PDA

Zobacz pełną wersję : Fbw na masę



Koksowa
21-09-10, 15:44
Więc tak. Ćwiczę na siłowni 10 miechów, ciągle splitem, chociaż na wakacjach fst - 7 poszło. Nigdy nie narzekałem na przyrosty. I tak oto od września po tygodniu regeneracji zacząłem ćwiczyć splitem i dodatkowo brać kreatynę. I jakby wszystko stanęło.

Jako, że przez ostatni miesiąc usłyszałem więcej opini niż kiedykolwiek, że split jest bardziej żeby się podrzeźbić, a na siekanie masy jest fbw stwierdziłem, że może coś w tym jest. Więc proszę o ocenkę.

Plan A
Przysiady 4s
Wl 4s
Podciąganie na drążku 4s
Wyciskanie siedząc 3s
Uginanie sztangi 3s
Szwedki 3s

Plan B
MC na prostych 4s
Wyciskanie skos sztangielki 4s
T - bar 4s
Wyciskanie siedząc sztangielkami 3s
Uginanie z supinacją 3s
Wyciskanie wąsko 3s

Ćwiczę wt - A, śr. - B, pt. - A, sob - B

Dodatkowo w środę szrugsy 4s i w sobotę przedramię, na brzuch ABS II

Łapa: 37cm
Klatka - 104cm
udo - 63cm
staż 10miechów

Micek185
21-09-10, 19:07
ogranicz te treningi do 3 w tyg to max jaki jest ci potrzebny do wzrostu i w miare dobrej regeneracji.
split czy fbw jest bez różnicy jesli przyjmujesz na tyle jedzenia zeby organizm miał z czego budować.

co do treningu
opieraj go na podstawach czyli cwiczenia złożony a ty nawet martwego ciągu nie masz(oprocz na prostych nogach)
ogolnie plan ok jak na fbw

powiedz jeszcze jak z żarciem i suplementacją?

Koksowa
21-09-10, 19:25
Dietka jest.

Co do suplementacji, to pisałem, zacząłem brać mono z olimpa (już tydzień), do tego białko nitroprogen. Tym bardziej dziwie się, że wszystko stoi.

Micek185
21-09-10, 19:34
dorzuć jeszcze jeden posiłek i troche do diety chociaż płatki owsiane ze 100g
nie wierze ze przy +kcl i dobrym treningu nie idzie ci masa,błąd musi być w diecie.
same mono nie da ci zadnych rezultatów jesli nie odstarczysz budulca do organizmu.nawet z najlepszym treningiem.

mtm
22-09-10, 00:21
Pozmieniał bym kolejność ćwiczeń zaczynając od największej grupy do najmiejszej .
zrób treningi a b i c : )