PDA

Zobacz pełną wersję : Start



Seba72
06-10-10, 16:55
Witam

Mam 16 lat 170 cm wzrostu, ważę 63 kg. O siłowni nie wiem nic, nigdy nie miałem z nią styczności, ale chce się wybrać. Nie mam pojęcia o diecie, treningu itp więc czy moglibyście mi pomóc, ustalić plan i dietę? Dodam że na siłownie mogę chodzić w każdy dzień tygodnia oprócz poniedziałku i piątku. Chodzi mi głównie o to aby moje mięśnie były bardzo widoczne, biceps, klatka, brzuch najbardziej.
Z góry dziękuje :)

kksmackoo
06-10-10, 17:19
Co do diety, masz dzial od tego odpowiedni. Mnostwo takich samych pytan i odpowiedzi na nie oraz wiele przykladowych. To samo tyczy sie treningu. Tak na szybko w razie czego na tej stronce http://www.menshealth.pl/fitness/index-atlas-cwiczen-mh.html masz leksykon treningowy. W najprostszy sposob zilustrowane i wytlumaczone cwiczenia. Wybierasz partie i wszystko. Na poczatek wystarczy. A co do techniki mysle ze na samej silowni znajdziesz wiele osob ktore z checia podpowiedza CI co i jak dokladnie wykonac.

Budrys
15-10-10, 22:11
Pełny dostęp do siłowni z prawdziwego zdarzenia. UUmmm. marzenie ;)

Patriot
16-10-10, 11:39
jak zajdziesz na profesjonalną siłownie to instruktor na pewno ci pomoże, poproś go o pomoc i ustali Ci trening na początek (który skomplikowany nie będzie) z czasem zaczniesz rozumieć co raz więcej i sam zaczniesz korygować różne rzeczy ;)
Do diety też na pewno instruktor pomoże, ale tutaj już bym się tak nie sugerował u mnie na przykład na siłowni kumpel opowiadał, że gadał z instruktorem na temat tłuszczów to mu powiedział że po treningu powinien pić z 7 łyżek oleju lnianego jak nie więcej, i że w ciągu dnia jak najwięcej póki "sraczki" nie będzie miał więc wiedzę to ma ogromna :) W dziale dieta masz wiele tematów, artykułów zajrzyj czytaj i się ucz ;)

Budrys
18-10-10, 10:29
gadał z instruktorem na temat tłuszczów to mu powiedział że po treningu powinien pić z 7 łyżek oleju lnianego jak nie więcej
najpierw by mu tyle dał do wypicia, potem zamknął klopa, wziął klucz iiiii... ;)

Budrys
18-10-10, 10:31
-dowcipniś z "instruktora" ale na pierwszy raz chłopak mógł się dać nabrać ;)