PDA

Zobacz pełną wersję : orotan + ??



gustav21
24-08-10, 12:46
witam kupilem orotan kreatyny kaizen i do tego chce kupic sobie jablczan tcm olimpu prosze o porady?

gustav21
25-08-10, 09:47
powiem tak smieszny mnie to wszystko jak widze pod ksywa ekspert albo doswiadczony czy tez znawca a ja zadaje juz 2 pytanie i na 2 pytane nie otrzymuje odpowiedzi....wiekszosc z was pewnie nie ma nawet pojecia o biochemi biochemi sportowej fizjologi czlowieka i fizjologi wysilku tylko naczytaja sie tych starych i tych samyc cigle powtarzanych regulek i mysla ze sa znawcami niestety chlopaki musze was zmartwic do ekspertow to wam jeszcze duzo brakuje

wojtas fc
25-08-10, 10:07
no i? uwierz mi nikt tutaj się nie uważa za eksperta ale cykl kreatynowy większość potrafi ułożyć a ty nie :-) a dlaczego kupiłeś orotan i jabłko? a nie zwykłe mono?

gustav21
25-08-10, 10:27
z prostej przyczyny mono juz 2 razy bralem a pozatym nie chce napompowywac sie woda a orotan nie pompuje tylko nabieram suchej masy a wlasnie o to mi chodzi

kksmackoo
25-08-10, 14:55
z prostej przyczyny mono juz 2 razy bralem a pozatym nie chce napompowywac sie woda a orotan nie pompuje tylko nabieram suchej masy a wlasnie o to mi chodzi
Sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie...

Patriot
25-08-10, 15:00
z prostej przyczyny mono juz 2 razy bralem a pozatym nie chce napompowywac sie woda a orotan nie pompuje tylko nabieram suchej masy a wlasnie o to mi chodzi

:) załóżmy

a co do reszty to jak wyżej kolega zauważył, sam sobie odpowiedziałeś
pozdro

KowalX
25-08-10, 20:35
z prostej przyczyny mono juz 2 razy bralem a pozatym nie chce napompowywac sie woda a orotan nie pompuje tylko nabieram suchej masy a wlasnie o to mi chodzi

Nie słyszałem nigdy by "orotan" miał inne właściwości pod tym względem ;)
Poza tym retencja wody to jeden z czynników anabolicznych kreatyny.