PDA

Zobacz pełną wersję : X-type,s60,Mondeo MK3,..... auto średniej klasy max 30k



Hornet
01-09-10, 20:22
Witam planuje od dłuższego czasu zakup 4kółek, auto to miało by być średniej klasy typ sedan/hatchback , myslałem o ON lub PB+LPG lub CNG i nie starszym niż 02r. Auta które wymieniłem w tytule oglądałem i najbardziej podobał mi się jaguar x 2.5 pb chociaż volvo s60 awd też zrobiło na mnie wrażenie, aczkolwiek jestem blady co do tych marek jesli ktos by miał coś ciekawego do powiedzenia bedę zobowiązany odwdzięczyć sie sog'iem

pozdrawiam
hornet

mateohzp
02-09-10, 10:40
na s60 uważaj bo niektóre są z wadami elektryki, nie pamietam które modele ale mój brat sie na to nadział- nie za przyjemna sprawa..

Micek185
02-09-10, 11:40
kumpel ma s60 ciągle mu się psuje skrzynia bo ma w automacie i to w benzynie 170km,bardzo przyjemne auto do jazdy duże wygodne i dobrze wyposaone jak nataką bude toładnie sie zbiera,na normalnej drodze gdzie moim passatem przy 170km/h bujało ta wolwiana szła równo i cicho,tylko ta awaryjnośc.być moze tojego się tak psuła ale ogólnie fura tania w porówenaniu do komfortu jaki daje z jazdy.mondeo jezdziłem tylko raz i jednak dla mnie to to plastik i brak wygody.

Hornet
02-09-10, 21:42
na s60 uważaj bo niektóre są z wadami elektryki, nie pamietam które modele ale mój brat sie na to nadział- nie za przyjemna sprawa..

byłbym wdzięczy gdy byś to rozwiną wypowiedz, zapytał brata?
z góry thx

grochos
22-09-10, 00:01
horneciku jestem w dokladnie takiej samej sytuacji jak ty, chce wymienic furke na podobnej klasy... powiem tak ze jaga znajmoy mechanik powiedzial ze mam sobie odpuscic ze wzglendu na koszta ekspolatacj (ubezpieczenie zamienniki itd.) najokrzystniej wychodzi ford, ale zastanow sie tez nad betkami, bo w tej cenie idzie dostac trojeczke w zajebistym wyposazeniu malo palaca, dobrze sie prezentujaca :) pozdrawiam

Hornet
22-09-10, 12:18
JA zakupiłem volvo s60 2.0 Turbo wersja Optima z 2001 rok i muszę powiedzieć że nie przesiadł bym się do forda :) a co do BMW to przereklamowane wg. mnie, pozdrawiam

luo
23-09-10, 22:18
Znajomy ma volvo diesla S60 2.4 163KM 2003 r i nakręcił od 140 do 170 tys km bez żadnej awarii. Komfort jazdy faktycznie jest rewelacyjny jak na ten przedział cenowy. Tak dla porównania jeździłem mercedesem C z 2002r, 2.2CDI 143KM (podobna wartość) i volvo wg mnie prezentuje się lepiej