PDA

Zobacz pełną wersję : co powiecie na temat tego planu



matus174
23-08-10, 14:09
wykonywane naprzemiennie.
pon:A
Wt:B
sr:wolne
czw:A
pt:b
w wolne dni postaram sie dorzucic jezdzenie rowerkiem stacjonarnym albo bieganie bo główny cel jaki chcem osiągnąć to zrzucenie jakies 10 kg a potem bede chcił wziaść jakis plan na siłe

A: klatka, barki, tricepsy.

Wyciskanie sztangi płasko 3s
wyciskanie sztangi skos w górę 2s
rozpiętki na płasko 2s

wyciskanie sztangielek siedząc 3s
unoszenie sztangielek w opadzie 2s

wyciskanie francuskie sztangi siedząc 3s.
brzuch

B: nogi, plecy, bicepsy.

przysiad ze sztangą 3s
przysiad wykroczny 2s
uginanie leząc 2s
wspięcia na palce 3s do maxa

Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 3s do maxa
wiosło sztangą podchwytem 2s
MC 3s

uginanie ramion ze sztangą 3s
przedramię


prosze o opinie bo od dzisiaj chcem zacząć cwiczyc tym planem tylko przez jakis tydzien nie bede robił podciagania na drązku bo jak na razie po prostu go nie posiadam ale w tydzien mysle ze juz sie godorobie. prosze o szczere odpowiedzi ewentualnie co mam zmienic w tym planie.

PucuLeg
30-08-10, 22:14
Ja znawca nie jestem ale jak na moje oko to nie za dobry, bo robisz np 2x klatke w tygodniu, kazdy miesien musi miec czas na regeneracje po treningu a ja tu widze poniedzialek klatka piatek klatak od piatku do poniedzialku masz raptem 2dni odpoczynku czyli za malo. Jak mozesz 4 x cwiczyc to ja bym to rozlozyl na pon klatka triceps, wt plecy biceps, cz barki kaptury, pt nogi. Do tego nie zapominaj o robieniu brzucha, ja brzuch robie 3x w tygodniu,a przedramie mozesz robic 2x w tygodniu i wiecej bo szybko sie regeneruje, osobiscie polecam robic przedramie po tricpesie i bicepsie bo wtedy jest juz wstepnie zmeczone i nie trudno je dobic kilkoma superseriami nachwyt-podchwyt