PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis internetowy (prowadzenie DT) pytanie o atrakcyjność



Brezka
03-10-10, 15:13
Postanowiłem zainwestować w serwis internetowy. A mianowicie serwis służący do prowadzenia dzienników treningowych połączony z funkcją serwisów społecznościowych czyli wymiana informacji - m.in. opinie o produktach, opinie o sprzedawcach, komentarze, ocenianie postępu nad treningiem przez innych użytkowników, komentowanie i inne typowe funkcje choćby FB czy NK. Zacząłem już realizację i teraz zastanawiam się czy jest sens?

Serwis będzie posiadał oczywiście narzędzia do śledzenia postępu nad treningiem i inne - wszystko co potrzebne i przydatne. Martwi mnie jedynie to, że na rynku jest już dość podobny serwis - plany.***.pl - który promowany jest przez duże forum. Co prawda mój serwis będzie wyróżniał się znacznie funkcjonalnością - wiadomo o co chodzi.

Co myślicie o tym projekcie? Jeśli będzie jakość - będziecie korzystać?

mtm
06-10-10, 21:05
Jak jakiś serwis działa z ramienia jakiegoś forum i ma powodzenie , to ty też powinieneś tak zrobić . Może u sam by sie to przyjęło ? Pogadaj z naszymi administratorami może będzie z tego coś ciekawego :)

kubaCK
06-10-10, 21:10
może będzie z tego coś ciekawego :)
tylko zeby dzieci nie bylo....