PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch przed aerobami



Rokr91
13-09-10, 11:44
Siłownia w małym remoncie - malowanie i sprzątanie. Przymusowa przerwa, a wypadało by coś ćwiczyć w domu.

Codziennie sesja aerobów i tutaj problem. Czy trening brzucha (taki tylko jestem w stanie zrobić w domu), będzie sensowny przed godzinnymi aerobami?

Micek185
13-09-10, 12:48
podziel to jakoś,z tego co wiem z twojej relacji to dalej masujesz.zrób trening brzucha jednego dnia a aero na drugi dzien.chyb aże masz możiwość zrobienia brzucha rano przed szkoła a aero wieczorem.taki bedzie najbardziej optymalny rozkład.

D3
13-09-10, 12:52
Czy trening brzucha (taki tylko jestem w stanie zrobić w domu), będzie sensowny przed godzinnymi aerobami?

Tak, będzie sensowny.

Patriot
13-09-10, 15:01
Rób codziennie bądź co drugi dzień pompki, z różnym rozstawem rąk wąsko, szeroko, dłonie ułożone w trójkat, 'pompki na poręczach' za pomocą krzeseł, i tak jak chcesz brzuch rób, może masz jakiś drążek w drzwiach czy możliwość gdzieś w domu wykorzystania czegoś jako drążek i podciągaj się, do tego na rowerku tak jak piszesz. W domu też można poćwiczyć nawet nie mając sprzętu jeśli się nie chcę żeby mięśnie 'nie zapomniały' o pracy ;)