PDA

Zobacz pełną wersję : Pare pytań. Warto poznać odpowiedzi.



Budrys
04-10-10, 12:55
1. Jak ocenicie wartość wyciskania sztangi leżąc wąskim chwytem (15-20cm.) w treningu tricepsów?

2. Ćwiczenie na grzbiet-wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia, jak u was idzie łokieć? cały czas bardzo blisko tułowia, dotykając mięśni skośnych brzucha, czy wysuwacie go do zewnątrz podczas podciągania sztangielki?

3. (to samo ćwiczenie na grzbiet)-staracie się bardzo by bark ręki podciągającej sztangielkę był cały czas w linii prostej z drugim barkiem i trzymacie go sztywno, czy zwiększacie zakres ruchu ruszając barkiem?

4. Martwy ciąg-jaki chwyt najczęściej stosujecie? mieszany? nachwyt?

5. Uważacie że łączenie nóg do siebie, przy ściąganiu linek wyciągu na klate/tricepsy, mocniej angażuje do pracy trenowane mięśnie a ogranicza pracę tułowiem?

wojtas fc
04-10-10, 14:48
1 jak dla mnie bardzo dobre ćwiczenie
2 blisko tułowia
3 zwiększam zakres ruchu machając barkiem i przyznam że wole robić mniej technicznie i więcej złomu
4 zawsze przed-chwyt oprócz rozgrzewki
5 nie wiem

Budrys
04-10-10, 15:20
4 zawsze przed-chwyt oprócz rozgrzewki
co masz na myśli?

wojtas fc
04-10-10, 15:44
jedną ręką nad chwytem drugą podchwytem

Budrys
04-10-10, 16:02
no;) to to samo co chwyt mieszany. dzięki za wypowiedz, wojtas. Sog

Budrys
05-10-10, 12:57
ktoś sie jeszcze wypowie?

Badboy1322
05-10-10, 13:31
1 dobre, lecz mi lepiej na triceps wchodzi kiedy robię to sztangą pół łamaną
2 staram się zawsze jak najbliżej tułowia
3 nie wiem czy to ma większe znaczenie
4 jeśli robię a robię rzadko, to nad chwytem

.Smile
05-10-10, 14:44
1. Dobre, ale wole pompki w podobrze tylem z narzuconym obciazeniem na sobie
2. Staram sie jak najblizej miec lapy przy ciele
3. jw
4. nachwyt
5. nigdy tego nie probowalem, prawde mowiac nie wiem o co chodzi takze sien ie wypowiadam :ae

Micek185
05-10-10, 15:27
1. Jak ocenicie wartość wyciskania sztangi leżąc wąskim chwytem (15-20cm.) w treningu tricepsów?

2. Ćwiczenie na grzbiet-wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia, jak u was idzie łokieć? cały czas bardzo blisko tułowia, dotykając mięśni skośnych brzucha, czy wysuwacie go do zewnątrz podczas podciągania sztangielki?

3. (to samo ćwiczenie na grzbiet)-staracie się bardzo by bark ręki podciągającej sztangielkę był cały czas w linii prostej z drugim barkiem i trzymacie go sztywno, czy zwiększacie zakres ruchu ruszając barkiem?

4. Martwy ciąg-jaki chwyt najczęściej stosujecie? mieszany? nachwyt?

5. Uważacie że łączenie nóg do siebie, przy ściąganiu linek wyciągu na klate/tricepsy, mocniej angażuje do pracy trenowane mięśnie a ogranicza pracę tułowiem?

1,najlepsze cwiczenie masowe na triceps
2.zalezy jaką mam hantle jak mam taka jak w reacji z wiekich krążków hehe to musze łokiec wysunac
3.w ogóle staram się bokowac ramię i wczuwam się w prace peców tak aby to one miały głóne zadanie podnięść ten cięzar
4.przechwyt zawsze zawsze zawsze przy ostatnich seriach gdzie na gryfie mam juz ok 170-180kg zakladam paski ae tylko na koncu
5.staje w takiej pozycji aby miec proste plecy nawet wygięte do tyłu a nogi szeroko aby pozycja byla pewna tak aby tylko cwiczony mieśien pracował.nogi mają duze znaczenie przy treningu np brzucha lub pleców(trening dwugowych uda przy mc na zgiętych nogach)