PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganie+Siłownia+?



Potępiony
24-09-10, 19:43
Witam Właśnie skoczyłem redukcje tkanki tłuszczowej...
Wiek-18 lat
Waga Obecna 72 kg ! (przed redukcją było tego 92 kg) (redukcja -2 miesiące)
Wzrost-174 cm
Staż na Siłowni ok. 10 Miesięcy
Staż z bieganiem -Tydzień (Ale od czegoś trzeba zacząć)
Cel-Poprawa sylwetki,Kondycji

Obecnie jestem na diecie Białkowej ( z tej strony internetowej...)--Polecam każdemu
Bieganie:
Poniedziałek,Środa,Piątek i Sobota (rano i wieczorem po 5 km ! Które pokonuje w 30-35 min)---To początek z czasem myśle że będzie więcej ...
Siłownia Środa i Piątek Treningi wytrzymałościowe...

Spodobało mi się bieganie Dlatego zacząłem biegać ( początki najtrudniejsze...) A siłownie dorzuciłem (tylko 2 dni ponieważ i tak ledwo wyrabiam) Ale czy te tylko 2 dni siłowni w tyg coś dadzą ? Czy to stanowczo za mało i lepiej wgl nie ćwiczyć ?
Czego mogę się spodziewać po bieganiu ? np. po paru 3-4 miesiącach ... ?

AKRO
25-09-10, 14:47
2 dni siłki to mało.
Jak chcesz budowac miesnie to z czestym bieganiem bedzie ceizko. Na rowerku tez mozna kondycje poprawic.
Ja tez uwielbiam biegac ale rzucilem to.

Patriot
25-09-10, 16:42
dlaczego mało? ;) zależy co jest jego priorytetem, jeśli priorytetem jest bieganie to może dwa razy chodzić na siłownię, jemu chyba nie chodzi o jakieś robienie masy.

na twoje pytanie trochę trudno odpowidzieć, wylicz sobie dietę jedz odpowiednią ilośc kalorii, biegaj ćwicz na tej siłowni wytrzymałościowo,a efekty na pewno jakies tam będą, nie będziesz miał 50cm w łapie, ale ładną sylwetkę możesz zbudować[zalezy co kto rozumie poprzez ładną sylwetkę, jeden rozumie symetryczna budowę ciała i bycie ogólnie wysportowanym a inny 60cm w łapie).
Jeśli natomiast byś chciał zacząc robić mase mięśniową to wtedy zrób 3x siłka[i plan masowy, nie wytrzymałościowy], 3x bieganie. Robiąc wytrzymałościowy trening 3x tez byłoby ok i 3x bieganie
mieszaj, raz rób np masę, później rób wytrzymałościowy itp
Robienie masy 12miesięcy w roku to też głupota jak patrze na niektórych na siłowni, wyrzucają te aeroby całkiem "bo szkodza na masę"...

Ninja165
25-09-10, 20:02
Przedstaw mi swoją diete jak zrzuciłeś 20kg w 2 miechy o.OOOOOOOOO

Pioter1994
25-09-10, 22:47
Dać dadzą a ile dadzą to zależy od treningu i diety.

Zależy też czy chcesz robić masę ( jeśli chcesz szybko biegać to stanowczo nie polecam).

PS: Zawsze lepiej ćwiczyć nawet 1 raz w tygodniu niż wogóle.

xxmłodyxx
25-09-10, 23:42
2 miechy to jakies 8 tygodni wiec mogłes zgubic góra 12 kg

Potępiony
26-09-10, 11:04
Nie schudłem 12 kg tylko 18-20kg 1.07.2010r waga -92 kg 31.08.2010r. waga- 72-73 kg

---------- Post added at 10:56 ---------- Previous post was at 10:53 ----------

hehe Dieta Białkowa wzięta z tego idealnego forum :D (Przykładowe diety na redukcje-92kg ) :D... Powodzenia pamiętaj o siłowni + 30 min aeroby a efekty same przyjdą :D

---------- Post added at 11:04 ---------- Previous post was at 10:56 ----------

Od minionej Soboty (wczoraj) ;D Zacząłem trening na przebiegnięcie 5km z jak najszybszym czasem 4*tydz... I zdecydowałem że na siłownię będę chodził Pon,Śr,Pi i ewentualnie sobota lub niedziela na zrobienie nóg ! ... Masy nie chcę robić ponieważ mam jeszcze fat więc musze go teraz przerobić na czysty mięsień ... tak tak jak mówisz dla mnie priorytetem są teraz biegi (choć dopiero zaczynam lecz od czegoś trzeba zacząć) Ale muszę śieę z tobą zgodzić (nawet jak ćwiczyłem ten niecały rok na siłowni przy wadze 92kg (mięśnie ukryte pod fatem robiłem trening na zmiane raz na tzn . masę potem wytrzymałościowy :D wtedy to był trening bez wiedzy :D teraz już jakąś wiedze posiadam :D
A jeśli chodzi o ta sylwetke to tak dla mnię dobra sylwetka to znaczy symetryczna budowa ciała mniej więcej :D a nie 60 cm w łapie...
A MORZESZ coś doradzić z rozciąganiem ? Rozciągać sie po siłowni czy po bieganiu ? Bo chyba co dzień chyba sie nie powinno rozciągać bo te mięśnie tez muszą odpocząć ?

ht
26-09-10, 11:31
wydaje mi sie ze za duzo na siebie wrzuciles. mozesz sie prezetrenowac i bedzie lipa i z bieganiem i z silownia. chyba ze msz dobra suplementacjie i diete.

Potępiony
26-09-10, 14:23
ht to co radzisz ? Idzie to i to jakoś pogodzić ? Od jutra zaczynam dietę białkowa ( ponieważ spodobała mi się) Masz jakieś rady chętnie posłucham !? (Odżywek nie biore żadnych ponieważ jestem zdania że dobry trening+Dieta dają fenomenalne efekty i niepotrzebne są odżywki... :D czekam na mądre rady

ht
26-09-10, 14:31
robiac tak intensywne treningi niema opcji zeby sie nie przeorac, ja mam 4x tyg silownia 2x w tyg mma 3x w tyg aeroby. do tego suplementacja i dieta. posilki wazone co do grama. i czasem mam kryzys. rozpisz ta diete, jestem ciekawy jak ona wyglada.

Potępiony
26-09-10, 14:46
Bialko: 206 gram = 824 kcal = 2,9 g/kmc
Tluszcze: 34 gram = 306 kcal = 0,5 g/kmc
Weglowodany: 196 gram = 784 kcal = 2,8 g/kmc
Lacznie kalorii: 1914

SNIADANIE
Omlet:
Płatki owsiane 50g
Jaja całe 60 g - 1 sztuka
Bialka jaj 200 g

POSILEK
Ryż brązowy 50 g
Morszczuk 150 g
Orzechy archaidowe 10 g
Warzywa: sałata, rzodkiewka

POSILEK PRZEDTRENINGOWY (na 60-75 minut przed treningiem)
Ryż brązowy 50g
Piers kurczaka 150 g
Warzywa: brokuly



POSILEK POTRENINGOWY (na 40-60 minut po treningu)
Ryz brązowy 50g
Piers Kurczaka 150g
Warzywa: pomidor

POSILEK II
Ryz brązowy 25 g
Wołowina 150 g
Warzywa: Kalafior

---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

Mniej Więcej wygląda to tak na chwile obecną +Z rana witaminy typu Żeń Szeń...

---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:46 ----------

Więc ht co radzisz ?

Ninja165
26-09-10, 17:11
Jak ty przy tej diecie przy 92kg wytrzymałeś to szacun.
Sam redukowałem z 98kg i wiem ze to tragedia.

Potępiony
26-09-10, 17:29
Dzięki :) a u Ciebie jak z tą redukcją ile zrzuciłeś ?

Ninja165
26-09-10, 19:42
w profilu masz dane ;)
było 98kg teraz sie wacha od 78-do 80.
tylko ze robie to inaczej troche niż ty mniejszym nakładem ;d 4-5kg na miesiąc w zupełnosci mi wystarczy

mefisto888666
26-09-10, 20:15
dieta niby tragedia
jak trzeba to trzeba;]
ja slodycze zastepuje matrixami chociaz to drogie;/
czsami dobry posilek to odzywka i batonik musli, jezeli nie mozecie obejsc sie bez slodyczy

Potępiony
26-09-10, 21:35
Tragedia ?