PDA

Zobacz pełną wersję : Plan czy jest dobry ??



Pluszowy
27-09-10, 14:05
Mój plan sam układalem cwicze go od 12 miesiecy co miesiac jest zmian cwiczeń . Czy ktoś może mi powiedzieć jest oki ?? Jak nie to jakie zmiany muszą być. Drugi pytanie czy jakieś suplementy powiniem brać . Bo jak narazie trzyma sie diety wysoko kalorycznej . 4-5 posilkow dzienie

PONIEDZIAŁEK KLATKA+ BRZUSZKI
KLATKA
-zwykła
-skos
-rozpiętki zwykłe
-rozpietki opinające
- pompki


WTOREK TRICEPS +PLECY+ BRZUSZKI
PLECY
-podciaganie sztangielek w klęku
-podciaganie drążka wyciągu górnego
-przyciaganie drążka do karku
-podciaganie sztangi do brody
TRICEPS
-na wyciągu triceps na chwyt
-na wyciągu triceps pod chwyt
-na przemian sztangielki nad głowa
-z ciężarkiem za głowa

ŚRODA – WOLNA !!!!

CZWARTEK BARKI + KAPUR+ BRZUSZKI

BARKI
-wznosy za plecami sztangą
-sztangielkami na ławce do góry
-sztangielkami na przemian przed sobą
KAPTUR
-wznosy barków ze sztangą ( lub sztangileki)

PIĄTEK BICEPS +PRZEDRAMIE+ BRZUSZKI

BICEPS
-modlitewnik sztangą
-modlitewnik sztangielki
-na ławce na przemian
- na nodze
PRZEDRAMIE
-nadgarski na ławce z sztanga pod chwyt
-nadgarski na ławce ze sztangą nad chwyt


SOBOTA WOLNA !!!!!!!!

NIEDZIELA WOLNA !!!!!!

Patriot
27-09-10, 22:26
z piątkiem to mnie rozwaliłeś :D mi by się dupy nie chciało ruszać żeby taki trening robić.Dowal w piątek NOGI [tak o tą mało znaczącą partię mi chodzi która zajmuję ponad połowę twojego ciała, ale nie ma co się martwić jej robieniem, co nie?] tak jak dasz z 20 serii na czwórki + dwójki będzie ok, później możesz machnąć z 3ćw na bica.
Planu nie da się ocenić bo nie rozpisałeś ilości serii, powtórzeń, a to trochę podstawa do ocenienia
Jedyne co już na oko mogę powiedzieć, że mi się nie podoba ten plan bo jeśli chcesz robić masę, to on nie jest na masę.
No ale rozpisz ilość serii i powtórzeń

mtm
27-09-10, 22:41
A o hantlach słyszałeś ? to wrzuć do treningu klaty , rozpiętki jedne starczą na koniec .
Widze ze brzuch robisz 4 razy , starczy 2-3 .
To co patriot pisze za dużo ćwiczeń izolowanych daj , w plecach : Martwy Ciąg, Wiosłowanie sztangą , T bar .
np: drążek
wioslo hantla
wioslo sztanga
mc
Tric dla mnie słabo, nie uznaje francozow . Wl w wąskim chwycie staraj sie tu łąpac technike by jak naj miej klatką ciągnąc , Dipsy , Wyciąg.
Barki niby zza karku kontuzjogenne . Daj Military Press , wyciskanie hantli siedząc , na boki , w opadzie , podciaganie do brody .
kaptur chodzi o szrugsy ,tak ? daj np. szrugsy hantlą , sztangą spróbuj w serii łączonej .
Bic wywal izolowane jak coś to daj jedno ćwiczenia na modlitewniku na koniec , popatrz na atlas ćwiczeń . np uginanie przedramion ze sztangą (zeby nie oszukiwać możesz oprzeć plecy o ściane ) hantle , itp itd .
Przedramie jak chcesz , chociaż jest angażowane przy bicu .

I zamienił bym troche kolejność bo po klacie zaraz robisz trica .
I czy ja tu kurwa nie widze nóg ???

spróbuj klata-bic , plecy-tric , nogi-barki . brzuch po treningu . kaptor wsadz w 3 dzień .

pozdro

Pluszowy
28-09-10, 10:25
o matko .... spokojnie chlopaki ja tylko sie pytam czy dobry. widac ze jestem żółtodziób w sprawach ćwiczeń. Dla tego sie was pytalem co i jak . Juz zmieniam plan robie korekty.

A co do nóg to nie cwiczylem poniewaz nie miałem przyrzadów i maszyn. na wakcjiach kupilem sprzet za 2500zl + 180kg cieżarow . Wiec musze zawziąśc sie za nogi. Ale nie nadmieniłem jeszcze co dzienie biegam z ranna 3km

Micek185
28-09-10, 20:57
a ja mam dla ciebei propozycje
wybierz sobie same cwiczenia podstawowe po jednym na każda grupe mięśniowa
kazde cwiczenie rób jako jedyne na daną partię w 5-6seriach po 12-6ruchów
podziel to na 3 dniowy split i cwicz dwie grupy miesniowe jedego dnia.
idziesz na to?bo chyba chces budowac mase?

Pluszowy
28-09-10, 22:54
tak tak wiem wiem juz . tak chce isc na mase