PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przytyć?



kidler15
29-08-10, 21:59
witam ;) mam 20 lat 178 wzrost i 60 waga. chciałem przytyć co najmniej z 12 kg. co robić? tylko prosze nie pisac zeby duzo jest bo nic nie pomaga !! coś mam brać jakieś diety specjalne cyz jak? prosze o pomoc:) z gory dziekuje ;)

wujek.maciek
29-08-10, 22:02
jedz jeszcze wiecej, tak zeby byla nadwyzka kaloryczna

pozdro

kidler15
29-08-10, 22:04
ja jem tyle ze juz nie moge juz sie tyle staram i nic ! :( mowie powaznie jedzenie nic nie daje duza ilosc ciagle ta sama waga;/ daltego juz sie pytam jak dalej dzialac

wujek.maciek
29-08-10, 22:13
jakie masz zapotrzebowanie??

andre
29-08-10, 22:41
jesz nie to co trzeba

BODYFX
30-08-10, 00:09
Jedz duuuuuzo weglowodanow ryz makaron platki owsiane 6gr wegla na kg masy ciala tak mniej wiecej 1 szklanka ryzu to 50 gr wegla opychaj sie ostro.

fallenursus
30-08-10, 00:16
frytki z majonezem,czipsy, cola,
world of warcraft

ht
30-08-10, 09:50
doloz oliwe do posilkow. podbijesz kalorie. dokup jakiegos gainera i zapijaj miedzy posilkami. waga musi ruszyc do przodu

kidler15
30-08-10, 17:18
czyli rozumiem ,że mam dużo jesc ryżu itd? no ale moge to mieszać z różnego rodzaju jeidzeniem typu na obiad rozne zupy ziemniaki na sniadanie normlane kanapki zjesc ile moge na kolacje tez tak czy mam jeszcze cos specyficznego jesc?praktycznie caly dizen jestem w szkole bo jestem na studiach co mam zabierac ze soba? jakies jogurty robic specjalne kanapki?

sts
30-08-10, 17:20
czyli rozumiem ,że mam dużo jesc ryżu itd? no ale moge to mieszać z różnego rodzaju jeidzeniem typu na obiad rozne zupy ziemniaki na sniadanie normlane kanapki zjesc ile moge na kolacje tez tak czy mam jeszcze cos specyficznego jesc?praktycznie caly dizen jestem w szkole bo jestem na studiach co mam zabierac ze soba? jakies jogurty robic specjalne kanapki?
kanapek to byś musiał od ch**a zjeść.

kidler15
30-08-10, 17:30
codziennie ryz? co do tego?

kidler15
30-08-10, 17:45
a jakis gainer brac i do tego jesc ryz itp ?

sts
30-08-10, 18:01
a jakis gainer brac i do tego jesc ryz itp ?
weś se jedż ryż ,jaja .kurczaka,makaron płatki owsiane ewentualnie mutant mass gainer+ostrowie wpc.

BODYFX
30-08-10, 19:13
Albo dieta albo kupa nie ma marudzenia !!!!!

dresik20
30-08-10, 21:06
makaron z serem , ryz na słodko , musli z jogurtem,jaja ,omlet ze wszystkim co się da hehe

Pusia
30-08-10, 21:38
frytki z majonezem,czipsy, cola,
world of warcraft

czuje aluzje :D

opalinho
31-08-10, 19:17
czyli rozumiem ,że mam dużo jesc ryżu itd? no ale moge to mieszać z różnego rodzaju jeidzeniem typu na obiad rozne zupy ziemniaki na sniadanie normlane kanapki zjesc ile moge na kolacje tez tak czy mam jeszcze cos specyficznego jesc?praktycznie caly dizen jestem w szkole bo jestem na studiach co mam zabierac ze soba? jakies jogurty robic specjalne kanapki?

Jedz 6-7 posiłków dziennie w 2,5-3 godzinnych odstępach.Co to są "normalne" czy "specjalne" kanapki?Wez z rana opierdol porządną miche owsianki,do tego 2-3 skorupy.Do szkoły na cały dzien zabierz pojemniki z ryzem,makaronem bądz kaszą gryczaną i jakims mięsiwem,polej to łychą oliwy.Przed spaniem zjedz kostkę twarogu z oliwą,siusiu,paciorek i nyny min.7 godzin - i tak codzień.Wtedy nie będziesz pisał więcej,że robisz wszytko żeby przytyć i nic.Powodzonka

sts
31-08-10, 19:54
Jedz 6-7 posiłków dziennie w 2,5-3 godzinnych odstępach.Co to są "normalne" czy "specjalne" kanapki?Wez z rana opierdol porządną miche owsianki,do tego 2-3 skorupy.Do szkoły na cały dzien zabierz pojemniki z ryzem,makaronem bądz kaszą gryczaną i jakims mięsiwem,polej to łychą oliwy.Przed spaniem zjedz kostkę twarogu z oliwą,siusiu,paciorek i nyny min.7 godzin - i tak codzień.Wtedy nie będziesz pisał więcej,że robisz wszytko żeby przytyć i nic.Powodzonka

7 posiłków przesada 5-6 a co 2,5 godz się nie da ja jem co 4 czasem c 3 taka praca.

kidler15
31-08-10, 21:13
Dzięki wszystkim !! od wczoraj już zacząłem zobaczymy co z tego wyjdzie :) pozdrawiam

piuras86
31-08-10, 21:22
JEŚLI JESTEŚ NA STUDIACH TO ZAKUP KILKA POJEMNIKÓW RÓB SAŁATKE Z TUŃCZYKA MAJONEZU JAJ DO TEGO POMIDOR I JAK KOLEDZY MÓWILI CO 2,5-3H WCINAJ PORCJE ......... RYŻ NP... NA OBIAD I MOZESZ TEZ NA KOLACJE PODAWANIE WEGLI PRZED SNEM JEST DOSYC DOBRE MI POMAGA TORBA RYŻU PIERŚ Z KURCZAKA LUB JAKIES UDKO COŚ W TYM RODZAJU .......

Z RANA ŚNIADANIE WYGLĄDA TAK ..... 8 BIAŁEK JAJ 2 KROMKI CHLEBA RAZOWEGO I 1 L MAŚLANKI OWOCOWEJ :d:d:d::d

kidler15
03-09-10, 11:13
heh to ja nie dam rady tyle upchnac. zwrocilbym to chyab w trybie natychmiastowym ;p powoli musze zwiekszac ilosc

Kuba123
21-09-10, 13:49
jedz dużo, odwiedź dział Dieta, bo bez niej to nic nie zdziałasz.

Patriot
21-09-10, 18:28
Z RANA ŚNIADANIE WYGLĄDA TAK ..... 8 BIAŁEK JAJ 2 KROMKI CHLEBA RAZOWEGO I 1 L MAŚLANKI OWOCOWEJ :d:d:d::d

nie ma się czym chwalić :( ta maślanka trochę nie za bardzo chyba ;p
najpierw idź do działu dieta, później do odżywki i suplement. "jesteś tym co jesz" ;)