PDA

Zobacz pełną wersję : Co dalej na następny cykl????Po TCM olimp



krzysiek792
04-10-10, 23:22
Witam ostatnio brałem TCM z olimpu i ładnie szło, duże efekty. I mam takie pytanie czy warto zainwestować kre-alkalyn czy tez w inne mieszanki np kreatyna + tauryna. Nie dawno skończyłem cykl 30 dni na TCM i naprawdę muszę przyznać ze lepsze od monohydratu. Proszę doradźcie mi o tym.... I jakie są dobre marki (np. OLIMP czy TREC), podawajcie nazwy i jakie proponujecie oraz mniej więcej cenę :D
z góry dziękuję wszystkim

krzysiek792
08-10-10, 15:38
a moze
OLIMP
GAIN BOLIC 6000 to dobra decyzja ????

witexus
09-10-10, 22:10
jak tcm klepie to po co go zmieniac?

KowalX
09-10-10, 22:34
Creapure Fitmax ok.

krzysiek792
09-10-10, 23:27
Po tcm miałem efety w sile ale żeby przytyć to zabardzo efektu nie miałem

kamil_07
10-10-10, 10:00
tak kup sobie teraz mono, a na pewno poleci Ci w kg... :D
Jak Ty chcesz kurwa za przeproszeniem przytyć po odzywkach? ;>

krzysiek792
10-10-10, 12:56
kurwa ;>

A takie teksty to zostaw dla siebie a nie musisz tu wypisywac. Poprzez gainery można też przytyć bo są uzupełnieniem diety albo też poprzez białko. Więc twoja odpowiedz była tutaj zbędna. Skoro nie umiesz zachować sie z kultura jak ktoś grzecznie sie pyta tylko od razu kozaczyc...

piuras86
10-10-10, 13:01
pijcie białka jajek a zobaczycie jak kg będa wbijać ....... 2x dzień po 10 jajek ...... troche $$4idzie ale nie ma lepszego źródła ...... na poczatku myslałem że rzygnę ale później było ok kwestia przyzwyczajenia .......

Globi
10-10-10, 14:38
Daj mono i gainer po treningu :) na stronie Activlabu masz fajne promocje 2 in 1 :)

regan14
10-10-10, 19:27
dieta,białko,dobry trening na mase i mozesz nosic telewizory;]

kamil_07
10-10-10, 21:53
o kurcze, ludzie co wy w ogolę wypisujecie. opanujcie się troszkę, a w szczególności kolega od jajek.. ;p
A co ma moja kultura do tego, ze koryguje Twoja wypowiedz. Żeby nie było, ze jestem jakiś wredny to ci poradzę bo widzę, ze na prawdę potrzebujesz porady. a wiec słuchaj.
. Nie podałeś żadnego stażu , ale jak ciśniesz krete to pewnie jakiś tam masz.
Jeśli jabłczany Cie dobrze kopal, to zrób sobie kolejny cykl na jablko + mono i nie 30 dni, bo to o wiele za mało i na niektórych nawet po takim czasie nie zaczyna działać, łupnij jakieś 8-9 tyg i będzie okej. chyba, ze wolisz cos konkretniejszego typu stack przed-treningowy to doradzam animal pump wymiary dobrze na + i do tego jakas kreatynke oraz jak tam chcesz gainerka czy białko do uzupełnienia braków.

niewula
10-10-10, 23:21
9tyg :O niezle ,niezle.
Co do jajek to temat sporow ale wielu sportowcow miksowalo surowe jajka i pili

krzysiek792
11-10-10, 16:41
dzieki za odpowiedzi :D

KowalX
11-10-10, 20:57
o kurcze, ludzie co wy w ogolę wypisujecie. opanujcie się troszkę, a w szczególności kolega od jajek.. ;p
A co ma moja kultura do tego, ze koryguje Twoja wypowiedz.

To,że można korygować w sposób kulturalny i forum nie będzie wyglądało jak dla dużych patologów tylko ludzi na poziomie,ale bez urazy ;)



Co do jajek to temat sporow ale wielu sportowcow miksowalo surowe jajka i pili

Jak któregoś pięknego dnia usiądziesz na ubikacji przez dwa tygodnie jednocześnie wymiotując do miski to zmienisz zdanie ;)