PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon II dobry ?



Bobo91
26-08-10, 21:01
witam ;] mam pare pytań a mianowicie Nitrbolon II dobry?
oplaca sie go kupic?
i z czym go najlepiej polaczyc ;] mozecie zapodac linki z allegro z tymi suplami ;D
jakbyscie mogli pomoc :) bo chce robic cykl ale nie chce kasy na marne wyrzucic . dodam ze staz 2lata i ostatni cykl byl na x-pandzie ;d
z góry dzieki ;]

kamil_07
26-08-10, 22:38
stosowałem i stanowczo nie doradzam go nikomu, ogółem jestem zawiedziony.
taki z niego Aktywatory tlenku azotu (NO), ze lepiej bym zrobił, jak bym na zwykłej krecie poleciał i do tego lepszą pompe bym miał. xD hahaha xD Jeżeli popszedni cykl miałeś na Xp to nie licz, że nitrobolon będzie lepszy, choć z tego co słyszałem Xp też cieniutko. ^^
pozdro, udanego cyklu. :))

rafio83
27-08-10, 09:14
Ja obecnie stosuje Nitro i jestem bardzo zadowolony a biore tylko dawki zalecane przez producenta! Pompa jest dobra, połącz z kreatyną, obojętnie czy mono czy stack. Tylko pamiętaj ze skoro na jednego działa nie koniecznie musi działać na drugiego.

sts
27-08-10, 09:39
nitro II słabe możesz nitrobolon energizer spróbować.

rafio83
27-08-10, 09:59
nitro II słabe możesz nitrobolon energizer spróbować.

Na każdego działa co innego!!!

szycha77
27-08-10, 10:35
Na każdego działa co innego!!!
Święte słowa rafciu. Jak się samemu nie spróbujesz to się nie dowiesz.

kamil_07
27-08-10, 11:12
Święte słowa rafciu. Jak się samemu nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Może i racja. :) Ale teraz (po paru wpadkach) wolę się brać za sprawdzone odżywki. :))
Obecnie jestem na Animal pump i jestem zadowolony z tego co czytałem bardzo chwalona odżyweczka.
A na zime uzbroiłem się na zapas w nox pump i mesomorph + do kazdego kreta . :D Rownież sprawdzone. Bo po wakacjach kasa się rozejdzie i dypa, a tak juz mam 2 cykle w przód w pudełku. :PP

Bobo91
27-08-10, 18:49
sprawdze sobie ten nitrobolon ale z czym go teraz polaczyc ? z sama kreta mono ? gluta? carbo ? doradzcie ;] a co do xpanda to slabo na mnie zadzialal. przezto chce sprobowac czegos innego ;D

sts
27-08-10, 22:54
sprawdze sobie ten nitrobolon ale z czym go teraz polaczyc ? z sama kreta mono ? gluta? carbo ? doradzcie ;] a co do xpanda to slabo na mnie zadzialal. przezto chce sprobowac czegos innego ;D
nie gluta nie carbo ale dieta