PDA

Zobacz pełną wersję : Czy warto się za to zabrać ?



Jacke5
20-09-10, 14:55
Mam 17 lat, 2 lata trenowałem aikido 5 pływanie, lecz miej więcej od 15 roku życia raczej się obijałem teraz zacząłem trochę siłownie i tu moje pytanie czy w tym wieku można zacząć trening MMA z nadzieją na jakieś wyniki w przyszłości ?

Gangsta Latino
20-09-10, 15:36
Jeśli masz talent i " jaja z żelaza " to tak;) Potrenuj 5-6 miesięcy i sam zobaczysz jak Ci idzie albo czy Cie trener chwali itp;)
Pozdro i powodzenia życzę!

YoDa
20-09-10, 18:46
Jeżeli twierdzisz, że jak nie zostaniesz zawodowcem czy mistrzem amatorskim (nie wiem co masz na myśli pisząc o WYNIKACH), to się nie opłaca to się co? MYLISZ =D

Nie zależnie od tego ile masz lat możesz zacząć trenować, a 17 lat to nie jest wcale zły wiek jak na początek. Idź na kilka treningów zobacz co i jak, a na pewno ci się spodoba i zaczniesz regularnie trenować.

Miłego bicia i kulania.

KowalX
20-09-10, 19:04
Mam 17 lat, 2 lata trenowałem aikido 5 pływanie, lecz miej więcej od 15 roku życia raczej się obijałem teraz zacząłem trochę siłownie i tu moje pytanie czy w tym wieku można zacząć trening MMA z nadzieją na jakieś wyniki w przyszłości ?

No ba, Borys zaczął w takim wieku ,a może 1rok mniej i w ksw startował ostatnio ;)choć miał zapasy za sobą.

fvs
20-09-10, 19:40
No ba, Borys zaczął w takim wieku ,a może 1rok mniej i w ksw startował ostatnio ;)choć miał zapasy za sobą.

No to Pudzian przebił Borysa :D

Jacke5
20-09-10, 20:11
Nadzieja na jakieś wyniki w przyszłości - chodziło mi o to by nie być skazanym na trening dla samej przyjemności lecz mieć szansę na starty w zawodach amatorskich etc. ,a wiadomo każdy kto trenuje jakiś sport chciałby zostać zawodowcem ale na razie o tym nie myślę bo wiem by mieć takie ambicje muszę ostro trenować oraz wiele rzeczy niezależnych od mnie musi się dobrze ułożyć. Prawdopodobnie od poniedziałku zaczynam lecz jeśli nie wyjdzie MMA ( kwestie organizacyjne ) to z braku wyboru pójdę na BJJ ;)

KowalX
20-09-10, 20:37
Nawet jakbyś i był po dwudziestym roku życia wszystko jest możliwe. Ty masz ciężko pracować.