PDA

Zobacz pełną wersję : łapa



Chcę_być_wielki
14-09-10, 11:24
Mam takie nietypowe pytanie czy istnieją ćwiczenia które zwiększają ŁAPKE jak jest normalnie wyprostowana ( konkretnie chodzi mi okolice bicepsa, z bocznego profilu) jak mam zgięto to wygląda ok i nieźle ale na wyprostowanej chciałbym zwiększyć efekt wizualny.

Budrys
14-09-10, 11:51
reguła pierwsza hehe. przecież to proporcjonalnie idzie jedno z drugim w parze. Uwierz że i Arnold i głodujący chłopak z Afryki będą mieli łape z bocznego profilu zawsze większą gdy będzie ugięta w łokciu (jak to nazwałeś)

reguła druga pogrub łape normalnymi ćwiczeniami (bic, tric) to będzie grubsza i w zgięciu i na wyprostowaniu, z zastrzeżeniem reguły pierwszej ;)

Chcę_być_wielki
14-09-10, 12:59
No wiedziałem, że taka odp. będzie, skoro nie ma nic takiego to peszek trzeba normalnie ćwiczyć aż będzie ogromna ;D Wiem, że mógłbym wpierdalać strzały w łapkę i może by podrosła ale te nie wchodza w grę. Dzięki z apróbę pomocy, chciałem ciekawość zaspokoić :D xD

kubaCK
14-09-10, 13:18
Wiem, że mógłbym wpierdalać strzały w łapkę i może by podrosła ale te nie wchodza w grę.

te strzaly to w glowe a nie w reke.

DaN322
14-09-10, 13:46
Ewentualnie możesz skupić się bardziej na np. chwycie młotkowym i modlitewniku. Dodatkowo jak rozbudujesz trica łapka będzie wyglądać na dużo większą. Ale najlepiej po prostu ćwicz, jak urośnie to będzie wielka z boku, od góry, doły i jak nie popatrzysz

Patriot
14-09-10, 15:03
Wiem, że mógłbym wpierdalać strzały w łapkę i może by podrosła ale te nie wchodza w grę.

Tak. <10000znaków>

bebok-85
14-09-10, 15:17
popieram rozbudowe tricepsa rączka ładnie wtedy rozchodzi sie do tyłu

Micek185
14-09-10, 15:21
zawsze możesz kurtke zalożyc.
cwicz poprostu nie ma nic za darmo zwiększysz mase zwiększysz obwody,proste.
zamykam bo herezje się tworza.