PDA

Zobacz pełną wersję : Mięśnie motylowe



maciej01035
31-08-10, 20:52
Otóż ostatnio zakupilem drążek (siłke mam już od ok.3 miesięcy) i chciałbym sie dowiedzieć jak wyrobić sobie mięśnie motylowe. Bo od samej siłki ciężko troche bo mało mi urosły. Czytalem, że potrzebny jest drążek. Moglibyście mi napisac jak wykonywać ćwiczenia na nim? Nachwytem czy podchwytem? Ile serii? Ile powtórzeń? Podam jeszcze, że maxymalnie podchwytem podciągnę się 13 razy a nachwytem 8 razy. Z góry dzięki za pomoc...

///M
31-08-10, 20:59
Nachwytem za głowę do karku max powtórzeń i 4 serie.

slim shady
31-08-10, 21:19
nie rób max, tylko mniejsze ilości ruchów, jak możesz dużo zrobić powtórzeń to dociążasz się ciężarem, rób wszelkie możliwe kombinacje, wąsko, szeroko, podchwyt, nachwyt do tego dodaj inne ćwiczenia

ale pamiętaj o odpowiednim odżywianiu, żeby mięśnie się rozwijały

szycha77
31-08-10, 23:18
Otóż ostatnio zakupilem drążek (siłke mam już od ok.3 miesięcy) i chciałbym sie dowiedzieć jak wyrobić sobie mięśnie motylowe. Bo od samej siłki ciężko troche bo mało mi urosły. Czytalem, że potrzebny jest drążek. Moglibyście mi napisac jak wykonywać ćwiczenia na nim? Nachwytem czy podchwytem? Ile serii? Ile powtórzeń? Podam jeszcze, że maxymalnie podchwytem podciągnę się 13 razy a nachwytem 8 razy. Z góry dzięki za pomoc...
Masz i nie płacz www.podciaganie.pl

Tropiciel
31-08-10, 23:23
Masz i nie płacz www.podciaganie.pl

No i po co to napisałeś ?

Chłopak chce żeby mu doradzić a Ty robisz z niego idiotę.

maciej01035
01-09-10, 11:27
Dzięki za rady chłopaki... Już lecą SOGi

szycha77
01-09-10, 12:40
No i po co to napisałeś ?

Chłopak chce żeby mu doradzić a Ty robisz z niego idiotę.
W błędzie jesteś. Czytaj ze zrozumieniem.