PDA

Zobacz pełną wersję : cykl kreatynowy.jakie odrzywki?



krakus1974DLB
20-09-10, 22:15
witam.
36 lat
185 cm
95kg
staż 2 lata
dieta białkowa(jem praktycznie wszystko z tym,że wybieram produkty białkowe)
teraz pytanie:
jakiś rok temu miałem cykl kreatynowy,teraz bym chciał powtórzyć.mam zamiar kupić CREATINE MAGNA POWER olimpa.
mam jeszcze z kilo białka w razie braków w jedzeniu,omega 3 i magnez+b6.poradźcie co by tu jeszcze dorzucić.no i jakiś spalacz tez mam tłuszczu.bardziej zależy mi na sile niż na masie choć troszkę masy nie zaszkodzi:)
jeszcze rozpiska.
pon............klata+ rticeps
wtor...........plecy +biceps
środa..........barki + cos na nogi
czw.............wolne
piątek.........to co w pon
sob............raz wtorek raz środa......................dzięki za radę z góry.pozdrawiam:)

PucuLeg
20-09-10, 22:26
Ja bym dorzucil BCAA :p Albo jakas pompe, nitrobolon czy cos z tych rzeczy.

opalinho
22-09-10, 20:40
Wiem,że nie ten dział ale plan do bani.Co to znaczy - "coś na nogi".Poświęć im osobny dzień,przecież to dupna partia.Wierz mi,że jak zrobisz porządny trening nóg z cięzkimi przysiadami to nie będzie Ci się chciało już robić żadnej partii.Więcej czasu na odpoczynek,wtedy mięsnie zaczną rosnąć.

Mielu
22-09-10, 22:06
witam mam pt kupiłęk siobie kreatyne microniezed 200 mesh i nie wiem ile mam brac kapsułek przed i po treningu ... mam 15 lat i waze 60 kg czy mogł by ktos pomuc z Góry Dzieki

wujek.maciek
23-09-10, 00:07
mielu daruj...

krakus: nic wiecej nie dokupuj, wystarczy tego szitu ;) wlasciwie, to jednowodzian i jakis koncentrat do ewentualnego uzupelniania i wsio. spalaczy najlepiej tez nie kupuj, bo to dziadostwo. wypij mocna kawe przed sesja i w ogole dopracuj diete, a niczego wiecej poza uczciwym treningiem nie bedziesz potrzebowal.

Voice666
23-09-10, 10:51
Krakus w twoim wieku to by się jakiś Booster Testosteronu przydał, ale nie wiem co tam w PL jest, T-Bol, E-Bol chyba można kupić o ile się nie mylę. Jeżeli chcesz dobrą kreatynę to podbij do działu Tricepsa to ci coś doradzi, lub spojrzyj na promocje.

Globi
23-09-10, 19:51
wrzuć jakieś bcaa np: bcaa xtraa Activlab lub też inne

krakus1974DLB
24-09-10, 16:19
co do treningu nóg to ja nigdy nie robiłem nic na nogi.(nie mam potrzeby)dlatego na nogi robię jakieś wyciskanie siedząc 4 serie po 20 powt do tych barków:)
a co myślicie jak bym dorzucił do kreatyny DEXTROSE ?tak mi poradził jeden kolo w sklepiku w siłowni.

Voice666
24-09-10, 16:21
co do treningu nóg to ja nigdy nie robiłem nic na nogi.(nie mam potrzeby)

Tracisz wiele nie cwiczac nog


a co myślicie jak bym dorzucił do kreatyny DEXTROSE ?tak mi poradził jeden kolo w sklepiku w siłowni.

Dextro zostaw sobie do wypiekow.

opalinho
24-09-10, 19:50
co do treningu nóg to ja nigdy nie robiłem nic na nogi.(nie mam potrzeby)dlatego na nogi robię jakieś wyciskanie siedząc 4 serie po 20 powt do tych barków:)
a co myślicie jak bym dorzucił do kreatyny DEXTROSE ?tak mi poradził jeden kolo w sklepiku w siłowni.

Dextroza tyle warta co plan treningowy bez uwzględnienia nóg!

sts
24-09-10, 19:53
ja dziś nóg nie ćwiczyłem nie miałem sił po nocce przysiadów zrobić sztanga była za ciężka;/

Voice666
24-09-10, 20:20
Po nockach zycie Mi ratowal jack3d.

sts
24-09-10, 20:35
mówisz o tym http://sklep.***.pl/usp-labs-jack3d-250g-p-1853.html? (http://sklep.kfd.pl/usp-labs-jack3d-250g-p-1853.html?) ja myślałem nad no shotgunem hm.

Voice666
24-09-10, 20:43
YUP my favourite.
Jedna miarka jest ok, nie przekraczaj 3 na dobe. Bo jak to mowi Kowal............wacek pojdzie spac :p