PDA

Zobacz pełną wersję : Inhibit E



Budrys
27-09-10, 17:24
Witam,
cały wstęp dotyczący tego suplementu znajdą zainteresowani w poście Voice666. Ten sam dział "testy odżywek" pierwsze drzwi na prawo ;P

ja natomiast swoją relacje z suplementowania Inhibitu dodatkowo uzupełnie (zgodnie z umową z Voice) laboratoryjnymi badaniami poziomu testosteronu, przed suplementowaniem, w trakcie a także po
Niezorientowanym przypomne bowiem że ATD to suplement który powinien "rozpędzać" endogenny czyli własny hormon jakim jest testosteron. Czy tak faktycznie jest ?? Zobaczymy...

Dzisiaj, przed godziną zrobiłem badanie pierwsze. Wyniki za kilka dni. Do badania pobrano mi krew. Koszt 27 zł, natomiast doktorek mnie ojebał ;D miało być pare kropel a on mi wziął całą ampułke! miało wcale nie boleć a zakłuło jak żądło pszczoły ;P

Suplementację Inhibitu rozpoczne za ok tydzień, dwa, gdy rozkręce się z treningami. Wówczas po ok. miesiącu zrobie drugie badanie.

Voice i Fallena oraz tych którzy coś o ATD wiedzą prosze teraz o ustalenie najlepszych dawek dla mnie, w oparciu o mój program treningowy : http://www.e-gym.pl/showthread.php?29722-Przerywaj%B1c-stagnacje&p=377869#post377869 wstępnie rozważam 1caps. na noc po każdym treningu (5 razy na tydzień) lub każdego dnia, przez okres 8,10 tygodni.

Voice666
27-09-10, 18:49
Zacznij od 1 capsa dziennie, to 25mg ATD, jak bedzie ''malo'' to zwiekszysz dawki. Chodz z dgogiej strony chetnie bym zobaczyl jak to kopie na 50mg ed XD

Budrys
28-09-10, 14:25
Zacznij od 1 capsa dziennie, to 25mg ATD, jak bedzie ''malo'' to zwiekszysz dawki. Chodz z dgogiej strony chetnie bym zobaczyl jak to kopie na 50mg ed XD1 caps/7dni w tygodniu?
jak długo? nie jestem za pan brat z angielskim, ale zdołałem przetłumaczyć z opakowania Inhibitu że zaleca się nie przekraczać 8 tygodni suplementacji... u mnie może 11 tygodni dla równego rachunku 75caps w opakowaniu ;D;P
??

fallenursus
28-09-10, 14:38
Polec 25mg co dziennie przez 6 tygodni. Reszte bedzieszmial na kiedy indziej.

Budrys
30-09-10, 15:02
wyniki badania pierwszego: Testosteron: 8,12 ng/ml norma: (2,8-8)
komentarz:nieznacznie przekroczona górna granica (?!) nic nie zarzucałem - przysięgam! ;D
-dobra przyznam się: dawno nie bzykałem ;P dlatego tak wyszło;P
a na poważnie? to jest bardzo niewielkie przekroczenie normy, nic takiego. Natomiast pytam: to jaki poziom mają faceci na cyklu dopingowym, oraz jak wyglądają ci którzy mają tą dolną granicę- 2,8nm/ml...
co następuje: suplementację Inhibitu rozpocznę za tydzień, dwa-niestety ciągle opóźnienia przez kontuzje, gdy już zatwierdzimy dokładny czas jej trwania i ilości to ustalimy datę badania nr. 2 przypadającą na apogeum zażywania ATD
uwagi końcowe: sądze że ATD naprawdę będzie musiało się wykazać żeby pociągnąć mój testosteron na jeszcze wyższy poziom, tego oczekuje, natomiast coraz ciekawsze w tej sytuacji okaże się też badanie nr.3

Voice666
30-09-10, 17:03
ATD may cause a positive test for the anabolic steroid boldenone... Wikipedia...

ATD i wszelkiego rodzaju AI sa bardzo popularnymi ''suplementami'' za oceanem, wystarczy poczytac pierwsze lepsze forum.


http://forum.bodybuilding.com/attachment.php?attachmentid=1044341&d=1198307228

Tu masz badanie po 4 tygodniach na ATD z gaspari, jak wiarygodne to jest to nie wiem.

---------- Post added at 16:00 ---------- Previous post was at 15:02 ----------

Od tego poziomu gostek startowal po odstawieniu pewnego specyfiku po 12 dniach dokladnie

---------- Post added at 16:03 ---------- Previous post was at 16:00 ----------

http://forum.bodybuilding.com/attachment.php?attachmentid=1044331&d=1198307176

MolderDist
03-10-10, 17:43
dawaj jeden caps nie wiecej

to Ci nie "rozkreca" testosteronu jak napisałeś
tylko mniej testosteronu jest zamieniane w estrogen

i przydałoby się właśnie oprócz badania testosteronu robić też badanie estradiolu
wtedy dopieor będzie można ocenić realny wpływ

Voice666
03-10-10, 18:19
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6541658?ordinalpos=8&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVDocSum
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2754643?ordinalpos=7&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVDocSum
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6541658?ordinalpos=12&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVDocSum

MolderDist
03-10-10, 18:34
czemu dałeś 2 razy ten sam link?

No, tak jak pisałem - wzrost LH i testosteronu poprzez spadek zmiany testo w estrogen

Voice666
03-10-10, 18:38
Yup.
Pomylilem sie zaraz to zmienie.

Budrys
04-10-10, 10:36
badanie estradiolu
wtedy dopieor będzie można ocenić realny wpływ
Z tego co czytałem to poziom testosteronu w organizmach jest proporcjonalnie odwrotny do poziomu estrogenu. Znaczy: im więcej jednego, tym mniej drugiego. Jak w butelce wódki- im więcej spirolu tym mniej wody i odwrotnie.

Mógłbym więc mierzyć także poziom estrogenu, ale po co? skoro jego wynik będzie proporcjonalnie odwrotnie rósł w miarę spadku teścia, i malał proporcjonalnie gdy ten będzie rósł.

MolderDist
04-10-10, 16:42
wcale tak nie musi być ;-)
ja sam miałem osatnio testosteron zaraz przy samej górnej granicy
i estradiol ponad norme

a biorąc ATD, czyli AI
zależy nam na sprawdzeniu w jakim stopniu mniejsza konwersja do estradiolu przyczynia się do wzrostu samego testosteronu
i wogole bajka by było sprawdzenie zmian wolnego testosteronu bo poziom ogólny to w sumie lipa
bo wzrost może być ale wolnego wcale nie musi być więcej

Budrys
04-10-10, 17:01
wcale tak nie musi być ;-)
ja sam miałem osatnio testosteron zaraz przy samej górnej granicy
i estradiol ponad norme
taak? ale powiedz nam kolego jakie cykle u Ciebie odchodziły?
Nie ma się co dziwić że hormony chodzą u Ciebie jak tajfun;)
pochwalisz się jaki doping brałeś??
a ja "tylko" ten Inhibit...;) ;) żadnych "dropsików", więc reakcje mojej gospodarki hormonalnej organizmu są i będą prawidłowe, bez takich anomalii jak u Ciebie;)

(z całym szacunkiem) ;)

MolderDist
04-10-10, 17:09
Kolego otóż zawiode Cie bo nie jadłem dropsików
ale widze swoją filozofie podprowadzasz, brawo jedziesz dalej...

także pozdrawiam i oby były wielkie przyrosty na inhibicie
i nadal uważaj, że im więcej jednego tym mniej drugiego ;)

puma007
04-10-10, 17:57
Daje wgl cos ta odzywka???bral to kiedys ktos???

Juz w wakacje chcialem brac ale powstrzymalem sie ledwo:) a teraz znow chce kupic:)

Voice666
04-10-10, 18:38
Byl test Inhibit E

Budrys
04-10-10, 18:45
pierwsze drzwi na prawo;P Autor: Voice666,
zresztą wspominam o tym w pierwszych słowach tego wątku pumo007 ;)

KowalX
04-10-10, 19:14
Kolego otóż zawiode Cie bo nie jadłem dropsików
ale widze swoją filozofie podprowadzasz, brawo jedziesz dalej...

A jak zrobiłeś ,że Ci przedramiona urosły na redukcji i to takiej krótkiej, pomijając barki itd ..., masz na nie jakiś dobry trening?

Budrys
04-10-10, 19:24
hehe, troche spamujemy, ale skoro pytanie już padło... zobaczymy czy usłyszymy odpowiedz,
...czy będziemy musieli stwierdzić że ... "są rzeczy które się nawet fizjologom nie śniły" ;PP

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

ani Kowalom ;)

puma007
05-10-10, 17:45
Ok test przeczytalem voice666,i mam jeszcze jedno pytanie...

Na opakowaniu tego produktu pisze:

OBNIŻA POZIOM ESTROGENÓW


Estrogeny - grupa hormonów płciowych, do których zalicza się estradiol, estron i estriol. Estrogeny są nazywane hormonami żeńskimi i najważniejszą rolę odgrywają w organizmie kobiet, ale są też niezbędne dla mężczyzn - ich niedobór w jądrach może powodować bezpłodność.


Jest nad czym myslec wg was??? czy to tylko teoria xD

puma007
05-10-10, 19:06
Ja sie chlopie pytam czy mozna byc bezplodnym a nie co on obniza xD

puma007
05-10-10, 19:14
Nie no,sluchaj skoro obniza estrogeny a niedobor ich moze spowodowac bezplodnosc to ja sie spytalem...chyba nic ciekawego:)

Dzieki czyli jest to z tey strony bezpieczne????

puma007
05-10-10, 19:16
Spoko dzieki,tylko dziwie sie dlaczego udzielales odpowiedzi hehe ale sog leci:)pozdro

czekam na inne bardziej dokladne wypowiedzi:)

rafio83
05-10-10, 19:18
Uderz do Voica albo Fallena na PW to Ci wszystko rozkminią w 100%

puma007
05-10-10, 19:21
Nie chodzi o to ze nie wiem tylko i wylacznie nie kminie tej bezplodnosci ewentualnej hehe

dobra dzieki

Budrys
05-10-10, 21:29
nie panikuj puma...

puma007
05-10-10, 21:39
Spoko to chwilowy stres zwiazany z prawkiem xD

fallenursus
07-10-10, 01:36
Uderz do Voica albo Fallena na PW to Ci wszystko rozkminią w 100%

mnie w nic prosze nie mieszac, ja nic nie wiem...

btw ******** ma swietna cene na Inhibita

puma007
07-10-10, 19:40
mnie w nic prosze nie mieszac, ja nic nie wiem...



Fallen,dlatego nie napisalem bo wiem jaki jestes laik w tym temacie xD

Budrys
11-10-10, 12:32
Tekst z etykiety opakowania (polecam zwłaszcza orędownikom twierdzenia że Inhibit-E wpływa tylko na obniżenie poziomu estrogenów)

Inhibit-E natural testosterone boosting regimen. It is predominantly used by those looking to decrease estrogen and optimize natural testosterone production.

ale niektórzy wiedzą lepiej niż producenci Inhibitu....

fallenursus
11-10-10, 12:50
Ekhm...budrys:)

Fail

Voice666
11-10-10, 19:21
Aromatase inhibitor’s effect on testosterone production is likely mediated by the reduction in estradiol production. Reducing estradiol production from testosterone reduces estradiol’s negative feedback on the pituitary and hypothalamus glands preventing the “shut down” of testosterone production. Aromatase inhibitors appear to stimulate pituitary LH secretion sufficiently to cause an increase of endogenous testosterone production.

Budrys
11-10-10, 19:52
nie kojarze żeby na etykiecie opakowania było tak napisane, tzn. aż tyle. Musiałeś to wziąć z innego źródła, bo na opakowaniu pisze prócz tego co ja przytoczyłem, że inhibit jest dobry w ramach PCT i są podane rekomendowane dawki...

Swoją drogą, Voice przyznam że jeśli sam w skrócie tego nie przetłumaczysz, to wątpie żebym znalazł w sobie tyle chęci by to samemu ze słownikiem zrobić ;)

Streścisz ??

Voice666
11-10-10, 21:07
Sam zaczales XD

Kiedy jedziesz z tematem?

fallenursus
11-10-10, 21:20
na etykiecie pisze to samo co Voice napisal. tylko inaczej zformulowane i bez medycznych zdan typu ''Reducing estradiol production from testosterone reduces estradiol’s negative feedback on the pituitary and hypothalamus glands '' i ''stimulate pituitary LH secretion sufficiently to cause an increase of endogenous testosterone production''
99% userow nie czyta pism endokrynologicznych wiec i tak by gowno dalo jakby napisali to co Voice przytoczyl.

MolderDist
11-10-10, 22:31
Tekst z etykiety opakowania (polecam zwłaszcza orędownikom twierdzenia że Inhibit-E wpływa tylko na obniżenie poziomu estrogenów)

Inhibit-E natural testosterone boosting regimen. It is predominantly used by those looking to decrease estrogen and optimize natural testosterone production.

ale niektórzy wiedzą lepiej niż producenci Inhibitu....

Weź Ty się troche poducz a nie mi to podjazdy robisz.

Jak już Voice Ci napisał, zwieksza teścia poprzez blokade konwersji testo do estradiolu
i poprzez zwiekszeniu LH, które ma wpływ na wydzielanie testosteronu

ale sam nie wpływa na zwiększone wydzielanie testosteronu
jak nadal nie rozumiesz to czytaj dalej etykiety bo nic innego Ci nie zostało

polecam na początek Hmbolon
300 % mniej tłuszczu i 200% więcej mięśni

fallenursus
11-10-10, 22:42
brutalne ale prawdziwe:)

KowalX
11-10-10, 22:51
polecam na początek Hmbolon
300 % mniej tłuszczu i 200% więcej mięśni

Nie bądź wredny hehe nie każdy musi wszystko o wszystkim wiedzieć ;)



99% userow nie czyta pism endokrynologicznych wiec i tak by gowno dalo jakby napisali to co Voice przytoczyl.
Polecam http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/bb5791_ddd.gif

http://i732.photobucket.com/albums/ww328/kowalx/endo.jpg

MolderDist
11-10-10, 23:06
o w sumie ciekawa książka

jakiego autorstwa i jaka średnia cena?

KowalX
12-10-10, 00:53
W sumie praca zbiorowa , naliczyłem 16 prof. dr hab. i 4 Dr hab.
Redaktor naczelny Prof. dr hab. n. med. Marek Bolanowsi

Tom 6 nr 1. 2010 / Czasopismo Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.
Chyba wszystkie dane :)

Cena ponad 6 dych za numer.

fallenursus
12-10-10, 01:03
halo! ksero i pdf.
or ban.

Voice666
12-10-10, 08:11
Podpinam sie po Fallena.........bo ban :)

Budrys
12-10-10, 13:03
zwieksza teścia poprzez blokade konwersji testo do estradiolu
i poprzez zwiekszeniu LH, które ma wpływ na wydzielanie testosteronu

ale sam nie wpływa na zwiększone wydzielanie testosteronu
jak nadal nie rozumiesz to czytaj dalej etykiety bo nic innego Ci nie zostało

Inhibit robi jedno, robi drugie, robi trzecie... ale do sedna Molder! efekt, jaki ma być efekt?
-no koniec końców w organizmie masz wyższy poziom testoteronu, tak?????????
-tak!!!!!!!

a właściwie dopiero to ustalimy, :) ten post ma to ustalić poprzez wyniki laboratoryjne.
A Ty Molder niewiem, czepiasz się za wszelką cene, ględzisz, mądrzysz się, negujesz, podważasz sens takich badań i eksperymentów.
Nie wiem o co Ci chodzi. Ale umówmy się: jeżeli Ciebie nie interesuje JAK W PRAKTYCE, podkreślam w praktyce, nie w teorii, wpłynie ATD na teścia, to po prostu nie zaglądaj więcej do tego posta, bo ja nie zrezygnuje z tych badań bo już się do nich zobowiązałem, (choć Ty oczywiście nie wiesz o co chodzi bo gdy rodził się pomysł na forum by zrobić takie badania to wtedy Ciebie próżno by szukać...)

Budrys
12-10-10, 14:24
Badanie nr.2 przypadnie po zakończeniu suplementacji w około 75%

;) ale co Ty ********, zastrzegam sobie że nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystywanie przez firmę Best Body ;)
robię to ...hmmm, ku chwale naszego forum!
;)

Budrys
12-10-10, 15:21
mam nadzieje ********. ...

MolderDist
12-10-10, 23:05
Inhibit robi jedno, robi drugie, robi trzecie... ale do sedna Molder! efekt, jaki ma być efekt?
-no koniec końców w organizmie masz wyższy poziom testoteronu, tak?????????
-tak!!!!!!!

a właściwie dopiero to ustalimy, :) ten post ma to ustalić poprzez wyniki laboratoryjne.
A Ty Molder niewiem, czepiasz się za wszelką cene, ględzisz, mądrzysz się, negujesz, podważasz sens takich badań i eksperymentów.
Nie wiem o co Ci chodzi. Ale umówmy się: jeżeli Ciebie nie interesuje JAK W PRAKTYCE, podkreślam w praktyce, nie w teorii, wpłynie ATD na teścia, to po prostu nie zaglądaj więcej do tego posta, bo ja nie zrezygnuje z tych badań bo już się do nich zobowiązałem, (choć Ty oczywiście nie wiesz o co chodzi bo gdy rodził się pomysł na forum by zrobić takie badania to wtedy Ciebie próżno by szukać...)

Człowieku jaja sobie robisz? Ciągle piszesz posty odnosząc się do mojej osoby
tylko dlatego tutaj pisze
a sam już po Twoim zachowaniu dawno olałem ten temat, tylko Ty prowokujesz

a za badaniami nigdy nie byłem i nie będe przciw, nie wem skad to wywnioskowałeś

koniec tej dyskusji między nami! Nie było rozmowy, prowadź dalej sobie temat, ja nie przeszkadzam.

arti556
26-02-11, 19:49
i jak wypadl ten inhibit-e? ja go bralem na odblok 2 kapsy przed snem,dobrze dzialal a i na gino estrogenowe dobry zmniejsza je szybko