PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatkowe treningi:)tak



puma007
01-10-10, 13:16
Siema

Obecnie cwicze tak

Niedziela klata i tric

wtorek plecy bic

czwartek barki

chcialbym dodac jeszcze jeden trening klaty i bica jak myslicie,gdzie i kiedy ulokowac????

Patriot
01-10-10, 14:32
a gdzie nogi ulokowałeś?

Muskuł1
01-10-10, 15:45
w czwartek dodaj klate bica i barki bardzo skromne te twoje treningi nie wysilasz sie

puma007
01-10-10, 16:07
a gdzie nogi ulokowałeś?

nog nie cwicze

muskul,dlaczego skromne treningi????

Jak narazie jechalem wszystko po razie oprocz nog ktorych nie cwicze teraz chce dolozyc jeszcze klate i bica
w czwartek nie doloze bo barki robie :)

Patriot
01-10-10, 16:09
genialna porada

po pierwsze po ch*j i to z jakiej racji ćwiczyć klate i bica dwa razy, a np nóg w ogóle? Po drugie po tym co on rozpisał nie da się określić czy się wysila czy nie ;)

puma007
01-10-10, 16:51
Patriot,a chocby dlatego ze lubie poeksperymentowac heh

Co do nog to nie cwicze,bo mam problemy z kolanem....

A co do do tego mojego posta co napisalem plan w skrocie to napisalem tak po to zebyscie orientowali jakim system cwicze i w jakie dni zeby szlo dobrac dni do kolejnego trenignu klaty i bica proste chyba nie???

A jakimi cwiczeniami,jakim sprzetrzem iloma seriami i powtorzeniami cwicze to raczej mniej wazne nie:)

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:27 ----------

Patriot,a chocby dlatego ze lubie poeksperymentowac heh

Co do nog to nie cwicze,bo mam problemy z kolanem....

A co do do tego mojego posta co napisalem plan w skrocie to napisalem tak po to zebyscie orientowali jakim system cwicze i w jakie dni zeby szlo dobrac dni do kolejnego trenignu klaty i bica proste chyba nie???

A jakimi cwiczeniami,jakim sprzetrzem iloma seriami i powtorzeniami cwicze to raczej mniej wazne nie:)

Patriot
01-10-10, 17:44
to jak tak lubisz eksperymentować to jedyne co w tym planie można zrobić to
pon klatka bic
sr plecy tric
czw barki klatka bic
i caly eksperyment, innej opcji za bardzo nie ma bo mięśnie się nie zdążą zregenerować

DTX
01-10-10, 19:31
a tak z ciekawości, to jakie ćwiczenia robisz na plecy?

D3
01-10-10, 19:38
to jak tak lubisz eksperymentować to jedyne co w tym planie można zrobić to
pon klatka bic
sr plecy tric
czw barki klatka bic
i caly eksperyment, innej opcji za bardzo nie ma bo mięśnie się nie zdążą zregenerować

To co w czw przełóż na piątek.

puma007
02-10-10, 11:48
a tak z ciekawości, to jakie ćwiczenia robisz na plecy?


A to roznie,zalezy co do roboty w gospodarstwie...czasem worki z pasza przezucam,czasem gnoj od swin wyrzuce...

Ostatnio mialem dobry bo z ojcem traktur naprawialismy,tzn kolo sie przeblo wiec musialem troche ciagnik popodnosic xD


A tak na powaznie,to drazek nachwytem,mC,wioslo...czasem dorzucam wyciag na atlasie :)