PDA

Zobacz pełną wersję : Zimowe przygotowania.



kamil_07
04-09-10, 14:25
Witam, na zimę zaopatrzyłem się w parę odżyweczek. I planuję sporo przybrać na masie. (10-15kg)
Planuję przez zimę zrobić 2 cykle i w związku z tym zaopatrzyłem się w:
-nox pump (na pierwszy cykl)
-mesomorph (na 2 ) + jabłczan kreatyny
i 8 kg whey mass builder
Ponad to staram się trzymać dietke. Ale gównie chodzi mi oto jak byście rozplanowali te cykle i w jakim okresie??.
Co dorzucili do 1 cyklu (jakie witaminy, czy coś), a co do 2?. Jak wspominałem moim głównym celem jest masa.
Coś o mnie:
waga: 65
biceps : 36
klata: 106
pas: 75
staż: rok z groszem.

MolderDist
04-09-10, 14:42
dlaczego w pierwszym cyklu nie pomyślałeś o kreatynie?

a co dodać to zależy ile masz pieniędzy
można dodać różne aminokwasy, w szczególności bcaa
omega-3, witaminy i minerały

nie wiem jaki wiek bo nie podałeś
ale boostery testosteronu, insulinomimetyki

kamil_07
04-09-10, 14:48
wiek 17.
wzrost ~175
W pierwszym cyklu pominąłem kretke, bo właśnie skończyłem cykl na krecie (8 tygi chce od niej trochę odpocząć) znaczy i tak z pierwszym cyklem startuje dopiero za ponad miesiąc. Co do siana nie mam jakiejś większej granicy, tak więc do dokładnie byśdo tego 1 i 2 podorzucał?

MolderDist
05-09-10, 18:22
do 1 dodałbym stack kreatynowy lub pojedyńczą forme - ale zrób najpierw tą przerwe i dopiero zacznij razem z Nox pumpem

do obydwu dodałbym bcaa, witaminy i minerały, chociaż troche omega-3, antyoksydanty (wit A,C,E)

Someone
05-09-10, 18:30
PW poszło do Ciebie Molder, mam sprawe ;)

Voice666
05-09-10, 21:08
Jak wspominałem moim głównym celem jest masa.
Coś o mnie:
waga: 65
biceps : 36
klata: 106
pas: 75
staż: rok z groszem.

Bez tych supli ze zwykłym mono i pełną michą

kamil_07
06-09-10, 21:09
dzięki Molder za odp. witaminki juz zakuipiłem. Vita-min od olimpa, jeszcze zaopatrzę się w bcaa i będzie ok.
A co do tej michy Voice to nie martw się micha będzie, ale jak już mam te odżyweczki to przecież ich nie wyrzucę. ;d
dzięki i pozdrawiam.