PDA

Zobacz pełną wersję : mass xxl a trądzik



barthez89
27-02-07, 16:34
na początku przepraszam ze tworze nowy temat związany z odżywkami i jego wpływem na trądzik. Ale potrzebuje precyzyjnej odpowiedzi.

Niedawno zakonczyłem leczenie na trądzik. Czy mass xxl wpływa w dużym stopniu na jego nawrót? Boje się ze znowu wróci :(. Proszę o odpowiedzi osob ktore miały podobny problem niż ja. Wiele osob twierdzi ze to nie wpływa tak znacząco na cere, a inni mówią że na twarzy robi się krostowa "jesień średniowiecza :)". Zdaje sobie sprawe ze kazdy organizm reaguje inaczej, lecz wasze opinie pomogą mi w podjęciu decyzji :) z góry dzieki za odpowiedź

Cielu7
27-02-07, 16:48
wiesz tez mam problem z tradzikiem w mass xxl jest duzo weglowodanow i one powodoja tradzik ale w nieduzym stopniu :) nie jec slodyczy tez a i mozesz rozpoczac cykl bratkowy kupoj bratka w abletkach sprzedaja je po 6 zl w aptece 30 tabl kup sporo i bierz dziennnie 4 2 rano 2 wieczorem i ogranizm ci sie oczysci a i kup cynk tez do lukania i miez 20-30 mg to tez w tabletkach i nie obawial sie o tradzik ale oczywiscie tez dbaj o cere z zewnatrz pozdrawiam

Prezydent_1c
27-02-07, 17:43
barthez89, może mieć do znaczenie w twoim przypadku jeśli NIEDAWNO skończyłes leczenie. Może on powróćić bo napewno masz teraz jakiś wykaz od lekarza co moge jeść a czego unikać przez pewien okres czasu a MASS XXL jest na 1 miejscu twojej czarnej listy od lekarza ... Jest tam dużo węglowodanów i środki konserwujące. Poczekaj tak do 2miechów zeby ci się cera uspokoiła po leczeniu i dopiero inwestuj w MASS XXL i cynk koniecznie do tego.

arni01
01-03-07, 16:55
barthez89 idz do apteki i kup Zineryt pomoze ci na twoj tradzik

barthez89
02-03-07, 09:36
wiem bo używałem zinerytu :P ja już nie mam trądziku :P wyleczyłem się :P ale boje sie że po zastosowaniu mass xxl wróci na nowo :(

arni01
02-03-07, 10:03
moze tak byc ze ci powroci lecz nie musi, zalezy tylko od odrzywek jakie bedziesz jadł musisz probowac moze jestes na cos uczulony co jest w odrzywkach