PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszanka...



Beni
12-09-10, 21:06
witam ... mam pewien dylemat bo w tym tygodniu zaczynam cykl na cm3 i caly czas sie zastanawiam czy nie dorzucic do tego aakg hardcora?co wy o tym sadzicie czy poleciec na samej cm3?Prosze o szybka pomoc...

Chesterxxxxx
13-09-10, 20:49
AAKG to stosunkowo lekki booster przedtreningowy, w takim wypadku było lepiej kupić 2 in 1 czyli np. No-Xplode od BSN lub NO Shotgun od VPX, taniej wyjdzie, na pewno pewniejsze firmy niż Trec.

A ogólnie czy to ma sens to na pewno tak skoro tworzą w/w suplementy. Żyły sie poszerzają, więcej odżywionej krwi, większe mikrouszkodzenia, więcej do odbudowywania, bezpośredni zastrzyk w przypadku w/w specyfików Białek/BCAA bla bla bla. Tak warto dorzucić ale jeśli nie kupiłeś jeszcze cm3 to pomyśl o suplemencie 2 in 1.

Beni
13-09-10, 21:33
wiesz co do tej cm3 jestem przekonany wwiem ze dobrze ora:) bralem nitrobolon 2 i lipa jak nie wiem(jak dla mnie,ale na akzdego inaczej dziala) wiec chce poleciec jeszcze raz na cm3 i mysle dorzucic aakg a cenowo wyjdzie taniej niz 2in1

Chesterxxxxx
14-09-10, 14:14
Osobiście nie brałem żadnego boostera jeszcze, zaczne pewnie od samej argininy albo właśnie AAKG. Co do ceny to faktycznie wychodzi taniej o ok.12zł jeśli cykl ma trwać 8tyg a i cm3 i AAKG ma starczyć na cały cykl, liczyłem opcje 360kap cm3 a na cykl wychodzi w/g zaleceń 408 przy 3DT ale w DNT można brać mniej i na 8tyg styknie, natomiast AAKG wychodzi w/g zaleceń ok.440kap czyli 2x240kap bo 240+120 za mało będzie chyba, że odpuścić DNT. No a NO-Xplode tak czy tak to 2 opakowania trzeba kupić. Biorąc pod uwage, że Trec zawyża dawki to da się zrobić na tyle tańszy cykl na cm3 i AAKG, że na Witaminy jeszcze starczy;]

Pozdro i owocnego cyklu życzę!

Beni
14-09-10, 20:21
lo czlowieku jakie wylcizenie:D no kupilem juz to aakg jutro cm3 bo dzis nie bylo;/ tylko ze kupilem 240cap aakg i 360 cm3 kupie jutro... i jak mam to brac wedle zalecen na opakowaniu?czy np jednmo w dnt a 2 w dt?prosze o ta odpiwedz i juz nie zaracam tylka:) dzieki z gory

Chesterxxxxx
14-09-10, 23:49
Jeśli chodzi o cm3 to producent proponuje: W dni treningowe najlepiej przyjmować:
I porcja: 30 min przed śniadaniem
II porcja 30 minut przed treningiem
III porcja bezpośrednio po treningu

W dni nietreningowe najlepiej przyjmować:
I porcja: 30 minut przed śniadaniem
II porcja 30 minut przed kolacją.

Porcja to 3-4kapsułki więc przyjmijmy ta oszczędniejszą wersję czyli 3kap to w DT: 9kap a w DNT: 6kap co przy 3 treningach w tyg daje 51kap/tydzień co oznacza, że 360kap starczy na 7tyg. Średnio jest gdzie obciąć dawke żeby starczyło na 8tyg ale jeśli już to przed śniadaniem zawsze 2 zamiast 3kap to da Nam 7kap tygodniowo zaoszczędzonych czyli przy 7tyg da 49kap zaoszczędzonych i wtedy po prostu w ostatnim tygodniu jeść w/g zaleceń czyli 3kap przed śniadaniem i ostatniego dnia 8tyg cyklu w niedziele przed kolacją juz nic nie zostanie;)

Natomiast AAKG Mega Hardcore ma dawkowanie w/g Trec`a:

W dni treningowe najlepiej przyjmować:
I porcja 30 minut przed treningiem,
II porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nie treningowe najlepiej przyjmować:
I porcja - 30 minut przed śniadaniem,
II porcja bezpośrednio przed snem

Porcja w/g zaleceń to 4kap czyli 8kap dziennie czy to DT czy DNT czyli 56kap/tydzień czyli w 4yg zjesz 224kap a masz tylko 240kap, nie ma co zmniejszać bo wiele sie nie ugra i uważam, że najprostszym sposobem będzie branie tego tylko w DT, wtedy mamy 24kap/tydzień i to starczy na jak wiadomo 10tyg a chcemy na 8tyg to zostanie 64kap, generalnie można to rozdzielić na te 32 DNT w 8tyg cyklu ale wyjdzie 2kap/dzień czyli bez sensu. Podejrzewam, że w połowie cyklu dawka będzie za słaba to wtedy wedle uznania będziesz sobie dorzucał przed, ewentualnie po treningu 1-2kap.

Mam nadzieję, że pomogłem. Życze udanego cyklu!

bebok-85
15-09-10, 09:33
ja polecam cell pumpa niby nie ma jakis rewelacji ale na mnie działa wpożądku oczywiście w połączeniu z jakims mocnym stackiem

Beni
15-09-10, 14:01
Tak:) dzieki za pomoc:) do zamnkniecia

KowalX
15-09-10, 17:11
Dobrze zrobiłeś ,że kupiłeś solo. Możesz dawkować według potrzeb.