PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch



moherowy_beret
24-02-07, 20:50
Skończyłem Weidera na 28 dniu. Zabrakło motywacji... :mad:

Po kilku dniach odpoczynku lecę codziennie taki trening :
1 dzień weidera (1 seria, 6 powtórzeń) + 1 poziom abs II.
Na kolejne a6w nie mam samozaparcia :razz:

Czy taki trening ma sens czy może trzeba go jakoś zmienić ?

areneusz
24-02-07, 21:09
A czy masz jakies efekty po tym a6w?

moherowy_beret
24-02-07, 21:14
Brzuch (tłuszcz) trochę zmalał, mięśnie mocno stwardniały, a w międzyczasie zgubiłem 7 kg, ale wciąż pozostała jeszcze dość duża warstwa fatu. W centymetrach musiało dużo ubyć (nie wiem ile bo nie mierzyłem), ale wiem, że zmieniłem pasek na mniejszy :mrgreen:

areneusz
24-02-07, 21:21
ja jestem na 7 dniu hehe, do tego robie jeszcze brzuszki codziennie bo mnie to za bardzo nie meczy ten trening

moherowy_beret
24-02-07, 21:40
Teraz pomyślałem żeby do tego dorzucić jeszcze 8minut ABS.
Co sądzicie o czymś takim ?

1 dzień Weidera + 8 minute ABS + 1 poziom ABS II --> codziennie.

areneusz
24-02-07, 21:43
Jezeli czujesz ze mozesz tyle zrobic to rob smialo :grin: Ale tak zebys wytrzymywal na nastepny trening

jonasz7
24-02-07, 22:07
Podziw dla was!!
Mi się nie chce na treningu robić zwykłych brzuszków :razz:
pzdr.

moherowy_beret
24-02-07, 22:22
Hehe, ja tam zawsze robię po treningu :mrgreen:
A to ma jakieś znaczenie 'kiedy' ?

Robalo
24-02-07, 22:58
Napewno nie po jedzeniu i najlepiej jak masz troszke energi :P chociaz dobrze jest do zgubienia tluszczu zarzucic jakies cwiczenia aerobowe i potem te brzuszki. A co do A6W pierwsze dni ciebie nie mecza ale potem sam wiesz ze jest ciezko najlepiej zrob sobie jakas przerwe w cwiczeniach brzucha, chyba że jesteś w pelni sil i sprobuj teraz zrobic pelna 6 jesli dotrwasz do 40 dnia to efekty beda zajebis... a jak jeszcze dorzucisz do tego te aeroby jakies bieganie basen czy co tam chcesz to mysle ze kratka bedzie widoczna :P Ja sam mam zamiar tak jechac, robilem 6 do 20 dnia ale potem przestalem nie z braku motywacji bo ona byla wielka lecz przez kontuzje kolana ktora uniemozliwila micwczenie 6. Teraz po dluzszej przerwie mam zamiar leciec od nowa ale teraz z wieksza dokladnoscia plus bieganie jakies 4 razy w tygodniu i mysle ze za jakies 2 miesiace bede mogl sie pochwalic kaloryferkiem :P Życze ci dobrych efektów i jeszcze jedno przy spalaniu tluszczu przydatna jest dieta redukcyjna.

Prezydent_1c
24-02-07, 23:07
Możesz tak robić brzuch ale pamiętaj o czasie na regeneracje ...

areneusz
25-02-07, 09:36
Ja brzuch traktuje jak odzielny trening

jonasz7
25-02-07, 10:03
Ja postanowiłem się wziąść za abs może choć troszke mi pomoże :razz:
pzdr.

iknow
25-02-07, 18:48
ja 5 razy w tyg jezdze na rowerze a 7 razy w tyg robie sobie abs 8 minute i jest good, zrob 6 od nowa do konca... ja zrobilem do 40 dnia (eh zajeb... sie i nie zrobilem jednego dnia;] i przerwalem) i byly dobre efekty, mysle zeby robic od nowa 6..;p

moherowy_beret
25-02-07, 19:13
Ja już drugi dzień cisnę ABS II + 8minut + Weider, i mięśnie już są dobrze wyrobione, (czuję ! :razz: ) tyle, że schowane jeszcze pod fatem :???: Basen, dzisiaj włączyłem bieganie, kiedy się ociepli dojdzie jeszcze rower i będzie git :mrgreen:

jonasz7
25-02-07, 19:18
No, aby ta wiosna tylko przyszła :mrgreen:
pzdr.

moherowy_beret
25-02-07, 19:25
Kurde, dzisiaj pięć minut biegu i zrezygnowałem - pół dnia suchego kaszlu murowane :evil: Także - BYLE DO WIOSNY ! No ale dobra, koniec off topa :razz: