PDA

Zobacz pełną wersję : Kapturki



Pioter1994
17-09-10, 22:01
Witam
Od jakiegoś czasu zauważam dysproporcję między barkami a kapturami. Czy możecie podać mi jakieś SPRAWDZONE plany na te partię mięśniową? Barki są GIT i idą cały czas do przodu ale kaptury są takie sobie. Na razie po treningu barków robię tylko 3 serię szrugsów i to wszystko. Proszę o pomoc.

///M
17-09-10, 22:02
Rób 4 serie szrugsów,2 serie z przodu i 2 z tyłu.Mi pomogło ;)

szycha77
18-09-10, 14:40
2 x w tyg możesz je ćwiczyć, np: trzy ćwiczenia pod rząd, sztanga z przodu, z tyłu i sztangielki.

blood in blood out
18-09-10, 21:31
podaj swój trening- kaptury pracują niemal przy wszystkich ciągach

Pioter1994
18-09-10, 23:07
podaj swój trening- kaptury pracują niemal przy wszystkich ciągach

Mam spisać cały?

Obecnie ciężary w 3 podstawowych ćwiczeniach na 3 duże partie mięśniowe mam ustalone z góry procentowo ( wyciskanei lecąc, martwy ciąg, przysiady ze sztangą). Wszystkie jest dobrze tylko kaptury kiepsko.

Patriot
18-09-10, 23:10
robisz martwy ciąg ? możesz wrzucić do treningu pleców kaptury, właśnie po martwym, wtedy nie będzie raczej problemu z ich ruszeniem. Ja tam ich w ogóle nie ćwiczę

blood in blood out
19-09-10, 07:51
podejrzewam że twój trening jest ok ( wnioskuje to po mc i przysiadach:))

potraktuj kaptury tak jak łydki

Pioter1994
19-09-10, 10:46
robisz martwy ciąg ? możesz wrzucić do treningu pleców kaptury, właśnie po martwym, wtedy nie będzie raczej problemu z ich ruszeniem. Ja tam ich w ogóle nie ćwiczę

Doby pomysł.Myślę że będe trenował kaptury po klatce i tricepsie i plecach,bicepsie a wywale je z nóg i barków. Będe robił szrugsy 2 serie z przodu i 2 serie z tylu. Może to coś pomoże. THX za pomoc all.