PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie !



sts
08-09-10, 12:29
Witam was mam pytanie czy mogę zostawić ostrowię z wodą na 5 godź a potem wypić w czasie pracy do posiłku.
Nie zepsuje się?.

makos
08-09-10, 22:36
Pamiętam kiedyś miałem truskawkowego mamuta tuż po rozpuszczeniu był różowy a po ok 7 godzinach zmienił kolor na kremowy. Bałem się wypić ;)

mtm
08-09-10, 22:38
A co to za problem? dolać wody byle kiedy do shekera z prochem ?

MolderDist
11-09-10, 19:43
Witam was mam pytanie czy mogę zostawić ostrowię z wodą na 5 godź a potem wypić w czasie pracy do posiłku.
Nie zepsuje się?.

po 5 godzinach nic nie powinno się stać o ile nie ma upałów 40 stopniowych

---------- Post added at 19:43 ---------- Previous post was at 19:42 ----------


kazda odzywka w proszku rozpuszczona w wodzie po jakims czasie zmienia swoj smak i po czesci wlasciwosci, ostrowia to moim zdaniem na tyle "pasza" ze nic sie z tym gorszego nie stanie, generalnie jesli poczujesz ze smak po jakims czasie trzymania we wodzie sie zmienil od tego ktory jest bezposrednio po rozpuszczeniu oznacza to ze cos z produktem zaczyna się niekorzystnego dziac, tak jak mowie to zalezy, m.in. od temp. otoczenia, sam musisz sprawdzic

o jakich zmianach właściwości piszesz?

MolderDist
11-09-10, 20:07
pilem nie raz bialka pare ladnych godzin po rozpuszczeniu ;-)
ponawiam pytanie - o jakich zmianach wasciwosci białka mówisz? Przestają być białkiem czy jak?

MolderDist
11-09-10, 20:36
ok, dzieki

jedynie pozostaje kwestia ile godzin może stać

ja piłem po paru godzinach, może coś koło 6 i było ok

a w lodówce może stać spokojnie 1,5 dnia bo sam kiedyś próbowałem

opalinho
12-09-10, 12:42
Nie rozumiem po co zostawiać porcje rozpuszczone juz w wodzie,nie lepiej wsypać do shakera sam proch i jak się potrzebuje dolać wody,wstrząsnąć i wypić odrazu.

sts
12-09-10, 14:34
Nie rozumiem po co zostawiać porcje rozpuszczone juz w wodzie,nie lepiej wsypać do shakera sam proch i jak się potrzebuje dolać wody,wstrząsnąć i wypić odrazu.


nie bo jak najpierw wsypie proch to zostanie na dnie najpierw sie wode wlewa :)

Patriot
12-09-10, 14:51
a ja najpierw wsypuje proch i jak już 'przyjdzie pora' wypicia to wlewam wodę i nic na dnie nie zostaje ;p

opalinho
12-09-10, 20:27
nie bo jak najpierw wsypie proch to zostanie na dnie najpierw sie wode wlewa :)

Zesra się,a nie na dnie zostanie.Wiele razy tak zabierałem białko ze sobą i nic nie zostawało.Zawsze może wziąć porcję białka w jakims małym pojemniku jesli już miałoby coś osiadać na dnie i wsypywać do shakera z wodą.

Chesterxxxxx
14-09-10, 15:40
Po kiego Wacka zostawiać odżywki gotowe i brać za np.6h? Shaker szczelny i po umyciu wysuszony, tam cyk cyk wsypujemy to co mamy wypić a w pracy/szkole dolewamy wode. Ja mam taki "luksus" w pracy, że mam nawet mleko 2% :D:D:D Ostatecznie można brać ze sobą mleko/wode.

rafio83
14-09-10, 15:46
Ja mam taki "luksus" w pracy, że mam nawet mleko 2% :D:D:D

Pracujesz w mleczarni...

Chesterxxxxx
14-09-10, 15:55
:D:D:D Taki przydział socjalny dla pracowników którzy piją kawe z mlekiem, zawsze zgrzewka stoi łaciatego, soków cała szafa nawet, oczywisty baniak z wodą, full wypas:)))