PDA

Zobacz pełną wersję : masowanie, a brzuch



feelthekick
18-09-10, 12:03
Jak w temacie - "co robic", aby trenujac masówką nie rósł brzuch i czy w ogole jest to mozliwe.
Pozdrawiam

Sosna91
18-09-10, 12:42
zależy od typu budowy ciała, Twoich predyspozycji do fatu, nadwyżki kcal. generalnie na masówce o płaski brzuch ciężko róznież dlatego ze raczej każdy 'wzdęty brzuch" ja pod koniec dnia mam go troche 'rozepchanego'. jeśłi natomiast sporo fatu Ci sie na nim odkłada to możesz zmniejszyć nadwyzke troche, dorzucić aeroby.

blood in blood out
18-09-10, 21:34
Jak w temacie - "co robic", aby trenujac masówką nie rósł brzuch i czy w ogole jest to mozliwe.
Pozdrawiam
pewnie że jest to możliwe
po prostu zaczynasz masówkę z niskim fatem i masz dobrze wyliczona dietę
czyli odpowiadajac na Twoje pytanie najpierw zwalcz tłuszcz potem rób masę

feelthekick
19-09-10, 13:45
nie o to chodzi, ze zaczynalem z fatem ,bo zaczynalem 5 mcy temu wazac 65kg przy 178cm, takze fatu nie bylo wcale, a teraz no powiem trochę przykrylo brzuch pod lekkim tluszczykiem, nie jest to duzy brzuch, no ale boje sie, zeby z kolejnymi tyogdniami nie powiekszal sie ;]

szycha77
19-09-10, 14:30
Rób aero.

Pioter1994
19-09-10, 17:20
nie o to chodzi, ze zaczynalem z fatem ,bo zaczynalem 5 mcy temu wazac 65kg przy 178cm

Ile ważysz teraz?

feelthekick
20-09-10, 15:51
jakies 70-71

Lordunio
20-09-10, 17:23
Ja bym trenował brzuch dwa razy w tygodniu np: poniedziałek i piątek - nie powinno być fatu.
AERO mogą (nie muszą) Ci ogólnie utrudnić budowanie masy.

Pioter1994
20-09-10, 19:36
Ja bym trenował brzuch dwa razy w tygodniu np: poniedziałek i piątek - nie powinno być fatu.

LOL. Myślisz że jak będzie trenował brzuch to spali fat?

Rób aero. Tak jak ktoś przedemną pisał zmiejsz liość kalorii w diecie ( ale mniej dalej na + bo chyba chcesz masować nie?). Na redukcję jeszcze za wcześnie przy tej wadze. Masuuuj i powodzenai życze.

Micek185
20-09-10, 19:58
masa to masa,ciś kosztem czegoś,cwicz normalnym splitem na mase dodaj 2 sesje aero po ok30min w tyg,zbilansuj diete wylicz zapotrzebowanie dodaj ok 300kcl masa bedzie szła powoli ale dobrej jakości, zadnych magocznych sztuczek nie ma.

mtm
20-09-10, 20:19
Ja jestem ekto i na masie nie zalewa .
Jedź jak chcesz i obserwuj bf , jak będzie sie pogarszać to utnij kcal i aeroby jak będzie iść jak należy to zwiększ kcal w miare możliwości .

Lordunio
20-09-10, 21:39
LOL. Myślisz że jak będzie trenował brzuch to spali fat?

Rób aero. Tak jak ktoś przedemną pisał zmiejsz liość kalorii w diecie ( ale mniej dalej na + bo chyba chcesz masować nie?). Na redukcję jeszcze za wcześnie przy tej wadze. Masuuuj i powodzenai życze.

Pisałem o spalaniu, czy o jako takim zatrzymaniu wytwarzania się co raz większej tkanki?

Pioter1994
22-09-10, 22:05
Pisałem o spalaniu, czy o jako takim zatrzymaniu wytwarzania się co raz większej tkanki?

Skoro masuje to nie ma bata żeby toche mu w tłuszcz poszło. Chyba że ma IDEALNĄ DIETĘ ( ustawioną po wieloletnich doświadczeniach z własnym ciałem) w co szczerze wątpie :P.