PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie suplementy ??



Pluszowy
27-09-10, 14:13
Ćwicze juz 12 miesiecy poniniemyem zaczać brac jakies odżywki ?? Waga moja 73kg wzrost 173cm . Treningi ma 4 razy w tygodniu po 1,30h . Jakieś propozycjie ??

Pluszowy
27-09-10, 14:24
wiec chiabym osiagnac wieksza mase wraz z rzezba ... ale rzezba mysle ze przyjdzie z cwiczeniami ja ma taki plan .

PONIEDZIAŁEK KLATKA+ BRZUSZKI
KLATKA
-zwykła
-skos
-rozpiętki zwykłe
-rozpietki opinające
- pompki


WTOREK TRICEPS +PLECY+ BRZUSZKI
PLECY
-podciaganie sztangielek w klęku
-podciaganie drążka wyciągu górnego
-przyciaganie drążka do karku
-podciaganie sztangi do brody
TRICEPS
-na wyciągu triceps na chwyt
-na wyciągu triceps pod chwyt
-na przemian sztangielki nad głowa
-z ciężarkiem za głowa

ŚRODA – WOLNA !!!!

CZWARTEK BARKI + KAPUR+ BRZUSZKI

BARKI
-wznosy za plecami sztangą
-sztangielkami na ławce do góry
-sztangielkami na przemian przed sobą
KAPTUR
-wznosy barków ze sztangą ( lub sztangileki)

PIĄTEK BICEPS +PRZEDRAMIE+ BRZUSZKI

BICEPS
-modlitewnik sztangą
-modlitewnik sztangielki
-na ławce na przemian
- na nodze
PRZEDRAMIE
-nadgarski na ławce z sztanga pod chwyt
-nadgarski na ławce ze sztangą nad chwyt


SOBOTA WOLNA !!!!!!!!

NIEDZIELA WOLNA !!!!!!


wszystkie cwiczenia robie po 4 serie po 12 razy . Brzuszki robie 2 cwiczenia do oporu

Pluszowy
27-09-10, 15:27
wypelnilem ankiete . czekam na doradztwo. dzieki

---------- Post added at 14:27 ---------- Previous post was at 13:59 ----------

jeszcze ktos ma jakies pomysly. ??? ja na poczatek chce od czegos zaczac od jakis suplementow . jakies maie jeszcze porozycjie

luo
27-09-10, 16:51
Wg mnie na początek wystarczy Ci kreatyna zwykłe mono + witaminy (dodatkowa wit C na pewno nie zaszkodzi, a wręcz polecałbym 1g przed/po treningu), no i do tego jakieś białko.
A jeśli chcesz przeznaczyć trochę więcej kasy to możesz dokupić bcaa.

luo
27-09-10, 17:48
Gdzieś czytałem artykuł, że właśnie należy brać wit C przed treningiem aby obniżyć poziom wolnych rodników

luo
27-09-10, 18:24
Czytałem o tym bodajże na kf*.pl albo na sf*.pl. Art był art na temat ektomorfików, a o wit C był podpunkt. Argumentem był m.in. wysoki katabolizm i potreningowy wzrost wolnych rodników, które dodatkowo "zjadają" tkankę mięśniową.
O ile dobrze pamiętam wpływ wit C na hormony nie był opisany

Pluszowy
28-09-10, 10:28
teraz to ja z juz nie wiem co mam wybrać kazdy wiec swoje . Każdy ma swoje koncepcjie i swoje doswiadczenie . Ale napewno to wiem ze plan jest do dupy a nad supelentami musze jeszcze sie zastanowic . bo widze ze odpowiedzi nie sa jedno znaczne.

KowalX
28-09-10, 10:32
Zacznij więcej jeść, dorzuć ewentualnie kreatynę.

ht
28-09-10, 10:42
jesli masz diete uboga w bialko to odzywka bialkowa i jakeis witaminki. na reszte przyjdzie czas.

Globi
28-09-10, 19:28
Kup sobie gainera i kreatynę mono :)

Fajny zestaw proponuje firma Activlab :) Whey Protein 30 Machine man + Kreatyna mono + shaker :)

wujek.maciek
28-09-10, 22:32
najlepiej nie kupuj na razie niczego oprocz jedzenia, a juz na pewno nie kupuj zadnego gejnera...wegle, to najprostszy skladnik odzywczy do dostarczenia. juz dawno temu doszdlem do wniosku, ze gejnery sa dla leni, ktorzy nie maja co robic z pieniedzmi albo dla frajerow dajacych sie nabrac na kolorowe reklamy, caly ten marketingowy szit i pseudonaukowy belkot forumowych "doradcow".

poszukaj tu, na forum temat: "gainer wlasnej roboty". a jak koniecznie musisz cos kupic, to wez jakis zwykly koncentrat i jednowodzian. ale imo powinienes postawic na dopieszczenie diety i treningu. miej swoj rozum i nie sluchaj bzdur. pieniadze tez szanuj i wydawaj je na porzadne zarcie. to wszystko w temacie.

pozdro