PDA

Zobacz pełną wersję : cwiczenie bez ciezarów , wyjechalem za granice do roboty poratujcie panowie!



seph
27-09-10, 20:16
witam prosiłbym was o jakies porady niemam sprzetu do treningu , mam tylko siebie i 1 krzesełko...nawet łózka niemam... potzebuje rrozpisac sobie treningi na cały tydzien na wszystkie partie miesni

---------- Post added at 20:16 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

co myslicie o tym?
http://www.youtube.com/watch?v=EaYeGviEzT8

Patriot
27-09-10, 22:13
no wiesz to co wysłałeś to możesz sobie robić, ale to nie jest jakiś żaden plan na masę [nie wiem czy o nią Ci chodzi] tylko zwykły taki dla poprawy ogólnej sprawności.
No wiesz poradzić coś jak nie masz żadnego sprzętu, to trochę trudno
Możesz wykonywać jedynie wszystkie, jakiekolwiek ćwiczenia z własnym ciałem, pompki z różnym rozstawem rąk itp, nic tu więcej się nie wykombinuje to trochę tak samo jak ułożyć dietę bez jedzenia ;p

alder
27-09-10, 23:56
to gdzie ty robisz i co ze nie masz łóżka

mtm
28-09-10, 01:08
to gdzie ty robisz i co ze nie masz łóżka
Na sianie śpią .

Długi ten wyjazd tak poza tym ?

piuras86
28-09-10, 10:20
jak masz krzesło to mozesz zaprzeć się i na tric jechac pompki szeroko rozstawić łapska i wąsko na kościach przy ciebie jak byś miał sie na czymś podciagać było by ok .......

seph
06-10-10, 19:31
spoko dzięki chłopaki , troche poszukałem na necie , troche przypomniałem soboe i ustawiłem sobie plan treningowy .. narazie dosc skąpy .. zakwasy juz mnie męczą ;0 ale cwiczenia wyczerpujące. no ja jestem tu juz miesiąć .. nieweim ile jeszcze zostane ale kasa dobra a łóżka niemam bo materaC lezy na ziemi .. .

Chodzi mi o plan na mase przedewszystkim . mam problem z plecami bo tylko podciąganie na plecy mam.

---------- Post added at 19:31 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

pracuje sobie w Norwegii i mam bardzo fajne zarobki, no a ze pokój miałem pusty to i łóżka niema .. powoli sie wyposazam w potrzebne rzeczy , pracuje na budowie ... zapieprz jest... ale 1dzien tu to jak tydzien pracy w PL...

Pioter1994
06-10-10, 22:13
Może to ci się przyda? http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

seph
06-10-10, 23:32
dzieki super poradniczek

slim shady
07-10-10, 00:11
butelki z wodą używaj jako hantli

kksmackoo
07-10-10, 07:34
Kup sobie 2 x 10L lub 5L baniaki z uchwytami. Mozesz barki i plecy robic... :P Btw, skoro dobrze zarabiasz to nie mozesz isc gdzies tam na silownie? ;>

Pioter1994
07-10-10, 18:20
Ja jak była ostra zima i nie mogłem cwiczyć w piwnicy to brałem plecak pakowałem tam biblie i wszystkie ksiązki jakie maiłem i robiłem przysiady, lub pompki z obciążeniem (alternatywa na wyciskanie leżac). Jeśli chodzi o hantle to kiedyś mój kolega brał worek od WF z książkami i podnosił tak jakby miał sztangielki.

seph
07-10-10, 19:17
dzieki za podopwiedzi , banki 5litrowe juz mam .. ;d na bareczki ideał :D
na siłownie niestety nie moge tu chodzic bo wracam o 18 z pracy a o 19 wszystko tu zamykaja... :(