PDA

Zobacz pełną wersję : voice666 vs Igf2 from Applied Nutriceuticals



Voice666
28-08-10, 11:21
Witam wszystkich ponownie w moim teście.
Po przeczytaniu kilku pochlebnych opinie na temat Igf2 na kilku zagranicznych forach postanowiłem wziąć go na ruszt i przetestować osobiście. Niektórzy zalecają używanie tego naturalnego boostera testosteronu między cyklami saa, czy wręcz zamiast, porównując jego działanie do "medium juice" :))))

Trochę o samym produkcie:
Applied Nutriceuticals - IGF-2 Szczegóły Produktu:

Musisz zrobić wiele rzeczy właściwie by osiągnąć ogromne rozmiary, siłę, twardość mięśni jakie widzisz u uznanych krajowych i międzynarodowych kulturystów. Musisz jeść olbrzymie ilości białka, trenować bez listości, kontrolować przyjmowanie węglowodanów, odpoczywać, itd. Jednak spójrz prawdzie w oczy – możesz robić wszystko odpowiednio i Twoje przyrosty nadal będą niezadowalające, jeżeli nie zrobisz czegoś by zwiększyć poziom testosteronu i hormonu wzrostu. Te dwa hormony są najbardziej anabolicznymi substancjami znanymi człowiekowi – więc nie dziw się, że kulturyści z prawdziwego zdarzenia przyjmują je bezpośrednio z zastrzyków bądź doustnie. Niestety tę farmaceutyczne cuda nie są dostępne bez recepty, więc dla reszty z nas musieliśmy znaleźć inną drogę.

Only IGF-2 „Immediate Growth Factor” dostarcza środków by uruchomić zwiększenie poziomu testosteronu i hormonu wzrostu. Co więcej, efekty tego nieziemskiego produktu można odczuć już pierwszego dnia po zażyciu. Nawet najlepsi kulturyści, którzy mają za sobą lata doświadczenia ze sterydami i hormonem wzrostu (HGH) są w szoku, jak działa ten produkt sprawiając, że nie mają żadnych spadków między swoimi ostrymi cyklami, co pozwala im na ciągłe budowanie masy mięśniowej!
Każdy składnik tego rewelacyjnego produktu pośrednio bądź bezpośrednio zwiększa produkcję testosteronu i hormonu wzrostu, w międzyczasie wspomagając spalanie tkanki tłuszczowej. Efekty? Wszystko czego chcesz: Ogromne przyrosty mięśni, siły, rzeźby i gęstości!

Wspomagające związki zawarte w IGF-2 stymulują różne złożone reakcje i przyspieszając wymianę i komunikację wewnątrz organizmu, co klinicznie potwierdziło zwiększenie ilości produkowanego testosteronu. IGF-2 zawiera ogromne ilości Saponin steroidowych, które są pośrednikiem do wielu hormonalnych scieżek w organizmie, takich jak produkcja testosteronu.
Wchłonięta dezoksydiosgenina zawarta w IGF-2 jest enzymatycznie zmieniona do 11-oxa-5 alpha-androstan-3,17-diol, środek który z kolei jest przemieniony w testosteron. Dzięki tej nadwyżce pojawia się we krwi tzw. testosteron wolny, nie związany z białkami. Właśnie ten wolny testosteron zapewnia efekt metaboliczny, zwiększa siłę i zapewnia szybszą regenerację.

IGF-2 prowadzi szerek innym dynamicznych zmian, włączając L-Dopa-wyołujący wyrzut hormonu wzrostu i zwiększone wydzielanie testosteronu poprzez zahamowanie prolaktyny. Prolaktyna jest hormonem należącym do gonadotropin, ktory reguluje produkcję testosteronu i może zmniejszyć jego wydzielanie. Aksamitne ziarno zawarte w IGF-2 zwiększa ilości L-Dopa w porcji. L-Dopa jest prekursorem Dopaminy, potężnego neuroprzekaźnika i L-Dopa jest jedyną drogą transportu Dopaminy poprzez bariery we krwi. L-Dopa wywołuję wytwarzanie GHRH (hormonu uwalniającego hormon wzrostu) dając sygnał do zwiększania ilości HGH (hormonu wzrostu). Głównym działaniem hormonu wzrostu jest pobudzanie wzrostu masy ciała i wzrost, będące wynikiem pobudzenia chondrogenezy i osteogenezy w chrząstkach wzrostowych kości. HGH dodadkowo bierze udział w regenracji komórkowej i wspomaga działanie testosteronu dla zapewnienia wysoce anabolicznego środowiska do budowania mięśni.

IGF-2 stymuluje produkcję cyklicznego AMP (cAMP) z ATP, którego jednym z efektów na tkanki jest pobudzenie tarczycy do wytwarzania tyroksyny, która pobudza rozpad tłuszczu. Podwyższony poziom cAMP pobudza kinazy białkowe, które to z kolei pobudzają lipazy hormonalnie aktywną (HSL) w wybranych tkankach. cAMP daje również sygnał do produkcji hormonu luteinizującego (LH), którego podnoszące testosteron u samców właściwości zostały udowodnione naukowo. Podwyższony poziom cAMP i LH stymuluje znaczny wzrost użycia komórek tłuszczowych jako źródła energii i silne powiązanie w zwiększaniu produkcji testosteronu.

W badaniu na Uniwersytecie Państwowym i Instytucie Medycznym w Tomsku, w Rosji, odkryto, że odmiana różeńca górskiego zawarta w IGF-2 demonstruje zdolność do pobudzania większej ilości magazynowanego ATP i fosfokreatyny. Suplement różeńca został podany myszom i zmuszono je do pływania aż do całkowitego zmęczenia dwa razy dziennie przez sześć dni. Na koniec testów, wykonano biopsje mięśniową i myszy, które zostały poddane suplementacji miały 17% większy poziom ATP, 45% większe zapasy fosfokreatyny i aż o 53% większy poziom glikogenu mięśniowego. Zostały również zaobserwowane mniejsze skupienia kwasy mlekowego wewnątrz mięśni oraz amoniaku. W przypadku badań nad ludźmi Różeniec górski wykazał dodatkowo zdolności łagodzenia efektów stresu, które pomagają kontrolować rozpad mięśni podczas treningu. Po krótce, IGF-2 dostarcza to co dobre: Natychmiastowy wzrost. Przyspieszoną regenerację. Szybszy metabolizm. Anty-katabolizm. Jeżeli podchodzisz poważnie do swoich wyników, nie ma dla Ciebie innej opcji!

IGF-2 Dane:

Ilość w kapsułce........700mg
Safed Musli(50% Ekstrakt)
Świerzbiec Właściwy Mucuna Pruriens(Dostosowane do 25% L-Dopa)
Różeniec Górski Rhodiola rosea (3% Rosavins)
Nasiona Dodder (Cuscuta Chineses)

IGF-2 Nieaktywne składniki:
Żelatyna, Celuloza

opis z paker.co.uk

Fotki:
http://voice666.wrzuta.pl/sr/d/0335vqtsofl/igff
http://voice666.wrzuta.pl/obraz/0335vqtsofl/igff

http://voice666.wrzuta.pl/obraz/4FdRmUE0MUT/igf

Voice666
28-08-10, 11:25
http://voice666.wrzuta.pl/sr/d/4FdRmUE0MUT/igf


Dodatkowe suple, które będę podjadał to kreatyna, jack3d (od czasu do czasu), vitaminy, coenzym Q10, Omega 3, magnez, cynk, czosnek w kapsach itp itd :)

Teraz trochę o dawkowaniu:

4 capsy rano i 4 wieczorem.

Dieta masowa, z dużą ilością tłuszczy, węgle na średnim poziomie, białko w granicach 3g na 1kg masy ciała.
Trening siłowy 4 razy w tygodniu tym razem będzie to pomieszanie splita z fbw. Aero w nietreningowe x 30 min.

Działanie tego boostera chciałbym sprawdzić w następujących punktach:

1. Siła
2.Regeneracja
3.Samopoczucie/nastrój/agresja
4.Libido
5.Inne czyli np: wysypka...

To by było na tyle zaczynam w poniedziałek, czyli 30.08.10 cykl potrwa ok 4 tygodni po którym wejdę zpowrotem na ATD lub n HGH UP, ale to wyjdzie w tak zwanym praniu

seras666
28-08-10, 11:33
kolejna ciekawa relacja. jak i przez ile go bedziesz przyjmowal??

Voice666
28-08-10, 11:35
Widzę, że napisałeś pytanie przed tym jak edytowałem posta, już wszystko jest opisane 4 caps rano i 4 wieczorem, kreatyna raczej tylko po treningu i wieczorem, jack3d w ciężkie dni przed treningiem.

Voice666
30-08-10, 11:01
Dzisiaj oficjalnie zacząłem test Igf2. Rano 4 capsy i na siłownie. Myślę, że dopiero za 7-10 dni "to to" się rozkręci i będzie o czym pisać.
Waga 95kg rano czyli przez 2 tygodnie poszło 2kg w górę......... znaczy sięz złapałem trochę chujowego sadła, ale to w końcu masa, a każdy wie, że rzezba jest dla maratończyków ;)

pokój

Voice666
31-08-10, 18:17
Update co do diety:
Mniej tłuszczy więcej węgli. Do tej pory tłuszczy miałem gdzieś ok 200g w diecie a węgli z 300-400g teraz lekko to zmodyfikuje

Voice666
04-09-10, 10:21
6-sty dzień testu i coś już chyba drgnęło......

1.siła - tutaj jeszcze nic nie mogę powiedzieć.
2.regeneracja - j/w
3.samopoczucie/nastrój/agresja - samopoczucie na lekki plus, choć bez szału/ nastrój - nic jeszcze nie można powiedzieć/ agresja - na treningu spora (dobrze że zmieniłem siłkę na której nikt dziwnie sięnie patrzy jak sobie człowiek pokrzyczy czy odharknie.
4.libido- skoczyło już do góry :)
5. inne - jak w życiu wysypki nie miałem tak teraz dostałem na plecach, nic poważnego, ale zawsze coś :( ......... może przypadek..........

Voice666
05-09-10, 16:57
........... a dnia siódmego ruszył metabolizm po zażyciu IGF2............. ruszył, głodny chodzę już po 30min od posiłku, duży przypływ energii przez cały dzień, nie euforia, lecz pozytywne nastawienie do otoczenia, bez przesady, ale na plus.

1.siła -------
2.regeneracja - już wczoraj mogłem lecieć na siłownie. W piątek pierwszy raz od kilku miesięcy robiłem dość ciężkie ciągi i piątek wieczorem byłem, że tak powiem wypompowany, dzisiaj już jest ok, wręcz very good.
3.- samopoczucie na plus
- agresja - wszystko jest ok do puki ktoś mnie nie podkurwi, ale trzeba się napracować żeby do tego doszło ;)
4.Libido - up again
5 Szybko zasypiam i śpię bardzo twardo, mam bardzo realistyczne sny....... przyjemne...........bez żadnych koszmarów.

To tyle na dzisiaj, pokój ludzą dobrej woli.

Voice666
07-09-10, 08:29
Budzę się rano głodny jak wilk.............

1.Siła - ruszyło, na ostatnim treningu nóg, zwłaszcza przy nogach uważam na to co i jak robię ze względu na kolana, ale mimo ostrożności przy ciężarach, jużczuje, że drgnęło do przodu
2.Regeneracja - dzisiaj zakwasy na czwórkach i dwójkach, ale ogólnie nie czuje się "padnięty", gdyby nie te zakwasy leciałbym dzisiaj pomachać ;)
3.Samopoczucie - ok
4. Libido - up, up, up
5.Wysypka znika, nie pojawia się więcej syfów, czyli musiał to być przypadek, że pojawiły się wraz z rozpoczęciem tego supla.

Voice666
08-09-10, 18:22
IGF2 w połączeniu z jack3d'em to jest dopiero bąbka XD

1. siła - poszła w górę
2. regeneracja - na pewno lepsza, mimo zakwasów i dość intensywnego rozkładu dnia, dużo chęci do działania.
3. samopoczucie - ok
4. libido - kurwa up again!!!!!!!
5. Nie wiem czy to przypadek, ale już druga nocka do dupy odkąd zacząłem IGF2. Tzn, nigdy nie miałem problemów z zasypianiem, a ostatniej nocy 1000 myśli na sekundę przelatywało mi przez głowę nie dając usnąć, przez całą noc dość nieprzyjemne bardzo realistyczne sny :( hmmmm coś musi być na rzeczy, zobaczymy jak temat się rozwinie.

Skończyłem dosłownie przed godzinką trening klatka + barki + triceps hardcore - i już bym leciał na siłkę. Jack3ed sieka po 2 miarkach - nie próbujcie tego w domu ;)

Voice666
10-09-10, 18:38
W grę wchodzą coraz większe ciężary........

IGF2 rozkręcił się już dość dobrze, pizda na treningu potężna, ciężary up z treningu na trening intensywność miazga.

!.Siła - up, up and away
2. regeneracja - j/w
3 . Samopoczucie - miałem zarwane dwie ostatnie noce......więc chodzę nieco podk***iony
4.Libido - High
5. jak na razei porównując IGF2 vs Inhibit E - wygrywa ten drugi, bo jednak obecnie jestem bardzie rozdrażniony niż podczas suplementacji ATD.

fallenursus
10-09-10, 18:55
Dodaj atd do igf:)

Voice666
11-09-10, 12:45
Myślałem o tym, ale zastanawiam się ile pociągnąć atd w takim wypadku?
bo do zakończenia IGF zostało jakieś 2 tygodnie. Dać jeszcze ATD po zakończeni na kolejne 4 tygodnie?

EDIT:

Do zestawu dodaje Inhibit E, 25mg dziennie przez kolejne 6 tygodni, po tym dam odetchnąć nadnerczom.
Acha glukozaminę zacznę podgryzać, bo to w końcu ATD ;)

Co z tego wyjdzie to tego najstarsi górale nie wiedzą, nawet na hamerykańskich forach nie znalazłem takiego stacka, chyba, że ktoś był pierwszy?

Voice666
13-09-10, 17:24
Waga zaczyna spadać :) a wymiary w górę :)

Połączyłem IGF2 i Inhibit E, stanowią niezłą parę :) nie wiem czy to sama świadomość, że szamie ATD, ale nerwy znaczniej pod kontrolą co cieszy mnie bardzo.

1 - Siła - w górę tak samo wytrzymałość.
2 - Regeneracja - ok, nie czuje się kapciem po treningach, ale mogło by być lepiej
3 - Samopoczucie- jak wspomniałem wyżej ok, agresja na treningu podczas setów nieziemska! koncentracja - konkret.
4 - Libido - wysokie
5 inne - mimo sporej nadwyżki kalorycznej pojawia się okablowanie, nie jakieś mega, ale konkretne, cały czuje sie dwa razy większy niż w rzeczywistości. Tak jak pisałem wyżej waga spadła o 0,5kg nie wiele, ale wymiary poszły up, czyli coś się dzieje na linie tłuszcz - mięśnie :)
Wszedłem na rotacje węglami, ale na rezultaty trzeba poczekać bo to dopiero kilka dni od rozpoczęcia rotacji. Metabolizm zapierdala jak pociąg expresowy :) głodny chodze jak wilk. Potliwość nieco up hmmm? nie przeszkadza mi to za bardzo, nie kręcę aero bo po prostu zajechałbym CUN po treningach.
Mike Mentzer to jak na razie geniusz jakich mało, a jego HIT i teoria jednej serii to po prostu miazga dla mięśni. Tak więc nie kręcę na razie aero bo nie ma potrzeby. Będziemy wycinać będziemy kręcić, zresztą żezba jest dla maratończyków ;)

Budrys
14-09-10, 15:11
Voice sorry że wchodze w temat o igf2 choć, jak poniżej, pytam o inhibit-e.

Czytałem Twoją relacje z suplementacji ATD. I pięknie brzmi, że tak powiem ;) Biorąc pod uwagę mój przypadek, to na trudno dostępne w Polsce IGF2 przyjdzie jeszcze czas, a teraz myśle (po 40 miesiącach stażu na siłowni i już niestety pierwszych stagnacjach) że inhibit-e byłby dla mnie OK...

Pytam tylko:
1. co to jest HCG o którym pisał Fallenursus?
2.co to jest to "gremium" (walisz takim slangiem że mam ochote powrócić na dział dla zielonych;P )
3.jak po odstawieniu, było jakiekolwiek PCT czy inhibit tego nie wymaga?
4.mówiłeś 25mg. na dzień. A ile razy w tygodniu, i jak długim okresie. Jako świeżak myślałem o 1caps. na noc 5 razy w tyg.(zawsze na dzień przed treningiem). Ew. 1caps./na noc/co drugi dzień.

Co myślisz?

weź odpisz z łaski swojej - prośby mojeje, a potem możesz usunąć te posty żeby Ci nie zaśmiecały relacji o IGF2

strzałeczka, pozdrawiam.

Voice666
14-09-10, 18:10
1. HCG pytaj Fallena to ci wszystko ładnie opowie ;)
2. Geranium czyli 1,3 Dimetylamylamina (Geranium) - to naturalnie występujący w przyrodzie związek o działaniu podobnym do adrenaliny. Składnik ten jest doskonałym źródłem dodatkowej energii. Geranium wpływa również na szlaki odpowiedzialne za kontrolowanie apetytu i działanie termogenne. Bardzo silnie stymuluje proces redukcji zapasowej tkanki tłuszczowej, jak również pomaga w zwiększeniu intensywności treningów. Zaletą tego związku jest to, że wykazuje bardzo niską toksyczność (jak określono na podstawie wskaźnika LD-50). W porównaniu do efedryny jej subiektywne efekty mają charakter bardziej centralny niż obwodowy, co przekłada się na znacznie przyjemniejszy efekt pobudzenia (eliminacja drżenia rąk(opis ze strony o tym właśnie suplu)
3.ATD nie wymaga PCT ale samo w sobie może być dodatkiem po cyklu.
4.Dawkowanie tak jak mówię najlepiej zacząć od 25mg czyli jednej kapsułki dziennie. Można zwiększać dawkowanie, ale może się zdarzyć, że na wększych dawkach wywieje Wacka do ciepłych krajów, wtedy trzeba schodzić z dawki. Stosowałem 50mg co drugi dzień i też było ok.
1 caps co dziennie przed snem.

ps: też do ściągnięcia z tej strony co ci podawałem bo wysyłają do PL.
Inhibit E działa na 100% i do tego w porównaniu porcja/cena jest jak dla mnie numero uno.
Jest jeszcze produkt z Xero Limits, ale mają 15mg ATD w capsie i trzeba tego więcej łyknąć o Gasari już nie wspomnę ;)

fallenursus
14-09-10, 18:34
I loled

Budrys
15-09-10, 15:52
Voice - odpowiedz bazia lala. ;) Tego oczekiwałem. Być może w czasie suplementacji podziele się też swoimi spostrzeżeniami ;)


Fallen - HCG - lalki w ciąży wytwarzają naturalny HCG. Ale przyda się też w ramach PCT, co nie?? hehe;P To teraz zmieniam pytanie: uważasz że po Inhibicie-e też jest potrzebny? Jeśli tak to co polecasz? orientujesz się w jakichś suplach ukierunkowanych na działanie zbliżone do HCG? tak żeby nie musieć schodzić do podziemia?

pewnie polecisz jakieś bloki estrogenów, mam racje? A konkretnie jakich marek?


Voice - Ty stosowałeś po Inhibicie coś takiego?

Strzała !

fallenursus
15-09-10, 16:04
Zadne pct po atd:)

Voice666
15-09-10, 16:58
Voice - Ty stosowałeś po Inhibicie coś takiego?

Strzała !

J/w po ATD (Inhibit E) nie potrzebna jest PCT

KowalX
15-09-10, 17:09
1. HCG pytaj Fallena to ci wszystko ładnie opowie ;)
2. Geranium czyli 1,3 Dimetylamylamina (Geranium) - to naturalnie występujący w przyrodzie związek o działaniu podobnym do adrenaliny.

1,3-Dimethylamylamine to syntetyk ,bo naturalnie to on występuje w tak śladowej ilości ,że mikroskopem można szukać. A nazwa geranamina to chyba tylko na pudełku jest oraz jej pochodzenie naturalne i nikt tak naprawdę nie wie co to jest ;).Poza tym posiada sporo efektów ubocznych (to coś), nie ma też badań nad jego bezpieczeństwem rozłożonym w czasie ,a chyba w ogóle takowych nie ma.

fallenursus
15-09-10, 17:20
40mg 1,3D=25mg efy
:p
Takze ban wkrotce?

Voice666
15-09-10, 18:00
Napisz Kowal o skutkach ubocznych geranium, i o dawkach w jakich musisz je przyjmować i jak długo żeby można było o takich mówić, bo sam jestem ciekawy, może znalazłeś coś czego ja nie mogłem się doszukać.

Voice666
15-09-10, 20:34
Wracając do tematu IGF2 and Inhibit E - bardzo dobry stack, jak na razie żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem, no może poz a paroma syfami na plecach, czego nigdy w życiu nie miałem :( ale da się przeżyć.

Po za tym wszystko idzie w dobrym kierunku.

Budrys
16-09-10, 10:35
Wracając do tematu IGF2 and Inhibit E - bardzo dobry stack, jak na razie żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem, no może poz a paroma syfami na plecach, czego nigdy w życiu nie miałem :( ale da się przeżyć.
.
No to uważaj uważaj, bo jak Ci to będzie brąchać za bardzo i pójdziesz z tym do dermatologa to stwierdzi że za dużo wytwarzasz łoju i... przepisze kuracje hormonalną, hehe wiesz z czym????

---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:33 ----------

- z estrogenami ;P

fallenursus
16-09-10, 11:55
Znaczy ze cycki mu wyrosna:)

Voice666
16-09-10, 12:00
Trochę estrogenu nigdy za mało ;)

Nie ma tego tyle żeby iść do lekarza, w sumie to trzy pryszcze XD czyli tyle co nic, ale zawsze.
Z ciekawości po tym teście pójdę zrobię badania na poziom teścia, żeby sprawdzić czy rzeczywiście działa czy tylko mi się tak wydaję ;)

fallenursus
16-09-10, 13:55
Prosze o logiczne wytlumaczenie dlaczego chcesz isc na badania po skonczeniu suplementacji atd a nie podczasz jak srodek jest na pelnych obrotach i widzimy ze dziala? Tylko bez zajekiwania sie mi tu no!

Budrys
16-09-10, 16:19
Znaczy ze cycki mu wyrosna:)

noo:) tylko że takie mięciutkie, z bombowymi sutkami;)

---------- Post added at 16:19 ---------- Previous post was at 16:15 ----------


Prosze o logiczne wytlumaczenie dlaczego chcesz isc na badania po skonczeniu suplementacji atd a nie podczasz jak srodek jest na pelnych obrotach i widzimy ze dziala? !
najlepiej iść przed, w trakcie suplementacji i po. A przy okazji badań zmierzyć poziom cynku, jego braki nieźle blokują testosteron.
Z drugiej strony wątpie żeby komuś sie chciało tak latać na badania...
Ale jeśli je będziesz robił "Głosie666" ;P to sie podziel info.
Narazie

Voice666
16-09-10, 17:40
Prosze o logiczne wytlumaczenie dlaczego chcesz isc na badania po skonczeniu suplementacji atd a nie podczasz jak srodek jest na pelnych obrotach i widzimy ze dziala? Tylko bez zajekiwania sie mi tu no!

yyyyyyyyy....eeeeeeee.mmmmmmmmmm ghkyub.......... nie myślałem o tym :)

fallenursus
16-09-10, 17:55
Zrob teraz badania. Beda dowody czy to placebo czy nie.

KowalX
17-09-10, 17:42
Napisz Kowal o skutkach ubocznych geranium, i o dawkach w jakich musisz je przyjmować i jak długo żeby można było o takich mówić, bo sam jestem ciekawy, może znalazłeś coś czego ja nie mogłem się doszukać.
Ok tylko ogarnę prace do konca i poszukam ,bo gdzieś pisałem.

Voice666
19-09-10, 10:26
Mały update:

Wydaje mi się, że IGF2 osiągnął już szczyty swoich możliwości, choć mogę się mylić ;)
Siła na bardzo duży plus :)
Regeneracja też, mam teraz dużo pracy w ogrodzie :) treningi robie o 8 rano i pózniej kilka godzin "ryje w ziemi: XD, a mimo to daję radę.
Libido, ok żadnych problemów, ale też żadnych gwałtownych skoków, w normie.
Żadnych skutków ubocznych jak na razie.

Waga "waha się" tzn: w lustrze widać, że jestem coraz bardziej "suchy", więcej żył, jakaś tam definicja co przy 4000 kcal dziennie jest myślę dobrym znakiem. Stosuję rotację węglami i myślę, że to też się do tego przyczyniło. Wymiarów nie robię, ale z ciekawości zmierzyłem łydki i od początku testu + 1,5cm czyli jakieś 3 tygodnie. łydki to moja "pięta Ahillesowa" XD
Waga bo o niej miało być wacha się tak jak już pisałem +/- 1kg z tygodnia na tydzień.
Myślę, że wyszedł mi bardzo dobry stack, brakuje mi tylko do tego zestawu HGH UP z AN, no ale cóż nie można mieć wszystkiego.

Voice666
20-09-10, 08:40
Zostało 7 dni do końca więc wrzuciłem 9 caps dziennie dla równego rachunku :) 4 rano i 5 wieczorem + 1caps Inhibit E też wieczorem.

Budrys
20-09-10, 10:25
a ile kapsówsie powinno się brać IGF2? Bo o Inhibicie coś że 1 do 3 dziennie było napisane?

fallenursus
20-09-10, 14:03
Igf2 zaalezy od wagi.rozlozione na 3 dawki dziennie:)

Budrys
20-09-10, 14:25
o, to sie tego więcej przyjmuje niż Inhibitu-e (patrząc na przykład Voice). Chyba że kaps. IGF2 są mniejsze niż 25mg. ??

fallenursus
20-09-10, 16:09
To jest caliem inny produkt niz atd.w sumie ch.wie jaki mechanizm dzialania:)

Voice666
20-09-10, 17:56
IGF2 przyjmowałem w/g zaleceń producenta czyli 8 kapsów dziennie, 4 rano i 4 wieczorem, od wczoraj daje 9 caps dziennie 4 rano i 5 wieczorem.

Dzisiaj nie rozgrzałem kolan na rowerku tak jak zwykle no i teraz prawe boli ;( ale na tym stuffie człowiek jest bardzo pewny siebie i mimo bólu nakłada więcej i więcej.

Budrys
21-09-10, 11:37
Dzisiaj nie rozgrzałem kolan na rowerku tak jak zwykle no i teraz prawe boli .
Ty mi nawet kurwa nie gadaj! Słowa o kontuzji!!!! Ja już mam w dupe jeża dodatkowy odpoczynek-ledwo zacząłem nowy makrocykl, wiesz pierwszy tydzień-ciężary jeszcze nie duże, no to przy siadach postanowiłem że nie będę zakładał pasa. Coś mi...jebło, nawet od razu nie poczułem. ale w nocy plery napi... tak że spać nie moge ani skłonu w przód zrobić, z rana do lekarza od razu i dzisiaj sie ustawiłem na nastawianie dysków czy kręgów ch... wie. Stówa w plecy a i tak będe szczęśliwy człowiek jak wszystko rozejdzie sie po kościach.
Facet mi powiedział że troche ponaruszałem nerwy, stan zapalny, ALE NA SZCZĘŚCIE dysk nie wypadł...

Voice666
21-09-10, 14:53
Ja tam pas zakładam przy plecach bo nogi to na suwnicach i prasach ćwiczę, ale trzeba pamiętać o zdrowiu bo najważniejsze.

Wczoraj jakby mały blok......... dałem radę tylko dwa razy i Wacek poszedł spać hmmmm........... Inhibit 25mg eod od dziś.

Budrys
21-09-10, 15:24
Wczoraj jakby mały blok......... dałem radę tylko dwa razy i Wacek poszedł spać hmmmm........... Inhibit 25mg eod od dziś.
Patrzcie go !!!!! - pisze "wacek" z dużej litery ;P Voice ma więcej szacunka dla własnego Waca niż do co poniektórych z nas ;P

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:17 ----------

swoją drogą ja nie uważam żeby dwa razy y-y-y-y (jeżeli z finiszem) było mało. Mi wystarcza ;D

ale jeśli Tobie nie....
...to zwal wszystko na partnerke;)

Kutas ma swój rozum, i własną wole ;D

i jedno oko;) przez które widzi czy chce jeszcze sie zanużyć czy już spocząć ;P

Budrys
22-09-10, 15:19
Z ciekawości po tym teście pójdę zrobię badania na poziom teścia, żeby sprawdzić czy rzeczywiście działa czy tylko mi się tak wydaję ;)
Sprawdzałem dzisiaj w laboratorium ile kosztują takie badania i jak wyglądają: u mnie "na południu" cena badanie na wysokość testosteronu w organiźmie kosztuje 27 zł. Jest robione poprzez pobieranie krwii (wystawiasz żyłe z przegubu łokciowego) na wynik czekasz dzień, góra kilka. Można też zrobić dowolne badania na inne hormony (estrogen, kortyzol-co ciekawe) ceny podobne lub wyższe (do 5 dych)

---------- Post added at 15:19 ---------- Previous post was at 13:22 ----------

Chciałem ambitnie- wykonać takie badania teraz-przed Inhibitem, w trakcie supementacji i po. Ale zrezygnuje bo 3 takie badania wyniosą mnie tyle co 1 opakowanie Inhibitu...

Chociaż...jak sądzicie-jaką wartość miałyby takie badania dla ustalenia na ile oddziałuje Inhibit na organizm w zakresie produkcji testosteronu?

fallenursus
22-09-10, 15:28
Oczywiscie ze wartosc by byla duza.chyba pierwsze forum mialo by potwierdzenie laboratoryjne ze suplement dziala:)

---------- Post added at 09:28 ---------- Previous post was at 09:27 ----------

jak bym mial sklep to bym nawet sponsorowal je.

Voice666
22-09-10, 15:54
Miałem robić badania, ale............ poszedłem do konowała......... mojego lekarza, "specjalista" aż z Hiszpani i powiedział, że nie zrobi mi badań ...........wtf???!!!.........nie wyglądam na chorego......... nie będę opisywał całej rozmowy bo żal.pl

Nie powiedziałem mu że chciałem upewnić się, że brane przezemnie suple działają ;)

Koszt na własną rękę to ok 45 funtów, więc sobie odpuszczę bo mam inne wydatki........... fuck it.

fallenursus
22-09-10, 16:00
Roid rage

Budrys
23-09-10, 21:32
Oczywiscie ze wartosc by byla duza.chyba pierwsze forum mialo by potwierdzenie laboratoryjne ze suplement dziala:)

---------- Post added at 09:28 ---------- Previous post was at 09:27 ----------

jak bym mial sklep to bym nawet sponsorowal je.

Myśle że zrobie te badania. Dwa opakowania Inhibitu wczoraj dostarczył kurier. Jeszcze nie zacząłem ich suplementacji, więc tak jak planuje-zrobiłbym badania przed, w trakcie i po suplementowaniu. Dawki i czas trwania myśle ustalimy wspólnie tu na forum;)
Wynikami badań podziele się dla naszej wspólnej wiedzy. Podobnie w przyszłości możnaby postąpić z podobnymi "specjałami" które oddziałują na gospodarke hormonalną...

Ale żeby wykonać te badania (które wiążą się z kosztami i niedogodnościami takimi jak pobieranie krwii do badań), to miałbym do was koledzy osobistą prośbe:
-jeden z was, pomoże mi w nabyciu IGF2 w najbliższym czasie. W Polsce znalazłem sklep z Inhibitem E, ale już z IGF2 czy Alpha X niestety... Można je dostać tylko na zagranicznych stronach, a ja nie mam biegłości ani w języku, ani wykonywaniu przelewów Credit Card, ani też gwarancji że przesyłka dotrze do Polski. Co innego gdybym wpłacił pieniądze na konto dobrego znajomego, a ten kupił to dla mnie i wysłał mi... ;)

Dałoby się zrobić?
Voice na Ciebie przede wszystkim bym tu liczył, bo bodaj gdzieś na Wyspach mieszkasz...

Jak będzie?

Voice666
23-09-10, 21:58
Spoko, zapisz sobie moje gg, jutro juz bede mial gg na nowym kompie bo teraz mam urwanie jajec. Dogadamy sie.

Voice666
25-09-10, 10:20
Nadszedl czas na posumowanie testu IGF2.

Zostalo mi jeszcze trzy dni do konca puchy, ale juz i tak niec sie nie zmieni, bo weekend off, nastepny tydzien regeneracyjny, tak wiec do rzeczy.

IGF2 - to bardzo dobry test booster, zaczal dzialac mniej wiecej po 10 dniach, a jego pelna moc jest odczuwalna po jakichs 20 dniach.

1.sila - poszla w gore na wszystkich cwiczeniach,
2. regeneracja - przez ostatnie dwa tygodnie po za silownia mialem remont w ogrodzie, tzn wybuzanie starego garazu, ukladanie chodnika, tarasu itp, itd. \treningi robilem o 8am, pozniej kilka godzin pracy w ogrodzie, i musze powiedziec, ze wyniki mowia same za siebie. Zadnego zniechecenia, ospalosci, wiekszego zmeczenia.
3.Samopoczucie -ok, silne poczucie pewnosci siebie, eleganckie podejscie do wszystkiego, zero wkorwienia czy rozdraznienia.
4.Libido - na samym poczatku skoczylo w gore, pozniej ustatkowalo sie na wysokim poziomie, bez skokow. Bardzo duzo realistycznych snow XD
5.Inne:
-Sen - zaczne od tego gdysz, nigy w zyciu nie mialem problemow z zasnieciem, czy spaniem bez pobodek nawet na siku w nocy, tym razem bylo gozej. Czasem mialem takie gonitwy mysli przed zasnieciem ,ze nie moglem zasnac przez godzine, poltorej, ale...........ostatnia dawke IGF2 dawalem nie bezposredniu przed snem, a 2h przed pojsciem do lozka. Pewnego wieczoru zmienilem to na bezposrednio przed snem i sen byl gleboki i spokojny, z bardzo realistycznymi snami, na prawde jak bym gral w filmie :) nie zawsze przyjemnym. Tak wiec najlepsza pora zeby wziasc IGF2 to bezposrednio przed snem.
Wysypka - pojawilo sie troche syfow na plecahci twarzy, nigdy nie cierpialem na tradzik, czasem wyskoczyl tu czy tam, tym razem troche mi to zaczelo przeszkadzac Mysle, ze jesli ktos ma tendencje do syfolongow to moze miec problemy podczas suplementacji IGF2.
To dwa ''efekty uboczne'' podczas suplementacji IGF2 jakie zauwazylem.

Reasumujac: bardzo dobry supel, gdybym mogl wzial bym droga puche i wrzucil bez zastanowienie, ale kolano zaczelo mi znowy doskwierac (za duza pewnosc siebie na silowni) tak ze odpusze tym razem :) Jesli ktos chcial by zrobic dobry cykl na IGF2 to polecam kupowanie dwoch puszek, ale i jedna robi niezle. Wymiary poszly do przodu, nieznacznie, ale za to stracilem ok 2%bf co przy prawie 4000kcal dziennie jest niezlym osiagnieciam, jak dla mnie. Miesnie wygladaja na pelniejsze, pojawilo sie sporo zyl, nie jakichs spektakularnych, ale dosc widocznych. Waga 0,5kg do przodu, ale tak jak mowie nie jest to adekwatne do wynikow, bo w lustrze wyglada to inachej, i waga w tym przypadku nie odzwierciedla rezultatu koncowego, zwazywszy, ze bf jest mniejszy.

polecam IGF2 voice666.

Budrys
25-09-10, 17:28
Elegancko, Voice. Gratuluje udanego cyklu i świetnej relacji. Trudno powiedzieć komu i w jakim stopniu przydadzą się Twoje spostrzeżenia, ale tak jak dla mnie to bardzo fajna lektura. Sog:)

Suplementując Inhibit-E postaram się Ci dorównać w relacjonowaniu. No, poza tym u mnie dojdą jeszcze badania labolatoryjne poziomu teścia, które zgodnie z umową upublicznie w swoim wątku. Ale narazie lecze ten cholerny odcinek piersiowy kręgosłupa. Mam nadzieje że sie wyrobie do tygodnia. ATD zaczne suplementować w granicach 7 października. (Przypomne sie)

natomiast na Twoją pomoc w kupieniu IGF2 zdam się najwcześniej pod koniec tego roku, więc o swoim czasie podbije do Ciebie na priv.

Pozdrawiam.

Voice666
25-09-10, 20:37
Ale narazie lecze ten cholerny odcinek piersiowy kręgosłupa.


Tez sobie kiedys kuku zrobilem i teraz od czasu do czasu sie przypomina, zwykle wtedy gdy robie sobie tydzien-dwa przerwy od silowni.

Budrys
25-09-10, 21:15
O cholera... to mi też to pierdykło po przerwie-jakiejś 10 dniowej od siłki...
Jakaś klątwa haha! ;D ;D

Byłem z tym na masażu i jakimś nastawianiu. Ale facet uciskał, uciskał różne kręgi na całej długości kręgosłupa, i prawie nic mi nie strzelało... także tylko korzyść z tego masażu. Zajebisty był ;) Polecam wszystkim.
Musze sobie znaleźć jakąś laske która mnie będzie masować po każdym treningu ;D ... bo za tą wizyte to zapłaciłem bańke! ;(
pozdrówki;)

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Voice co będziesz brał teraz, po IGF2 ??? masz jakieś pomysły?

Voice666
26-09-10, 00:18
[/COLOR]Voice co będziesz brał teraz, po IGF2 ??? masz jakieś pomysły?

Mam pewien pomysl:evil:

fallenursus
26-09-10, 00:23
http://imgcash3.imageshack.us/img52/2416/41800155.gif

Budrys
27-09-10, 10:12
Mam pewien pomysl:evil:

ten pomysł to toto czarne na Twoim avatrze?;P ;D

Voice666
27-09-10, 16:40
To tez ;)

Budrys
27-09-10, 17:27
To tez ;)

jaki tajemniczy ;)
Voice i jego wielki plan...

p.s. zakładam wątek o Inhibicie z opatrzeniem o laboratoryjne badania... właśnie je zrobiłem.

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

http://www.e-gym.pl/showthread.php?29729-Inhibit-E