PDA

Zobacz pełną wersję : Efedryna



Hornet
08-09-10, 22:44
Szukam ogólnie czegoś mocniejszego niż efka, co miało by mi dać lepszy wynik wytrzymałościowy :) spasłem sie i odechciało się biegać a zbliżają się zaliczenia, za pomoc z góry dziękuje.

Hornet
09-09-10, 00:42
w sumie chyba nie zrozumiałeś, może ja nie jasno to określiłem, ogólnie robię masę teraz i z dnia na dzień nie zrobię wielkiej kondycji. poradź coś innego ... a na treningach zapierdalam ale jak mówię na mase :) KOR*wa MACIEK

Wiki
09-09-10, 08:23
a tą efedryne popijasz kawą, tak :)? Bo jak nie, no to kawa.
no i większe dawki może musisz dać.

Hornet
09-09-10, 10:49
efedryna na masie, czego jeszcze nie wymyslicie ;-)

owszem na masie ale tylko jedne dzień, w którym nie moge za słabo wypaść bo trener wyśle mnie na bierznie co wogóle koliduje z momim planem rocznym

Lukaszr0
09-09-10, 11:17
efedryna na masie, czego jeszcze nie wymyslicie ;-)

A czemu nie ? Efka + kofeina przed treningiem lepsze niż stacki przed treningowe.

fallenursus
09-09-10, 12:48
Efedryna powoduje. Bla bla bla bla....
Tu nie chodzi o ec stack 3x dziennie na wycince tylko jedno razowo przed treningiem poltrwanie efy jest bodajze4hrs...
Hornetprzy twojej suplementacji o iledobrze pamietam wskazanaaspirynka na rozrzedzenie krwi. Juz po tympowinienes zauwazyc polepszenie wydolnosci tlenowej. Samto wlasnie przechodze.przestalem robic aeroby na 2 tyg i zaczelem sapac jak parowoz:)
Jak chcesz moge zadzwonic do Bena Johnsona zapytac co bral ale masz opisane w podwieszonym archiwum w dopingu srodek na......

fallenursus
09-09-10, 13:47
Dlatego trzeba pamitac o stalych porach posilkow na wycince bo poleci wszystko wpizdu i jeszcze dalej....dzieki bogu mieszkam w kraju gdzie efredyna jest tylko zwyklym suplementem nadodatek dosc tanim:) i nie musze sie martwic o wyYepki:p

Lukaszr0
09-09-10, 13:48
Jedno razowa dawka 30mg raczej nie obniży łaknienia, a wręcz przeciwnie podkręcając metabolizm może zwiększyć apetyt ( jak t3 ). Ja tam jakoś nie mam problemów z apetytem biorąc efke przed treningiem.