już od jakiegoś czasu ale usłyszałem że dobrze jest mieć ustalony jakiś trening ..
Czytałem na internecie podstawowe zasady układania, trening domatora ... ale nic mi po tym jak dalej nie wiem jak go sobie ułożyć..;p
I tu prośba do was ... mam ok.80kg wagi i jakieś 183cm wzrostu .. 18 lat ..

Chciałbym trening na siłe ..
W gre nie wchodzi żadna siłownia .. z powodu odległości do najbliższej jak i finansów..
Do dyspozycji mam dronżek, chanteki 2x10kg, expander, "ściskaczki", podłoga.
Proszę o pomoc w ułożeniu treningu i podpowiedź jak wykonywać ćwiczenia .. etc.
Z góry dziękuje :) Pozdrawiam

Gasior
08-10-10, 19:51
szkoda ze nie masz słownika

Potępiony
08-10-10, 20:03
szkoda ze nie masz słownika

Tobie też by się przydał ...

Macro16
10-10-10, 13:05
@Gasior
Strasznie mi pomogłeś ! Normalnie jesteś boski .....

SPAM!!

szycha77
10-10-10, 18:21
[QUOTE=Macro16;380121
Do dyspozycji mam dronżek, chanteki 2x10kg,[/QUOTE]
Oj wujek wujek...DRĄŻĘK, HANTLE.
www.100pompek.pl
www.podciaganie.pl
Pompeczki możesz wykonywać z obciążeniem itd. Wpisz google TRENING DOMATORA i na pewno cuś znajdziesz.

Macro16
11-10-10, 18:51
Czy ta gramatyka jest aż tak ważna ?;/ dajcie sobie spokój... trening domatora .. no widziałem widziałem ale dzięki ... Czekam na coś konkretniejszego :)

szycha77
12-10-10, 19:55
A potem o nas mówią bezmózgi...
Kup se sprzęt lub idź na siłownie i dupy nie zawracaj.

Macro16
12-10-10, 21:44
Zajebisty jesteś ! To jest forum kulturystyczne.. i proszę o pomoc aaa Ty nawet nie przeczytałeś dokładnie 1 posta i mówisz "idź na siłownie i dupy nie zawracaj"..
A tak poza tym dzięki za
www.100pompek.pl (http://www.100pompek.pl/) www.podciaganie.pl (http://www.podciaganie.pl/)
Tylko powiedz mi jeszcze czy ten trening jest DOBRY:P?

szycha77
12-10-10, 22:07
Wiem, he he.
Trening wporzo. Marudzisz wujek, że hej. Nic lepszego nie wymyślę. Tr. dom. dobry jest na pewien czas, później trza na siłkę lub kupić sprzęt. Oczywiście jak złapiesz bakcyla. Trochę mnie poniosło. PRZEPRASZAM. Pozdro,
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Badboy1322
13-10-10, 00:06
Jeśli liczysz na mięśnie to się przeliczysz :D trening domatora nie starczy niestety ;p

Sosna91
13-10-10, 15:43
nie wiem na jak wielką siłe liczysz ale z tym co posiadasz na stanie mowiąć otwarcie zrobisz niewiele. Kulturystyka nawet w stopniu amatorskim to kosztowny sport wymagający sporo wyrzeczeń, jeśli nie masz finansów na to żeby jechać na siłownie bądz zakupić podstawowy sprzed do domu, to nie masz też pewnie za wiele finansów na to aby jeść jak byk.

Zawsze lepiej robić coś niż siedzieć bezczynnie. wytrwałośći.

Macro16
14-10-10, 23:00
Dzięki,
nie liczę na Bóg wie co .. chce tylko więcej się podciągać i ogólnie mieć więcej siły .. jak trening domatora nie będzie wystarczał to pójdę na siłownie .. obecnie nie zarabiam tylko się uczę .. a nie chce obciążać rodziców dodatkowymi kosztami .. bo i tak dużo wydają na moją edukacje ..
Jeszcze raz wielkie dzięki :)