PDA

Zobacz pełną wersję : trening pod szkole



RockyBalboa
05-09-10, 20:38
chcialbym teraz zaczac trenowac 4 dni pod rzad z czego 2 to sobota i niedziela bo w tygodniu bedzie trudno lekcje do 15-16 i praktyki na budowie,trenowal bym 1 partie dziennie, po tych 4 dniach 3 wolnego, nie przetrenuje sie tym?

ps podsuncie jakis przepis do plackow,ciastek albo batonow weglowodanowo bialkowych do szybkiego przyrzadzenia i zjedzenia

PucuLeg
05-09-10, 21:54
Czy sie przetrenujesz nie wiem, wiem ze cwiczenie dzien po dniu to katorga, nie masz w ogole energii, a checi tez odchodza po kilku dniach, po prostu czujesz sie przemeczony, wiem z wlasnego doswiadczenia. Nie mozesz robic np sroda czwartek, sobota niedziela? sprobuj chociaz jeden dzien wolnego wsadzic. Poza tym to gdzie trenujesz? Bo chyba w niedziele to silownie pozamykane, bynajmniej u mnie w miescie nie ma zadnej otwartej w niedziele. Pozdro.

szycha77
05-09-10, 23:04
Przepisy w dziale Książka Kucharska.

PucuLeg w dużych miastach otwarte.

Micek185
06-09-10, 13:51
nie jest to dobry pomysł nie bedziesz miał czasu na regenerację nawet jesli treningi beda lekkie to zbyt bardzo je skatujesz,nawet jesli cwiczysz jedną partię dziennie to nie dasz rady odseparowac mieśni od siebie.np jesli dzis zrobisz klatke a na drugi dzien tricepsy to i tak bedziesz miał zmęczone trice.moja rada
2dni trening
2 dni off
2dni trening
2dni off
nie patrz na to ze masz tu 8dni leć takim sposobem

zajrzyj do działu kuchnia masz tam mnóstwo przepisów.