PDA

Zobacz pełną wersję : suple tak silne jak sterydy ?! (testosterol)



Budrys
03-09-10, 14:47
Co powiecie o Testosterolu i Biosterolu (megabola) dr. Różańskiego. Ściema jakaś? czy może faktycznie ładnie podnosi poziom hormonów? Warte kupienia?

Ktoś to suplementował ????

sts
03-09-10, 14:55
owszem i powiem ch**a warte.

seras666
03-09-10, 15:16
są "suplementy" silne tak jak sterydy, ale na pewno to nie dotyczy zadnego z produktów megabola, choc opakowanie mają godne SAA

ta mogli by produkowac "opakowania" do saa ale to co w srodku maja, jest godne pozalowania.

Budrys
03-09-10, 15:36
całkowicie więc odradzacie?

sts
03-09-10, 16:39
taaaa.

WielkiEElo
03-09-10, 16:50
są "suplementy" silne tak jak sterydy, ale na pewno to nie dotyczy zadnego z produktów megabola, choc opakowanie mają godne SAA
jakie masz na myśli ?

ht
03-09-10, 18:41
novedex i halo z tego co wiem juz maja bana. w sklepach internetowych jeszcze mozna dostac ale w stacjonarnych raczej ciezko.

a mozecie podac dokladne nazwy tych silnych supli co nie sa na ph i sa tak silne jak sterydy/??

MolderDist
03-09-10, 18:44
niedlugo więcej osób usłyszy co siedziało/siedzi-póki jeszcze można go dostać np. w Novedexie czy innych suplach branych jako PCT, a które same w sobie blokowały
zreszta gaspari lubuje się w wałkach, czyt. MyoFusion czy Halodrol (prohormon sprzedawany jako suplement)

a w novedexie co siedziało innego, że blokowało?

myślałem, że głównie AI
ale jeżeli coś innego to jestem zaniepokojony

fallenursus
03-09-10, 19:19
niedlugo więcej osób usłyszy co siedziało/siedzi-póki jeszcze można go dostać np. w Novedexie czy innych suplach branych jako PCT, a które same w sobie blokowały
zreszta gaspari lubuje się w wałkach, czyt. MyoFusion czy Halodrol (prohormon sprzedawany jako suplement)

Halodrol-50 byl opatentowanym ph przez gaspariego.po pierwszym banie ph w usa mozna bylo tylko same klony tego kupic takich firm jak CELitpitd.myofusion wyjepka?niby dowody na to sa ale wypadalo by wziasc pod uwage kiedyte dowody wyszly na jaw -zaraz przed okresem wreczania nagrod za najlepsze suplementy na rynku.
jesli ktos kupuje atd powinien kupowac czyste atd jak np Inhibit-e gdzie dokladnie wimy ile i jaki srodek czynny na tabsa:) a niejakie domieszki "propriety matrix" gdzie w sumie nikt nie wie co iile jest....wystarczy przypomniec sobie porazke BSN'a...

ht
04-09-10, 06:28
best body nadal nie odpowiedzieliscie na moje pytanie;)

Voice666
04-09-10, 10:39
Dobrze fallen pisze, z resztą rozmawialiśmy już o tym, mam na myśli wyjebki Gaspari co do białek.
Jeśli chodzi o ATD to tylko Inhibit -e .
Ciekawym suplem jest też IGF2 z Applied Nutriceuticals, o których obu można poczytać w "testach" tu na forum, nie wiem czy dostępne w PL?

u.waw.pl
04-09-10, 13:26
Żadnym suplementem firmy Megabol nie warto się w ogóle zajmować...

MolderDist
04-09-10, 14:38
Dobrze fallen pisze, z resztą rozmawialiśmy już o tym, mam na myśli wyjebki Gaspari co do białek.
Jeśli chodzi o ATD to tylko Inhibit -e .
Ciekawym suplem jest też IGF2 z Applied Nutriceuticals, o których obu można poczytać w "testach" tu na forum, nie wiem czy dostępne w PL?

nie tylko inhibit-e
z Chaterral labs (pewnie pozmieniałem litery) też jest czyste ATD i wychodzi lepiej cenowo

co do wałków Gaspriego to dziwna sprawa
nie pamiętam już dokładnie

ale to badanie było robione na porcji białka, gdzie białka jest chyba 80% zawartośći

do tego w USA jest przyjmowana różnica 10% w składzie
wiec wychodzi, że zwałowali na kilka procent (z tego co pamietam mniej niż 5)

to co prawda jest wałek i sam gdybym kupował Myofusion byłbym ostro wkurzony
pytanie tylko jeszczy, czy badanie i próbka były wiarygodne?

Budrys
04-09-10, 14:48
Żadnym suplementem firmy Megabol nie warto się w ogóle zajmować...

Powaga ??? Kiedy ten magabol robił wałki. I ogólnie całkowicie odradzacie ich firme?
Pytam bo wcześniej nic o tym niestety nie słyszałem.

Tak samo Gaspari ??? A jednocześnie jakim firmom z odżywkami wy ufacie? Co polecacie?

MolderDist
04-09-10, 15:01
Megabo chyba nie robił wałków

poprostu mają dziwną polityke reklamową
i co tu dużo mówić - mają słabe produkty, niskiej jakości

Ja Gaspariego nie skreślam, napewno pojawią się nowe badani i wtedy się okaże. Chociaż zapaliła się na nim czerwona lampka.

Ja tam ufam polskim firmom - Activlab, Fitness Authority, Olimp
i myśle, ze nie ma powodów, aby im nie ufać

Budrys
04-09-10, 15:33
1) gaspari na opakowaniu ma 69% bialka a nie 80 i nie byla roznica 5% tylko o wiele wieksza, wrzuce badania do naszego dzialu to kazdy sam policzy sobie bo wałek mocny
2) Fitnes authority nie produkuje suplementow ktore sygnuje swoja nazwa, skad taki pomysl? przeciez to robi firma universal
3) z fusion supplements tez sa super suplementy na etykiecie, potezne dawki geranium czy PEA i co z tego skoro ktos bierze 100mg 1,3 tej firmy na porcje i tego praktycznie nie odczuwa? to samo z innymi wynalazkami m.in. z ATD (i nie mowie tutaj o inhibit-e bo nie znam relacji, ani z autopsji)

OK. a co jeszcze polecacie, jakie marki?
Best Body-Ciebie nie pytam ;P , ale swoją drogą co powiecie o Fitmax ??

MolderDist
04-09-10, 17:24
1) gaspari na opakowaniu ma 69% bialka a nie 80 i nie byla roznica 5% tylko o wiele wieksza, wrzuce badania do naszego dzialu to kazdy sam policzy sobie bo wałek mocny
2) Fitnes authority nie produkuje suplementow ktore sygnuje swoja nazwa, skad taki pomysl? przeciez to robi firma universal
3) z fusion supplements tez sa super suplementy na etykiecie, potezne dawki geranium czy PEA i co z tego skoro ktos bierze 100mg 1,3 tej firmy na porcje i tego praktycznie nie odczuwa? to samo z innymi wynalazkami m.in. z ATD (i nie mowie tutaj o inhibit-e bo nie znam relacji, ani z autopsji)

1) różnica nie wiele przekraczała dopuszczalne wachania w USA, które wynoszą 10%, w Europie jest to chyba 5%, dlatego też lepiej kupować polskie białka :-P

2) Oczywiście, że Fitness Authority wydaje suplementy pod tą nazwą, czemu uważasz, że robi to Universal?
Jest normalna marka jak FA engineered nutrition.

ht
04-09-10, 20:52
zagraniczne firmy kreca dla fa suple i sa wydawane pod logo fa. z tego co sie orientuje to nie tylko universal kreci dla nich suple.

KowalX
05-09-10, 02:47
Dobrze się orientujesz :)

MolderDist
05-09-10, 17:56
Oczywiście, że biorą SUROWCE z różnych firm, ale wydają pod logo FA i oto mi się tylko rozchodzi.
A skąd macie info, że akurat Universal dla nich robi?

szycha77
05-09-10, 23:00
Słyszałem, że Ultimate robi dla FA.

MolderDist
05-09-10, 23:45
ta i Gaspari i Muscletech

Budrys
06-09-10, 10:55
No więc ostatecznie - jakie marki suplementów polecacie?

fallenursus
06-09-10, 16:08
No więc ostatecznie - jakie marki suplementów polecacie?

controlled Labs
applied nutriceuticals

na niczym z obu firm sie nie zawiodlem.

kaizen- isolat i efredyna

MolderDist
06-09-10, 16:30
a co Ci z marki, zrozum ze nawet najlepsze firmy maja w asortymencie buble i odwrotnie

dokładnie

Voice666
06-09-10, 17:52
z Chaterral labs (pewnie pozmieniałem litery) też jest czyste ATD i wychodzi lepiej cenowo


Masz skład tego supla? lub chociaż linka do produktu.

fallenursus
06-09-10, 17:54
http://www.chaparrallabs.net/

Voice666
06-09-10, 17:58
Substancji czynnej tyle co w Inhibit, ale nie ma w "moim" sklepie.

MolderDist
06-09-10, 23:12
moje źródło też coś się wypaliło :/ coś lipa

a inhibit skąd bierzecie?

KowalX
07-09-10, 01:53
Kupisz normalnie w sklepach internetowych :)

Voice666
07-09-10, 08:19
predatornutrition.com do Pl też wysyłają

Budrys
07-09-10, 12:37
a co Ci z marki, zrozum ze nawet najlepsze firmy maja w asortymencie buble i odwrotnie

dobra to qurwa kupie mongolskie białko z biedronki i kreatyne z Azerbejdżanu, firmy Tesco.
Co Ty świrujesz ?! mam uwierzyć że wchodzisz do sklepu z suplami i mówisz sprzedawcy " dajcie mi jakiegoś gainera i jakieś białko, ale obojętne jakiej firmy bo wszystkim zdarzają się buble " ?!?! Pomyśl dwa razy.

A innym dziękuje za konkrety ;) Sprawdze te produkty i firmy

---------- Post added at 12:22 ---------- Previous post was at 12:02 ----------


controlled Labs
applied nutriceuticals

kaizen- isolat i efredyna

controlled Labs i Kaizen - łatwo dostępne w Polsce.
applied nie zabardzo... ale czytałem o ich produkcie Alpha X 150caps. z allegro. Dobrze zrozumiałem że on podnosi poziom testosteronu?? Warte kupienia?
pozdro[COLOR="Silver"]


Ewentualnie (korzystając że w wątku zgromadzili się wytrawniejsi gracze;p ) co powiecie o porównaniu Alphy X, o której mówie powyżej, z Inhibitem ??? Co może wypaść dla kupującego lepiej ?

Voice666
07-09-10, 13:25
Alpha X i Inhibit to zupełnie dwa różne produkty i jeden booster testosteronu drugi blocker aromatyzy. Z AN polecam jak na razie tylko IGF2 bo go obecnie stosuje i czuje że działa.

Budrys
07-09-10, 15:48
IGF2 - podrzucisz mi jakiś link żebym mógł o tym poczytać? (w googlach niewiele), dowiedzieć się czym jest, gdzie kupić...
skoro rekomendujesz;)
pozdro;)

---------- Post added at 15:48 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

Swoją drogą chłopaki, może kojarzycie jakieś lepsze linki żeby poczytać i sie podszkolić:
Alpha X, Inhibit, IGF2,
będe wdzięczny. Koniecznie potrzebuje się coś więcej o tym dowiedzieć.

fallenursus
07-09-10, 15:58
po polsku bedzie ciezko z linkami bo suple malo popularne i niedostepne:(

Voice666
07-09-10, 16:22
IGF2 - podrzucisz mi jakiś link żebym mógł o tym poczytać? (w googlach niewiele), dowiedzieć się czym jest, gdzie kupić...
skoro rekomendujesz;)
pozdro;)

---------- Post added at 15:48 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

Swoją drogą chłopaki, może kojarzycie jakieś lepsze linki żeby poczytać i sie podszkolić:
Alpha X, Inhibit, IGF2,
będe wdzięczny. Koniecznie potrzebuje się coś więcej o tym dowiedzieć.

http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek

MolderDist
07-09-10, 22:53
voice, streść prosze oco chodzi z tym IGF-2 bo nie chce mi sie czytać reklamy :P

Budrys
08-09-10, 15:37
Fajna relacja. Warto poczytać.
Natomiast jak jest z dostępnością IGF2 w Polsce ????
pozdrawiam.

Voice666
08-09-10, 18:17
Nie wiem jak w Pl, ale można sobie go ściągnąć niedrogo z Uk na przykład. W sklepie, w którym kupuje wysyłają na cały świat, więc da radę go sobie przygruchać jak komuś zależy.

Budrys
10-09-10, 12:56
Masz na myśli UK-United Kingdom, czu Uk-Ukraine ;) ???

podrzucisz mi linka do tego sklepu, Voice?
dziex, pozdro.

fallenursus
10-09-10, 14:00
Budrys udez do best body na pw o tego igf2

Budrys
10-09-10, 14:50
OK. dzięki Fallenursus. Może tak zrobie.

MolderDist
10-09-10, 18:21
wytłumaczcie wkońcu oco chodzi z tym IGF-2 ;-)

Voice666
10-09-10, 18:30
Budrys - www.predatornutrition.com

Molder - w testach supli masz wszystko o IGF2

Budrys
12-09-10, 11:44
Dzięki Voice. Dobra robota.
Znalazłem w "kategoriach" tego sklepu.
A powiedz mi jak Ty zamawiałeś-w jaki sposób zapłaciłeś??? Przelew w walucie czy co?? Czy kurier może wziąć eurosy/funty

Dzięki z góry. Pozdro

fallenursus
12-09-10, 16:28
Voice tam mieszka. placil cc jak w kazdym cywilizowanym kraju. niee..czekaj tam nosza chopy sukienki...a to juz sam nie wiem:P

Voice666
12-09-10, 19:58
Voice tam mieszka. placil cc jak w kazdym cywilizowanym kraju. niee..czekaj tam nosza chopy sukienki...a to juz sam nie wiem:P

Nie sukienki tylko to się kilt nazywa :)

Budrys
12-09-10, 21:13
Voice tam mieszka. placil cc jak w kazdym cywilizowanym kraju. niee..czekaj tam nosza chopy sukienki...a to juz sam nie wiem:P

phe! no to spoko. Co to Szkocja, Walia? Mam sentyment do wysp;)
jeśli Voice tam mieszka to coś się wykombinuje... No już powiedzmy tyle zaufania mam żeby wpłacić np. jemu na konto, z nadwyżką za przesyłke i gra.
Voice pisałbyś się na taką współprace? ;)

Ale na razie spoko. Na IGF2 przyjdzie jeszcze czas. Wygląda na to że póki co jeszcze moge polegać na wielu słabszych suplach. Do czasu:)

pozdro panowie

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

swoją drogą Fallenursus, co to jest płatność cc ? (u mnie na południu chyba jeszcze bez cywilizacji na poziomie bo za huj nie moge rozkminić tego skrótu ;)

fallenursus
12-09-10, 21:14
credit card

Voice666
12-09-10, 21:16
[/COLOR]swoją drogą Fallenursus, co to jest płatność cc ? (u mnie na południu chyba jeszcze bez cywilizacji na poziomie bo za huj nie moge rozkminić tego skrótu ;)

Słyszałeś o muchach CeCe? łapiesz taką muchę, przywiązujesz jej do nogi szmal............ i pózniej to już jak z gołębiami.

Budrys
13-09-10, 12:57
Słyszałeś o muchach CeCe? łapiesz taką muchę, przywiązujesz jej do nogi szmal............ i pózniej to już jak z gołębiami.

no to przerzucam sie na chodowle, -muszek CeCe ;)

swoją drogą będe je musiał karmić dobrymi gainerami żeby na tyle masy przybrały żeby w drodze powrotnej uniosły opakowania IGF2 przymocowane do ich skrzydeł i odnóży... ;)