PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena i ułozenie treningu



skaaater
30-09-10, 20:31
Jaki trening trening wykonywać, aby jak najszybciej zbudowac miesnie przedramion?
mam do dyspozycj tylko hantle ..


I druga sprawa:
1. 3 serie podnoszenie hantla
2. 3 serie z uchwytem mlotkowym
3. 3 serie o kolano

1 seria- 80% mozliwosci, 2 - 90 % , a ostatnia na maxa.

jak oceniacie ten trening? ;d

sts
30-09-10, 20:59
ramion czy przedramion to po primo a po primo ultimo szybko to się ku..a nie da (wróć) szybko nie da się
a po kolejne to tylko łapy ćwiczysz bez sens.

skaaater
30-09-10, 21:21
Bo nie mam tyle czasu i sprzętu zeby cwiczyc wszystko.

Jak zobacze postepy w lapie to wezme sie za reszte.
Czekam na wypowiedzi .

PucuLeg
30-09-10, 22:00
Hahah no tak, i bedziesz mial zapadnieta klate, chude plecy i nozki i wielkie lapy? Chcialbym to zobaczyc. ;] Skoro mowisz ze wezmiesz sie za wszystko jak zobaczysz efekty (a predzej czy pozniej beda na pewno) to znaczy ze mozliwosc masz, wiec zapindalaj na silownie i nie marudz, wybieraj albo wszystko i wygladasz dobrze albo same lapy i wygladasz jak malpa albo nic i wygladasz jak wiekszosc naszego spoleczenstwa.

wara
01-10-10, 10:01
Czas jest zawsze zeby cos ze soba zrobic, bez sprzetu tez sie da cwiczyc a jezeli masz takie podejscie to wogole sobie odposc bo tracisz nasz czas

skaaater
01-10-10, 20:31
Cwicze jeszcze klate i brzuch. !
Nie jest tak, że tylko łapę.
Ale, żeby cwiczyć wszystklo to musiałbym cwiczyc codziennie, a naprawde nie mam na tyle czasu.

Nadal czekam na jakieś porady co do tego przedramienia.

PucuLeg
01-10-10, 23:03
Nie musisz ćwiczyć codziennie... Jesli cwiczysz w domu to cwiczenia typu brzuszki podciaganie pompki i te Twoje hantelki mozesz robic co drugi dzien, a nawet powinienes dawac sobie czas na regeneracje. Co do przedramion to z hantlami mozesz np takie: kladziesz reke na udzie albo na jakims podescie, moze byc to stolek czy cos, tak zeby nadgarstek wystawal i mial swobode ruchow, mozesz zginac nadgarstek podchwytem potem nachwytem laczac to w superserie albo obracac nadgarstek raz w jedna raz w druga strone tyle ze rozgrzej nadgarstki przed tym cwiczeniem bo latwo przy nim o kontuzje. (wpisz na YT cwiczenia na przedramie to Ci ladny wachlarz filmikow wyswietli)

p.s masz w domu gdzie sie podciagac?

A moze jednak skusisz sie na silownie? ;]

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 22:58 ----------

A no i co do tej drugiej sprawy, mlotki bym zamienil z 3 cwiczeniem bo jest to cwiczenie typowo "modelujace" ksztalt bicepsa (wizualnie go powieksza) i jest tez dobre na dobicie.

skaaater
04-10-10, 16:59
No nie mam zbytnio się podciągać... ;/

A jeszcze: z jakim cięzarem cwiczyc ?
Jak cwicze z mniejszym i robie poprawnie technicznie to na nastepny dzien nic nie czuj, a jak pocwicze z wiekszym tylko, ze troche mniej poprawnie pod wzgledem techniki to wtedy go czuc.
Ile nakladac mam na gryf [jestem poczatkujacvym leszczem] ? ;p

Badboy1322
05-10-10, 13:33
nakładać tyle w zależności jakie ciężary masz do dyspozycji ;)

.Smile
05-10-10, 14:40
zmontuj sobie drazek i z takim sprzetem juz cos sie wyrobisz. Pompki, podciaganie + hantle i juz mozna ulozyc jakis slaby plan w domowych warunkach. Zawsze cos.
W dodatku cwiczenie samych lap to czysta glupota, to tak samo jak bys cwiczyl tylko lewy cycek a reszte ciala bys olal

skaaater
11-10-10, 11:03
Ułożyłem trening na przedramię, ale nie wiem czy będzie wystarczjacy.

UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE: 4 serie na maxa
UGINANIE NADGARSTKÓW NACHWYTEM W SIADZIE: - tak samo

Trening co 2/3 dzień...

WYPOWIADAJCIE się ... ;)

skaaater
12-10-10, 16:52
Wypowie się ktoś [!] [ ? ]

Jpd... co za forum . ; |

skaaater
14-10-10, 18:22
K U R W A !!!!!!!!

...Odswieżam !!

piuras86
14-10-10, 18:26
Bo nie mam tyle czasu i sprzętu zeby cwiczyc wszystko.

Jak zobacze postepy w lapie to wezme sie za reszte.
Czekam na wypowiedzi .

o kur***a teraz to mi piszczele połamał hahahahahahahahaha

to tak jak by zaruchał 1 raz jak by widział postęp to będzie walił dalej .....

Youtube.com i jazda a nie zadajesz głupie pytania ......

Pioter1994
14-10-10, 18:32
Jak zobaczysz postępy w łapie?

3780

piuras86
14-10-10, 19:22
http://www.youtube.com/watch?v=tiHrpTLNG6c&feature=related