PDA

Zobacz pełną wersję : ocencie



wilku16klbziom
26-02-07, 19:21
witam chialem sie od was dowiedziec jak narazie mi idze cwicze niecaly rok tylko w domu robie pompki cwicze hantelkami 5kg i na dorzku ale cwicze dosc intesywnie mam 19cm zwrostu i 71kg wagi te zdjecia byly robione w grudnio bralem kreatyne i tesoterol tylko po jednym opakowaniu co ma robic zeby poprawic klatke biceps prosze o pomoc moje zdjecia to http://www.fotka.pl/profil/wilku16klb/

Punisher
26-02-07, 19:59
Weź masuj się, a nie za dopalacze się bierzesz. Gainer lub białko i jedziesz. Przytyj :cool:

Kropek_KWpl
26-02-07, 20:06
wilku klate masz jak narazie naprawde slabiutka
ja bym proponował troche pomasowac i pozniej zrobic redukcje
jak na 180 za malo wazysz
bicek mi sie podoba, widac dobrze gorna czesc

a jesli chodzi o ten sprzet, ktory masz to ciezka bedzie cos zrobic
jak dobrze zrozumialem masz dwie hantelki 5kg i drazek, prawda???
jak masz kase to zakup sobie jakis sprzet

ja tez cwiczylem z poczatku pompki, pozniej mialem jedna hantelke 25kg a teraz od 2 tygodni masz prawdziwy sprzet i widac wkoncu pozadane efekty

podaj swoje rekordy

to tyle z mojej strony
pozd.

FANATOR:)
26-02-07, 22:46
Biceps bardzo źle ukształtowany, ogólnie cała sylwetka jest jakaś kosmata, bardzo dziwne barki i klatka piersiowa. MAsz spory wzrost i wogole nie masz postury która nie jest warta postrachu jak pewnie myślisz:P postrach siejesz stojąc z tym kolegą i prężąc się haki od dźwigu. Ale fakt że kolega jest w gorszej sytuacji jeżeli chodzi o posturę może ciebie pocieszyć :wink:

MaC-DrG
26-02-07, 22:53
jesli chodzi o biceps to widac ze zle cwiczyles tj zle wykonywales cwiczenia.... no chyba ze to tak naturalnie.... od zawsze...

daniels51
26-02-07, 23:02
no troche slabiutko, klatka jest slaba, musisz masowac

47_W_bicu
28-02-07, 15:19
Wszystko do poprawy,chudy jesteś,usiądz nad michą z żarciem i zacznij normalnie ćwiczyć :wink:

Dexter1900
28-02-07, 21:47
Tak...
J/w :twisted:

tieri
02-03-07, 14:42
bardzo wysoki jesteś jak na 19cm wzrostu
naucz się na początku pisowni
na testosterol dla ciebie za wcześnie(ja też niebiorę)
miałem tylko kretkę i gainerka
tak jak wyżej koledzy radzą weż się za masę i jedz gainera(ja niemam za dużej masy ale jadłęm gainera i 7kg więcej mam :)

Pozdrawiam

gromba16
03-03-07, 17:41
ksztalt bicepsa nieuformowany