PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie odżywki dla początkującego staż ponad 1 miesiąc



primax
30-09-10, 23:24
Witam,

182 cm , 80 kg , 17 lat . Dieta na mase , proszę was nie pytajcie mnie jaka dieta itp . Jest dobrze , tylko , czasem w szkole nie mogę odpowiednio jej utrzymać dlatego chciałbym ją dopomóc i zwiększyć przyrost . Jestem zielony w temacie supli zaciekawił mnie ten temat po ostatniej dyskotece jak kolegi nie widziałem ponad miesiąc .. Ładnie się rozrósł jak na taki okres a on stosuję jakieś białko plus aminokwasy . Chciałbym abyście mi pomogli .. Co na początek ?(jestem dobrze zbudowany w miarę szybko widać rezultaty moich treningów i diety , nie mam dużo tłuszczu) Może jest coś takiego co pobudza mnie do działania , ponieważ czasami nie mam siły psychicznej żeby iść na siłkę i ide pod wielkim przymusem , jak już zacznę to jest dobrze :) Pozdrawiam i czekam na madre wypowiedzi . Cena jaką mogę przeznaczyć to 150zl miesięcznie

KowalX
01-10-10, 15:12
Wypij sobie kawę ;]

kamil_07
02-10-10, 10:20
Za odzywki się na razie nie bierz, kup sobie ewentualnie jakieś białko bądź gainera skoro mówisz o ewentualnym braku czasu na dopełnienie diety w szkole.
A jezeli jest tak jak mówisz
ponieważ czasami nie mam siły psychicznej żeby iść na siłkę i ide pod wielkim przymusem. ... to lepiej odłóż ten sport. ;) pozdrawiam

puma007
02-10-10, 12:50
Kowalx,to nie jest chyba dobry pomysl,tez tak robilem i po jakims czasie mialem takie braki magnezu ze bylo gorzej...na poczatku dzialalo wiadomo...

kamil_07 nie koniecznie musi odstawiac...tak jak on napisal,staz ma ponad miesiac pewnie nie przyzwyczail sie jeszcze albo za malo spi,zla micha...tez tak mialem...na mnie duza ilosc wegli w dniu dobrze dziala...

KowalX
02-10-10, 13:46
Od czego miałbym mieć braki magnezu? :)

puma007
02-10-10, 14:22
nO od kawy,nie wiem moze sie myle...ale slyszalem ze po kawie sa jakies tam ubytki magnezu...

Ja przynajmniej po piciu kawy przed treningiem po 2-3 tyg musialem odstawic i uzupelnic magnez bo bym nie wyrobil:)

Moze sie myle

KowalX
02-10-10, 14:53
...ale slyszalem ze po kawie sa jakies tam ubytki magnezu...

Nie słuchaj...


Ja przynajmniej po piciu kawy przed treningiem po 2-3 tyg musialem odstawic i uzupelnic magnez bo bym nie wyrobil:)



A co takiego miałeś?:)

D3
02-10-10, 15:16
Bez przesady, jak ma problem z utrzymaniem diety w szkole to niech kupi sobie gainer'a, zmiksuje w domu i wypije. Nie róbcie już cyrków Panowie.

KowalX
02-10-10, 15:23
Nic nie pisał o szkole :)

puma007
02-10-10, 15:25
.A co takiego miałeś?:)

Bol stawow,kosci miesni...

po uzupelnieniu magnezu i odstawieniu wszystko wrocilo do normy

ht
02-10-10, 16:03
mysle ze to efekt przetrenowania i zlej diety.

puma007
03-10-10, 10:32
mysle ze to efekt przetrenowania i zlej diety.

ale chodzi tu o moj przypadek????

primax
05-10-10, 23:05
Dobra , jest tak . Kupiłem dzień po tym jak zrobiłem temat gainera mct .Koleszko ze sklepu poradził mi pić 50g jak wstane i 50g po treningu lub w nocy jak nie ćwiczę. I jest dobrze . Chyba , że jakoś lepiej ,można go stosować ? Za jakiś czas chciał bym zrobić cykl kreatynowy , ale to jeszcze z półtora miecha. A co do tego sportu , żeby go odstawić ? heh lubie ćwiczyć ale wiadomo teraz mam tak napiety grafik , że czasem nie ma sił po szkole . Ale poukładałem tak plan , że jest już coraz lepiej .

dawidd923
08-10-10, 19:02
Narzaie cwicz na sucho ... ;]

alder
08-10-10, 19:09
KowalX, przy dużym spożyciu kawy nie występuje deficyt magnezu ???
herbata nie upośledza wchłaniania żelaza ?


moja rada - staraj się z dietą, kup białko w celu uzupełnienia i ćwicz ;] jeśli nie masz cxzasem ochoty - hmm zrób 3 tygodnie przerwy. oglądaj zdjęcia i filmy na motywację i chciej już by ten dzień (pierwszego treningu nastąpił). [;

primax
08-10-10, 21:20
Dobrze powiedziane ;)