PDA

Zobacz pełną wersję : JAKIE BIAŁKO DO szkoły



zenon123
03-10-10, 20:38
Witam wszystkich .
Chciałbym zakupic jakies dobre białko najlepiej cos koło 2 kg ,chodzi mi głownie by uzupełniac braki protein w szkole bo wegle mozna w domu nadrobic a ryz w szkole troche dziwnie wyglada :)
ZAstanawiam sie czy dalej kupowac te OSTROWIE czy ŁOWICKIE tylko to za bardzo nie zdaje egzaminu w szkole bo to głownie kazeina ktora zdaje egzamin tylko na noc.
I TAK sie zastanawiam co wybrac . PRosze o pomoc bo na samym tunczyku i kotletach ciekzo dostarczyc te 4gna kg masy ciała a zaczynam taką mała masowke to proteiny sie przydadza .
chciał bym sie zmiescic w 140 zł za 2 kg jesli to mozliwe

zenon123
03-10-10, 20:48
nie jestem na ciezkim koksie ale mam 194 cm wzrostu a waze zaledwie 85 kg i łapa lekko kolo 40 cm a to wyglada jak bym dopiero zaczynał cwiczyc a juz troche sie z tym mecze zaczynalem od wagi 71

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:45 ----------

no 4 g to moze przesadzilem chodz zdarzało sie ze tyle czasami szamalem to cos tam rosło ale te 3 g min musze dostarczyc . Wiec jakies bialko musze kupic bo wypije i nie czuje takiego nasycenia i za godz moge znowu zjesc jakies 2 kanapki z piersią kuraka . Tak poczytalem i wychodzi mi na to ze izolat jest dosc szybko wchlanialny a WPC do kilku godz Wiec jakies propozycje

Lordunio
03-10-10, 21:01
Witam wszystkich .
Chciałbym zakupic jakies dobre białko najlepiej cos koło 2 kg ,chodzi mi głownie by uzupełniac braki protein w szkole bo wegle mozna w domu nadrobic a ryz w szkole troche dziwnie wyglada :)
ZAstanawiam sie czy dalej kupowac te OSTROWIE czy ŁOWICKIE tylko to za bardzo nie zdaje egzaminu w szkole bo to głownie kazeina ktora zdaje egzamin tylko na noc.
I TAK sie zastanawiam co wybrac . PRosze o pomoc bo na samym tunczyku i kotletach ciekzo dostarczyc te 4gna kg masy ciała a zaczynam taką mała masowke to proteiny sie przydadza .
chciał bym sie zmiescic w 140 zł za 2 kg jesli to mozliwe

Ryż w szkole dziwnie nie wygląda, tak samo jak makaron, oczywiście jak komuś zależy.Posiłki powinny być zbilansowane, a nie, że rano zjesz (przykład) 1000kcal, później przez 7h (szkoła) nic i później znowu 1000kcal.
Chcesz jeść 4g białka na KMC? - jak dla mnie za dużo, masówki się nie robi tylko na dużej ilości białka.
Ja mam białko Olimpu System Protein 80, wcześniej miałem Syntrax Matrix, które mi bardziej smakowało. :P

zenon123
03-10-10, 21:16
wiec wydaje mi sie ze weglowodany w skzole w postaci chleba pelnoziarnistego to dosyc dobre rozwiazanie bo w polaczeniu z kotletem czy tunczykiem daja i dobre bialko i weglowodany. wiem ze masowka to nie tlyk obialko ale jem tera zjakies 2 na mc i przyrosty sa srednie wiec problem jest jak widac w diecie wiec che zwiekszyc ilosc wegli i bialka nie wioem do konca jak uzupelniac te tluszcze oliwa z oliwek do ryzu czasem daje ale czy to wystarczy ??
No i w koncu sa jakies propozycje na to bialeczk odo szkoly ?

zenon123
03-10-10, 21:37
no ten synth-6 fajna sprawa i tak zastanawiam lepiej kupic 6 kg WPC ostrowi czy jakies lepsze a 2 kg np tego syntha bo chyba nie zawsze wiecej znaczy lepiej

Macie jakies propozycje jeszcze ??

Bo tu chuudo u mnie i trzeba cos z tym zrobic

Patriot
03-10-10, 21:56
ostrowi w ogóle nie kupuj najlepiej.
Jak już to mają być chemiczne środki, a nie naturalne żarcie to żeby chociaż był to jak 'najczystszy' produkt

zenon123
06-10-10, 12:21
No i Ci sza zadnych konkretynych propozycji ;//

---------- Post added at 12:21 ---------- Previous post was at 12:18 ----------

DYMATIZE Elite Whey (http://www.paker.co.uk/produkt-dymatize_elite_whey_protein_berry_blast_2270g,1376 .html) Protein ciekawe

slim shady
06-10-10, 12:27
Dymatize jest ok, Kaizen Whey Protein, Whey Maxx z PVL

Ryż spokojnie możesz jeść w szkole

slim shady
06-10-10, 14:37
masz jakieś badania potwierdzające to, że te białka to wałki ?? (aktualne)

Dymatize było kiedyś, ale się poprawiło, z Kaizenem była nie do końca jasna historia zresztą te badania co widziałem to łatwo można podważyć i badanie innego smaku już miało dużą zawartość białka, a o whey maxx nie słyszałem żeby był wałowany

ht
06-10-10, 14:45
co do whey maxxa sam mialem walek. tak ze shady uwierz mi ze podrabiaja:)

slim shady
06-10-10, 14:50
a skąd wiedziałeś, że wałek ;) ??

pytam na przyszłość, żebym sam się nie nadział

zenon123
07-10-10, 17:06
w sumie juz miałem brac to DYMATIZE ale jak wałkowali ;/ jakos sie wstrzymalem z decyzja ale szukam szukam i nic konkretnego nie ma;/ potrzebne mi jakies szybko wchlanialne . Ostrowie szamalem juz 2 wiadra no nie było zle w sumie

Sosna91
07-10-10, 17:09
Gaspari MyoFusion.

zenon123
07-10-10, 17:10
ostrowia serwetka Iolatku jeszcze nie mialem piłem ta ostrowie w szkole ale nie iwiedzialem nawet ze ona sie tak dlugo wchlania do kilku godz wiec jakis izolacik bym sprobował