PDA

Zobacz pełną wersję : cla i l-karnityna razem?



myszkapkp
25-02-07, 20:17
Mam 19 lat waze 49 kg i mam okolo 166 wzrostu moim problemem jest cellulit I stopnia przypuszczam ze nabawilam sie go stosujac antykoncepcje hormonalna chodze 3 razy w tygodniu na aerobik sylwetke mam szczupla i nie chce schudnac zalezy mi na pozbyciu sie cellulitu i na zwiekszeniu masy miesniowej doradzcie mi prosze jaki suplement mogl by mi bardziej pomoc myslalam o l-karnitynie i cla razem czy to dobry pomysl ?

Prezydent_1c
25-02-07, 21:57
Moim zdaniem powinnaś się udac do dietetyka lub jakiegoś lekarza bo są (o ile dobrze sie orientuje) maści na celulitis. Ponad to dobrze robisz z areobikiem bo są tam ćwiczenia na pozbycie sie celulitu. Z suplementów nie znajdziesz raczej żadnego na celulitis. A na zwększenie masy mięśniowej polecam HMB (może nie zwiększy jej bardzo ale mięśnie staną się bardziej widoczne, lepiej zarysowane).

Blakee
25-02-07, 22:12
L-karnityna pomaga w okresach redukcji tkanki tłuszczowej, kwas CLA podobnie z tym, że wpływa również na poprawę jędrności całego ciała. Możesz te dwa suplementy stosować razem, o ile zależy Ci na redukcji tkanki tłuszczowej.

HMB nie działa anabolicznie tylko antykatabolicznie! Dzięki HMB możemy poprawić definicję mięśni i zrzucić troszke na wadze (o ile jest co zrzucić), ale tylko przy dłuższym stosowaniu.

Jeśli chcesz przybrać na masie mięśniowej to trenuj systematycznie i odżywiaj się zdrowo.

A co do antykoncepcji to uważam, że popełniłaś wielki błąd, ale to tylko moja osobista opinia.

Punisher
26-02-07, 23:04
HMB nie działa anabolicznie tylko antykatabolicznie! Dzięki HMB możemy poprawić definicję mięśni i zrzucić troszke na wadze (o ile jest co zrzucić), ale tylko przy dłuższym stosowaniu.

Wyszło nowe HMB - Revolution
Ale nie na celulit daj spokój.
A może jakieś domowe sposoby. masaże,olejki ujędrniające, kąpiele solne itp?
Fajny jest prysznic z funkcją masażu i wtedy ciepłą wodą i masażyk na nóżki. :cool: