PDA

Zobacz pełną wersję : Rzeźba + spalenie zbędnego tłuszczu



Batop
19-09-10, 17:26
Witam,
Przez cały czas ćwiczę na mase (staż ponad rok), teraz chciałbym spalic troche tłuszczu i wyrzeźbić mięśnie, a także mieć naj najmniejsze spadki.
wzrost: 177 cm
waga: 77 kg
wiek: 18
Zamierzam sporo biegać ( 3-4 razy w tygodnu po ok 1h)+ skakanka. Zamierzam sobie kupić thermo stim, jabłczan kreatyny i BCAA. Czy to dobre rozwiązanie?

Będę 3 razy w tygodniu ćwiczył, myślę że splitem. W jednym z postów http://www.e-gym.pl/showthread.php?28860-plan-na-rze%BCb%EA-sprawdzenie&highlight=rze%BCba slim shady napisał "ćwicz ciężarem 80% swoich możliwości, aeroby + dieta i masz przepis na wycinkę ". Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale mam robić ćwiczenia w seriach po ok 8 powtórzeń (to ok 80% moich maksów), a zawsze byłem przekonany ze na rzeźbe robi sie po 8 powtórzeń.

Dzięki z góry za pomoc

ht
19-09-10, 18:17
rzezbe robisz aerobami i dieta. trenng silowy daj normalnie 12 serii na duza grupe na mala 9. 1godz biegania to zdecydowanie za duzo. zacznij od 30 min 3x tydz. potem dokladaj aero a zminiejszaj wegle w diecie. bialko daj na 2.5-3g na kg wagi ciala

Batop
19-09-10, 22:05
1godz biegania to zdecydowanie za duzo.
Czytałem w kilku artykułach/postach, ze spalanie tłuszczu zaczyna się po ok 1h biegania. Także nie wiem


bialko daj na 2.5-3g na kg wagi ciala
ok. a co z innymi suplami które wymieniłem? lepiej nie wydawać kasy?

wara
20-09-10, 09:55
spalanie tluszczu zaczynasz zmniejszajac kalorie w diecie, aeroby ci w tym pomagaja i podkrecaja dodatkowo metabolizm-bedziesz biegal godzine pewnie spalisz miesnie, zacznij na poczatek j/w napisal, BCAA glutamina wszelkie antykataboliki ci sie przydadza ale bez nich tez da sie zyc, co do thermo jak masz kase kup cos lepszego ale nie wrzucaj od razu najpierw dieta i aeroby potem mozesz myslec o spalaczu.

Batop
20-09-10, 21:14
spalanie tluszczu zaczynasz zmniejszajac kalorie w diecie, aeroby ci w tym pomagaja i podkrecaja dodatkowo metabolizm-bedziesz biegal godzine pewnie spalisz miesnie, zacznij na poczatek j/w napisal, BCAA glutamina wszelkie antykataboliki ci sie przydadza ale bez nich tez da sie zyc, co do thermo jak masz kase kup cos lepszego ale nie wrzucaj od razu najpierw dieta i aeroby potem mozesz myslec o spalaczu.

ok zaczne biegać na początku po 30 min. Pomyśle o BCAA, a białko przy tym też brać?

Ile powtórzeń polecacie? 10 na duże partie 12 na małe? A może 8 duze 10 małe?