PDA

Zobacz pełną wersję : efektowne polaczenie supli na cykl budowania sily, rzezby



mefisto888666
18-09-10, 08:56
22 lata
180cm
80kg
staz ok pol roku
wczesniejszczy cykl - kreatyna

co chce osiagnac?pierwsze to rozrost klaty i zwiekszenie sily, biore jedynie 80kg wiec to strasznie malo, chce ok 90kg.Drugie poroporcjonalna budowa i rzezba.

Moja propozycja: kreatyna(polsport)glutamina i spalacz z olimpa.

Dieta: caly czas, 5 posilkow, pierwsze 3 to bialko wegle zloz i tluszcze(ok 30g bialka,40wegli do 10g tłuszczu) po treningu carbo i bialko, kolaccja to juz same bialko i wegle zmniejsza iloscia blonnika i godzine przed snem bialko na mleku(bo serwatka).

Przed lub po treningu robie 30 min interwalowego biegu.

Co myslicie?

mefisto888666
19-09-10, 00:49
HALO HALO:} jest ktos?

---------- Post added at 00:49 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

ponawiam

Bielaś
19-09-10, 15:40
obierz sobie konkretny krótkoterminowy cel - albo siła albo rzeźba bo ciezko Ci bedzie robic to i to jednoczesnie
nastepnie diete i trening rozpisz pod konkretny cel a pozniej pomysl o suplach

mefisto888666
19-09-10, 15:51
tnie pomgles mi;/
chce zbudowac wieksza klate i zrobic bardziej rzezbe pozostalych partii, zwiekszyc sile i nie zalewac sie tluszczem do czego mam tendencje.

Bielaś
19-09-10, 16:08
z tego co piszesz wynika ze chcesz jednoczesnie zrobic mase ("wieksza klate"), rzezbe ("rzezbe pozostalych partii") i siłe ("zwiekszyc sile")
to sa cele dlugoterminowe! a ja usiłuje wytlumaczyc Ci abys wybral sobie jeden z tych celi, krotkoterminowy..
innymi slowy zdecyduj sie na czym Ci najbardziej zalezy i za to sie wez a gdzy osiagniesz cel przejdz do nastepnego

oczywiscie mozesz zwiekszyc sile klatki nie zalewajac sie tluszczem -> dieta z bilansem kalorycznym lekko na plus i trening stricte siłowy
chcac zwiekszyc rozmiar miesni piersiowych musisz ulozyc diete z bilansem kalorycznym przekraczajacym Twoje dzienne zapotrzebowanie powiedzmy o 500kcal i trening masowy

mefisto888666
19-09-10, 16:16
sadze ze po prostu nie bede zwiekszal zapotrzebowania, jedynie w tym dniu w ktorym trenuje klate. Reszte cwiczen bede sie staral wykonywac dosyc szybko plus aeroby i interwaly, suplementacja-dobre carbo po treningu,serwatka oraz mysle kreatyna spalacz i lkarnityna.

Chce sprobowac podejsc do tego inaczej, dam realcje z treningow. A moze jaksi ciekawy split treningowy na poprawe sily?