PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przytyć???



kiki710
30-09-10, 22:06
Witam.
Chciałem zasięgnąć waszej porady. Mam 18 lat, 178cm wzrostu i ważę 53kg.
Chciałbym przytyć chociaż z niecałe 10kg a mam szybką przemianę materii.
Odżywiam się regularnie a nic mi na masie nie przychodzi.
Jestem człowiekiem aktywnym, robię dziennie po 200/300 pompek i brzuszków.
Nie mam dostępu do siłowni a nie chcę brać żadnych odżywek bo dla mnie to nie jest.
Czy jest jakiś sposób żeby przytyć mniej więcej z 10 kilo a żeby mi to nie poszło w "boki" tylko na masę bez ćwiczenia na siłowni???
Może będzie jakaś możliwa dieta dla mnie i jakieś ćwiczenia domowe które można wykonywać samemu bez żadnego sprzętu siłowniczego.

Mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mi pomóc:D

PucuLeg
30-09-10, 22:11
Poszukaj w podwieszonych :] Albo znalazlem juz dla Ciebie, zebys sie nie wysilal bo za duzo kcal spalisz i bida bedzie :
http://www.e-gym.pl/showthread.php?24351-Masa-Chcesz-mie%E6-wielkie-mi%EA%B6nie-Chcesz-by%E6-wielki-Wchod%BC-masujemy-!!! tu masz wszystko.

Giro
30-09-10, 22:59
Witam.
Chciałem zasięgnąć waszej porady. Mam 18 lat, 178cm wzrostu i ważę 53kg.
Chciałbym przytyć chociaż z niecałe 10kg a mam szybką przemianę materii.
Odżywiam się regularnie a nic mi na masie nie przychodzi.
Jestem człowiekiem aktywnym, robię dziennie po 200/300 pompek i brzuszków.
Nie mam dostępu do siłowni a nie chcę brać żadnych odżywek bo dla mnie to nie jest.
Czy jest jakiś sposób żeby przytyć mniej więcej z 10 kilo a żeby mi to nie poszło w "boki" tylko na masę bez ćwiczenia na siłowni???
Może będzie jakaś możliwa dieta dla mnie i jakieś ćwiczenia domowe które można wykonywać samemu bez żadnego sprzętu siłowniczego.

Mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mi pomóc:D

Bez ćwiczeń na siłowni, masy mięsniowej w krótkim czasie (ok 3-6 miesięcy) nie nabierzesz. Stopniowo będziesz zwiększał mase, tylko dlatego ze jestes młodą osobą i dopiero rośniesz. Same pompki i brzuszki nie wystarczą, poszukaj na początek treningu domatora

slim shady
30-09-10, 23:12
Piszesz, że odżywiasz się regularnie, to już jakiś plus. Tylko mam nadzieje, że ta regularność to 5-6 posiłków co ok. 3 h. Jednak ważne jest również zapotrzebowanie kaloryczne, a raczej czy jesz ponad.

Napisz co jadłeś przez ostatnie dwa dni i mniej więcej w jakich godzinach.

Niestety ale, nadwyżka kaloryczna bez wysiłku po uzupełnieniu braków, odłoży się w zapasie.

Patrząc na Twój wiek i poziom wytrenowania, to w Twojej diecie powinny przeważać węglowodany.

Nie musisz mieć nie wiadomo jakiego sprzętu, żeby ćwiczyć. Możesz zacząć ćwiczyć na butelkach z wodą, drążek i wszelkie kombinacje pompek i ćwiczeń z ciężarem własnego ciała (poszukaj trochę w google). Pokombinuj trochę, a sam zrobisz/znajdziesz na złomie, od znajomych trochę sprzętu, tylko trochę kreatywności ;)

I nie sugeruj się tylko wagą, bo to że będziesz miał 10 kg więcej nie znaczy, że będziesz dobrze wyglądał.

Pozdrawiam

kiki710
01-10-10, 14:35
Minie chodzi o to żeby te 10 kilo przytyć tylko że mam drobną posturę a np. lekko mi wystają kości w okolicach żeber to na chciałbym żeby moja postura nie była nie wiadomo jaka tylko żeby zgubić takie rzeczy.
Jem mniej więcej co 2 godziny:
Rano na śniadanie z 6 kromek i szklanka herbaty,
I śniadanie w szkole to 3 kanapki i jakiś "popychacz" np. pomidory, ogórki, itp.
II śniadanie w szkole to jakieś bułki z sałatą ogórkami itp.
Obiad w domu to np. dwa duże kotlety schabowe, ziemniaki, surówki, buraki. No i oczywiście jakaś zupa.
Potem podgrzewam sobie jeszcze z 2 talerze zupy i podjem troszkę chlebka:D
Na kolacje to skromnie przed snem sobie zjem jeszcze jeden kotlecik i ziemniaczki z surówką.
Kawy to w ogóle nie pije.
Według mnie to ja mało nie jem ale to wszystko gdzieś ucieka a nawet 1 kilo nie przytyje.
W domu to mam hantelki to nimi ćwiczę no i oczywiście drążek do podciągania też mam.
Bo mi chodzi tylko żeby w oczach nabrać trochę masy bo za chudy jestem po prostu i tyle.

puma007
01-10-10, 16:17
na chlebie samym i ogorkach nie przytyjesz,tym bardziej masy miesniowej nie nabierzesz ;)

slim shady
01-10-10, 19:31
nie obraź się, ale na takim sposobie odzywiania możesz nie osiągnąć swojego celu.

Pioter1994
01-10-10, 23:22
Może to Ci się przyda: http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

PS: zacznij jeść jak chłop a nie baba. Wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, dolicz 500 kcal i ułoż dietę.

Pzdr