PDA

Zobacz pełną wersję : Tatoo a siłownia



Keejdzi
02-10-10, 15:02
Nie wiedziałem gdzie to umieścić więc daje tutaj ;P
Myślę nad zrobieniem tatoo na ramieniu i jeżeli teraz mam 36 obwodu łapki i np w ciagu roku urośnie o przypuśćmy 3-4 cm to nic wielkiego z tym tatoo sie nie stanie :)?

sts
02-10-10, 15:10
nie tatoo ani mamoo tylko tattoo...a co niby ma się stać.

Keejdzi
02-10-10, 15:13
HAHaha ale napisalem fajnie :D W sensie czy sie nie rozciagnie i nie trzeba bedzie poprawiac

ht
02-10-10, 16:05
nie rozciagnie sie

MAXIMUS 2
02-10-10, 16:10
Keejdzi nie rób bo ci się po całym ciele rozejdzie i co wtedy.

mtm
02-10-10, 16:29
Niby ci się nie rozciągnie , ale ja wole poczekać .
co innego na rozstępach niby nie można..

Mati199314
02-10-10, 17:23
a co planujecie sobie zrobić ? ;)

hans1237
02-10-10, 17:30
jest ale,jak zrobisz dziarke to nie trenuj aż do wygojenia czyli jak strupki odpadną wtedy dopiero trening tej okolicy,nic sie mu nie stanie chyba ze po przekroczeniu 50cm w bicepsie zmieni sie viking na krowe albo odwrotnie zależy co kto ma.

a co do motywu to modny jest numer gg na karku.

wolnickee
02-10-10, 18:01
a tak przy okazji zapytam, czy na roztępach da sie zrobic tatuaż?
myślałem ,ze moze w taki sposób da sie zamaskowac rozstępy.

ht
02-10-10, 18:41
da sie zrobic sam mam wlasnie w tym miejscu.

kubaCK
02-10-10, 18:46
jak wyglada tattoo na rozstepach?? wrzucil bys fote?

Hermann
02-10-10, 21:04
Przy tak niewielkim wzroście obwodów tatuaż sie nie rozmaże , przy duzych przyrostach zawsze można zrobić za pare zł retusz albo korekcje i tatuaz zawsze będzie ładnie wyglądał oczywiście nalezy wykonywac to w profesjonalnym studio z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i higieny. Dobry tatuator potrafi zatuszowac swoim dziełem blizny i rozstępy. Wiele wzorów i dyskusji na ten temat jest na forch kibiców oraz wojskowych jednostek specjalnych. Nasza Panna Google reklamuje tatuaże wklejam link bo zauważyłem że te reklamy często sie zmieniają. Jeżeli chcesz mieć fajny tatuaz to nie oszczędzj na kasie tylko zrob u profesjonalsty i wybierz cacy wzorek.

http://www.axstudio.pl/AxStudio.swf

Keejdzi
03-10-10, 12:59
Dzieki za wszystkie odpowiedzi :)

Pumbas
07-10-10, 11:33
O rozstępy itd. nie ma się co martwić... Ale jak kiedyś będziesz chciał występować na scenie, to sędziowie uznają dziary za wadę skóry :p

xxmłodyxx
08-10-10, 18:04
O rozstępy itd. nie ma się co martwić... Ale jak kiedyś będziesz chciał występować na scenie, to sędziowie uznają dziary za wadę skóry :p

co Ty koorva z tymi występami?

Pumbas
09-10-10, 21:57
A Ty co taki zdziwiony, to forum kulturystyczne czy zabawy w siłownię? nie wiem, może chcę w przyszłości być pro, to niech wie że dziary są uznawane za wadę skóry.
Chociaż można je prawie zamaskować na zawody... a priestowi i tak się nie chce :d

Budrys
19-10-10, 14:30
Myślę nad zrobieniem tatoo na ramieniu i jeżeli teraz mam 36 obwodu łapki i np w ciagu roku urośnie o przypuśćmy 3-4 cm to nic wielkiego z tym tatoo sie nie stanie :)?
1.skoro oczekujesz 3,4 cm. przyrostu w rok, to ile ty masz stażu na siłowni i ile masz lat??

2.jeżeli masz tak mało stażu że przyrośnie ci te 3,4cm. w rok, a potem dalej coś jeszcze podskoczy to OWSZEM, MOIM ZDANIEM TATUAŻ CI SIĘ ZMIENI, ROZCIĄGNIE, zjebie, ogólnie trzeba będzie poprawiać, chyba że to będzie jakiś freestylowy wzorek że jeden hooj czy węższy czy szerszy w niektórych miejscach...

po 3.czy nie lepiej z tym poczekać aż naprawdę będzie na czym tatuować???? naprawdę śmieszą mnie z lekka kolesie o szczupłych rączkach a mimo to dziarach na nich. Twoje 36cm. to raczej niewiele...

Ja ze swoim tatuażami czekałem aż wybije mi 40 w obwodzie bicepsa. I w końcu się doczekałem;)