PDA

Zobacz pełną wersję : co na pierwszy cykl po 6 letniej przerwie?



gajkus
25-02-07, 20:01
Witam wróciłem na siłkę po 6 latach, zrobiłem redukcję tłuszczu z 90kg na 81kg, w tym okresie brałem tse, cla, omega3, lecytynę, magnez witamny z grupy B, oczywiscie była dieta uzupełniana białkiem ostrowia, trening i areoby.
Teraz chciał bym zrobić cykl masowy myślę o kreatynie - tylko że, nie chciał bym nasiąknąć wodą i ponownie dorobić sie fetu. Co byście radzili aby uzyskać czystą masę mięśniową. Kasa raczej nie gra roli (oczywiście w granicach rozsądku). :wink:

Prezydent_1c
25-02-07, 20:07
Proponuje Cell Pump + Tauryne + Glutamina + Białko i powinno iśc w dobrą strone. Po tym możesz zarzucić HMB (około2-3miechy) i będzie dobrze. Oczywiście dieta musi być trzymana przez cały okres ćwiczeń.

gajkus
25-02-07, 21:30
Proponuje Cell Pump + Tauryne + Glutamina + Białko i powinno iśc w dobrą strone. Po tym możesz zarzucić HMB (około2-3miechy) i będzie dobrze. Oczywiście dieta musi być trzymana przez cały okres ćwiczeń.
Brałem pod uwagę jeszcze kre-alkalyn.
Czy kupić jeszcze jakieś aminokwasy, czy stosować w suplementacji stałej cla, omeg3, lecytynę?
Jak to wszystko połączyć i brać?
Dziękuję za podpowiedzi.

Prezydent_1c
25-02-07, 21:48
Może być kre-alkalyn też. BCAA mile widziane (zapomniałem napisac w poście wcześniejszym ;)). Bierz tauryne 2 razy po 1 tabletce dziennie pomiędzy posiłkami. BCAA w treningowe 10g przed treningiem a w nietreningowe 2x 5g pomiędzy posiłkami. Kreatyne według uznania (tutaj są różne możliwości). Glutamine możesz pomieszać i brac razem z białkiem. A HMB po tym cyklu przez min. 2 miesiące po 3x2 tabletki przed posiłkami.

jonasz7
26-02-07, 07:59
A ja bym ci proponował dietke i uzupełnienie w postaci gainera i białka.
A kretke za mies. może dwa i napewno mono!!
pzdr.

gajkus
27-02-07, 11:46
A ja bym ci proponował dietke i uzupełnienie w postaci gainera i białka.
A kretke za mies. może dwa i na pewno mono!!
pzdr.
Dzięki za sugestie, ale-po mono nabiera sie wody i jak moja żona zobaczy, że znów "puchnę" na twarzy to zaraz będzie klikać :mrgreen: . Gajnerek to chyba raczej nie dla mnie i tak moja dieta powinna jeszcze się uszczplić w węglowodany (jak gajnerek -to zaraz fet, ja mam 34latka więc metabolizm już nie ten :wink: .
A cykl pewnie zrobie po świętach, tylko wcześniej chce zebrać trochę wiedzy jak to zrobić.
Pozdrawiam.

jonasz7
27-02-07, 14:18
gajkus, wiesz nie nabierzesz aż tyle tej wody żeby żonka zauważyła :mrgreen:
W takim razie z odżywek to białeczko np. Ostrowii.
No i dietka!!
pzdr.