PDA

Zobacz pełną wersję : Bole po treningu



vip365
02-09-10, 15:06
Prosil bym o porade po dosc dugie miesiecznej przerwie poszedlem z powrotem na silownie jednam musialem znowu ja odstawic na jakies 2 tyg i znowu ten sam problem mianowicie bol na zgieciu pomiedzy przedramieniem a bicepsem gdy staram sie wyprostowac calkowicie reke odczowam bol miesien jest tak jak by skurczony i lekko napompowany bol odczuwalny jest jakies 5-6 dni co to moze byc i jak temu zapobiegac wystepuje tylko gdy robie biceps dodam ze po przerwie nie nakladalem sobie bog wi czego tylko 50 60 procent swojch mozliwosci przed odstawieniem silowni prosze o porade

---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 14:58 ----------

dodam ze jest to dosc powszechny problem mojch kilku znajomych tak ze tak mialo ale nikt nie jest wstanie powiedziec od czego to jest jeden mial tak przez pol roku po przerwie cwiczyl normalnie biceps i juz nic

Budrys
03-09-10, 14:08
Hmmm?
gdy weźmie się zamocny trening to można później,np. wieczorem mieć skurcze, ale ODWROTNIE DO TWOJEGO PRZYPADKU-gdy spinamy mięsień, prostowanie ręki wtedy pomaga. A u Ciebie na odwrót... Mój wniosek-trudna sprawa i poważny problem, dlatego przenieś temat do działu Zdrowie... Tam paru może Ci pomóc

opalinho
04-09-10, 14:31
Ja po przerwie trwającej wiecej jak 2 tygodnie tez tak mam,to tylko tak z poczatku jest.Machniesz 3 serie na biceps,a na drugi dzien napierdziela ze szok.To samo jak przysiady po przerwie sie robi to nie mozna za 2 dni na kibel siasc tak całe nogi szarpią.Nie przeciązaj po dluzszej przerwie miesnii.Zrob po 2-3 serie na kazda partie podstawowych cwiczen powiedzmy w pon,sr,pt i od nastepnego tygodnia rusz normalnie planem.FBW jest do tego celu najlepszy wedlug mnie,sam tak teraz zaczalem po 6 tyg przerwie(spowodowanej urazem w lockiu).

bebok-85
05-09-10, 12:46
Polecam lekki trening mozesz mieć naderwane jakieś stawy ja tak mam z nadgarstkiem albo brak rozgrzewki polecam także wspomóc sie jakims dobrym preparatem na stawy ale to jest kilku miesięczna refleksja aby miała efekt

Patriot
05-09-10, 18:18
hmm boli ciebie jakby bardziej kość czy staw?
Bardzo możliwe, że masz problemy ze stawem, a nie radzę tego lekceważyć bo może być koniec z siłownią (co akurat przy kontuzji stawu nie będzie największą karą, ale będziesz miał już utrudnione życie, nie tak łatwo to wyleczyć) temu radzę Ci pójść do lekarza sportowego [jakiegoś dobrego]

vip365
06-09-10, 22:27
5 dni i zglowy wydaje mi sie ze cos lekko naderwalem albomega zakwasy ani kosc ani staw miesien bolacy