PDA

Zobacz pełną wersję : Na stawy



DaN322
20-09-10, 16:41
Mój kumpel chce kupić coś na stawy, tylko nie wie czy to się opłaca. Moglibyście powiedzieć, czy to cokolwiek daje i ma sens kupowanie tego? No i jakieś orientacyjne ceny, na np. miesiąc suplementacji.
Jak jest to godne kupienia, to podajcie jakieś dobre produkty ;)

Dzięki z góry

MolderDist
21-09-10, 18:46
w profilaktyce coś tam może pomóc

ale nic z suplementów doraźnie na stawy nie pomoże

piuras86
21-09-10, 19:55
http://www.zakatekzdrowia.com.pl/artresan-kaps-p-2774.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-09&utm_content=2774


niby pisze ze na stawy kolanowe itp jak mnie bolały nadgarstki czy lewy bark bo kiedys miałem wypadek to po tym ból juz nie dokuczał 100% działa polecam

Voice666
21-09-10, 19:58
Żelatynę niech sobie kupi i pije, kisiel, galaretki itp. Z supli miałem coś z maxx essentials i dawało radę.

luo
21-09-10, 20:44
Flexit drink od Nutrend jest dosyć dobry

ht
21-09-10, 21:31
ja rowniez dodalem 1 galaretke dziennie. i zobaczymy efekty bo mnie barki bola jak cholera. animal flex chwalony.

Hermann
21-09-10, 22:06
Sprawdzać na opakowaniach skład galaretek i żelków. Po aferze z choroba wściekłych krów wiele koncernów zamieniło żelatyne na substancje żelujące które nie mają nic wspólnego z żelatyną. Ponadto jest sporo galaretek produkowanych dla wegetarian a oni nie używają żelatyny. Ostatnio troche czytałem na forum parkurowców i oni właśnie bardzo chwalą żelatyne i galaretki. Czytałem też że hodowcy piesków Yorków aby szczeniakom stały uszka robią im wywar gotując kurze łapki .W uszach są chrząstki , w stawach chrząstki to może mieć to sens.