PDA

Zobacz pełną wersję : Klatka



DaN322
10-09-10, 23:11
Ćwiczę już 3 lata, tyle, że z normalnym treningiem 2 lata, a z treningiem i dietą 3 miesiące, wydaję się, że kawał czasu (chyba, że liczyć to tylko z dietą), ale teraz za miesiąc mam 17 lat, więc jedynie jestem troszkę większy niż przeciętny śmiertelnik.
Widzę jednak, że o ile wszystko poooowoooli na diecie (bez diety to ch.j nie ćwiczenie :P) się wyrabia. Oprócz klatki, plecy proporcjonalnie bardzo ciekawe, barki, łapy, mimo, że 36 wyglądają na większe. A klata to taka płaskorzeźba.
Myślicie, że robić coś z tym, pojechać np. 2 miesiące z jakąś kretką zaniedbując inne partie na korzyść klaty, czy olać i poczekać aż wszystko urośnie do rozsądnych rozmiarów i dopiero równać?

Gasior
10-09-10, 23:15
kazdy ma lepsza i slabsza partie u Ciebie tak jak u mine jest to klatka :)

DaN322
10-09-10, 23:24
Znając życie to przez technikę mi tak wyrosła - dwa lata kaleczenia to nie w kibel srał :P
Wracając - martwić się już, czy równać dopiero jak powyrasta należycie wszystko?

Gasior
10-09-10, 23:32
Na poczatek zrezygnuj z ciezaru teraz na rzecz techniki , bedziesz duzo jadl to i klata Ci urosnie . Najwyzej jak nie bedzie roslo sprobuj trening z priorytetem ale to jak juz chcesz .

DTX
11-09-10, 08:33
Zrób sobie priorytet na klatkę. Bardzo fajny jest trening opracowany przez Słodkiewicza 5-10-20 - http://e-gym.pl/showthread.php?24419-5-10-20-S%B3odkiewicza-Skuteczny-atak-na-stagnacje!&p=299496#post299496

seras666
11-09-10, 09:57
kombinuj z treningami, superserie, podzial gora/dol, i tak jak kolega wyzej napisal bardzo dobry trening, mozesz zamienic sztange na same hantle

Patriot
11-09-10, 10:44
zamień sztangę na hantle i atakuj ją pod każdym kątem płasko/skos +/skos - , po czasie wprowadź wyciskanie sztangi płasko. Jeśli byś robił wyciskanie sztangi na płasko tez możesz z chwytem kombinować raz łapać wąsko (ale wtedy łokcie prowadź nie blisko tułowia, jak w wersji tego ćwiczenia na tricepsy, ale 'szeroko', dobrze środek klatki zaatakuje) i skup się na technice

RockyBalboa
12-09-10, 14:06
pozostajac w temacie klatki, mam bardzo slaby srodek,czyli ten rowek w srodku oraz gore, chcialbym te czesci obrac za priorytet, moglbym zrezgynowac na jakis czas z wyciskania na plasko a zamiast tego dodac jakies krzyzowania linek ,rozpietki na skosie?

DaN322
12-09-10, 15:16
Może nie tyle zrezygnować, co zastąpić np. hantelkami z supinacją albo wyciskaniem z wąskim chwytem.

piuras86
13-09-10, 10:50
u mnie klatka tez była słabszą partią po woli sie udaje wypchnac ją do przodu mimo że podnosiłem sobie 110-120kg seriami to i tak źle to robiłem .... teraz robie tak ..... zaczynam od skosu w górę 60kg rozgrzewka 3sekundy opuszczam 1 s wyciskam .... dochodze do 85 kg na sztandze..... nie potrzebne więcej ...na płaskiej podobnie tak samo z rozpietkami czy wyciskaniem hantli czy na maszynach ....... powoli i dokładnie wszystko po 3 serie ..12 pow ..... i teraz dopiero widze ze to działa idealnie na moja klatkę .....