PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningowy



MaC-DrG
25-02-07, 10:05
Na wstepie witam wszystkich ;] po przerwie ;]

wiec na poczatek mam mala prosbe, chodzi mi o ulozenie planu treningowego...
z tym ze juz kiedys cwiczylem, pozniej przerwa a teraz kupilem sobie prywatny sprzet...
-Lawka plus dlugi gryf (stanowisko na nogi, modlitewnik, wyciag na plecy, stanowisko na biceps)
-gryf lamany
-lawka z wyciagami (bardziej na rzezbe poniewaz cwiczy sie wlasnym cialem)
-hantelki
-drazek z mozliwoscia cwiczenia brzucha etc....

waga 85KG, 187cm i chodzi mi o trening na mase (biore Tauryne Cratyne i L-karnityne)

dodatkowo zalezy mi na treningu codziennym, tj pon-niedz

co do mojej dyspozycji silowej to jest troche dziwna poniewaz zawsze cwiczylem biceps triceps i brzuch a klate i nogi zaczolem dopiero od 2 tygodnie
to sa seryjki ktore robie praktycznie codziennie

bic- 40Kg po 10 powtorzen 3,4 serie na gryfie lamanym...
brzuch- brzuszki mi sie znudzily bo moge je robic w nieskonczonosc, doszedlem do dnia 15 w ,,6,, wadera ale brkowalo mi wtedy czasu i przestalem
klata- 50kg po 10 powtorzen 3,4 serie

zalezy mi glownie na klacie, plecach ale chcialbym cwiczyc na mase wszystkie partie...

z gory bardzo dziekuje, obiecuje ze sie odwdziecze ;]

jonasz7
25-02-07, 10:46
Jak plan nam mase to max cztery dni w tyg!!

Pon: klatka
Wt: nogi+barki
Czw: plecy+kaptury
Pt: biceps+triceps+przedramie

pzdr.

Prezydent_1c
25-02-07, 10:49
Więc zaczynamy :
Poniedziałek Klatka Triceps

Wyciskanie na płaskiej 12-10-10-8 (PROG)
Wyciskanie głową w góre 12-10-10-8 (PROG)
Rozpiętki 10-10-10-10

Francuskie 12-10-8
Wyciskanie w wąskim uchwycie 10-10-10
Prostowanie ramion na wyciągu 12-10-8

Środa Barki Biceps Nogi

Wyciskanie zza głowy 12-10-8 (możesz dodać jedną serie pożniej)
Unoszenie hantelków bokiem 10-10-10
Unoszeni hantelków do przodu 10-10-10

Przysiady wykroczne (tutaj juz sam ułóż sobie serie i powtórzenia bo nei wiem na co sie stać)
Wspięcia na łydkach (patrz wyżej)

Piątek Plecy Kaptury

Podciąganie na wyciągu do karku 12-10-10-8
Podciąganie na wyciągu do klatki 12-10-10-8
Szrugsy 10-10-10-10
Podciaganie sztangi do brody 10-10-10-10

Do tego możez dorzucić brzuszki codziennie. I narazie nie rób tego treningu tylko zrób 1miesiąc ACT żebyś nie złapał kontuzji.

MaC-DrG
25-02-07, 11:15
I narazie nie rób tego treningu tylko zrób 1miesiąc ACT żebyś nie złapał kontuzji.
hmm a czemu tak?? nie widze tu nic czym moglbym sie uszkodzic..., najwyzej zmniejsze na poczatek obciazenia....
pozatym ostatnio ogladalem ,,zdrowie i urada,, i lecial tam decument mowiacy ze smialo mozna ACT z normalnym treningiem, mowili ze ACT pobudza mitohondria w miesniach i te puzniej zapieprzaja nawet jak spimy, i ze to sami indywidualnie trzeba dojsc co cwiczymy wczesniej, kiedy dostajemy lepszych efektow....

a i jeszcze jedno pytanie czy podczas tygodnia jest mozliwosc cwiczyc na mase np klate i na rzezbe biceps?? domyslam sie ze nie ale wole sie upewnic ;]

thx za wszelkie rady

jonasz7
25-02-07, 11:17
a i jeszcze jedno pytanie czy podczas tygodnia jest mozliwosc cwiczyc na mase np klate i na rzezbe biceps?? domyslam sie ze nie ale wole sie upewnic ;]

Masz racje!! NIE
Masa to masa rzeźba to rzeźba. Tych dwóch rzeczy nie da się połączyć!!
pzdr.